Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Медицина та здоров'я -> Ультрофіолетове опромінення аутокрові у лікуванні гнійно-запальних процесів додатків матки.

Загрузка...

Ультрофіолетове опромінення аутокрові у лікуванні гнійно-запальних процесів додатків матки.

Назва:
Ультрофіолетове опромінення аутокрові у лікуванні гнійно-запальних процесів додатків матки.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,66 KB
Завантажень:
63
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КУРСОВА РОБОТА
на тему
Ультрофіолетове опромінення аутокрові
у лікуванні гнійно-запальних процесів
додатків матки.
Зміст
Вступ
Розділ 1. Огляд літератури .
1.1.Комплексна терапія гнійно-запальних процесів внутрішніх жіночих статевих органів
1.2.Ультрафіолетове опромінення в комлексному лікуванні гнійно-запальних процесів додатків матки
Розділ 2.Матеріали та методи дослідження.
2.1.Клінічна характеристика хворих на запальні захворювання додатків матки
2.2.Методи дослідження
Розділ 3.Результати власних досліджень та їх обговорення.
3.1.Результати лікування гострих та загострення хронічних запальних процесів додатків матти
3.2.Результати дослідження реактивності організму у хворих з гнійно-запальними процесами додатків матки
Висновки
Список літератури


ВСТУП.
Сьогодні, коли широко розповсюджена полівалентна алергія, а проблема імунодифіцитних станів ( як наслідок перенесення стресів ) все частіше стає перед лікарями, тому приходиться шукати засоби немедикаментозного впливу на хворий організм людини. Седед таких методів перевага надається таким засобам і формам лікування, котрі найбільш природні до організму і дають мінімум побічних дій. До цих засобів можна віднести лікування опроміненою кров’ю , а саме кров’ю самого хворого.
З моменту народження і все своє життя людина знаходиться під впливом сонячних променів . Цілющі дії їх на організм була відома ще в Давньому Єгипті , Греції і Римі.По опису Геродота ,там будувалися солярії для використання сонця з лікувальною метою ( гeліотерапія ). Гіпократом були описані лікувальні властивості променів Сонця.
В ХІХ ст. вперше були систематизовані теоретичні знання і практичний досвід використання світла.Вперша лікувальна установа для геліотерапії була відкрита в Швейцаріїї 1885 році.Тоді почалися дослідження по вивченню теоретичних аспектів біологічної дії сонячного світла на організм.
Одним з найширших використань УФО є загар людини, особливо влітку , коли під пвливом УФО відбуваються накопичення пігменту в шкірі зі зміною її забарвлення.При правельному , дозованому загарі стимулюються різні фізіологічні процеси ,що сприяють профілактиці ряду захворювань.
Запальні процеси внутрішніх жіночих статевих органів займають" одне з основних місць серед гінекологічних захворювань (Я. П. Сольский та Л. І. Іванюта, 1975; В. Й. Бодяжина, 1990; Я. П. Сольский та співавт. 1996; 8. К.. ІоЬпкоп сі. а1., 1991). Питома вага цього виду паталогії серед хворих, що звертаються в жіночу консультацію за медичною допомогою, коливається в межах 50—83% (Г. К. Степанковська, 1996; Л. В. Тимошенко та співавт. 1996; Р. М. Ооіакїеіп, 1984). Ускладнення проблеми гнійно-запальних захворювань зумовлено у переважній більшості випадків низькою ефективністю лікування, розвитком антибіотико-резистентних штамів мікроорганізмів і зниженням імунобіологічної резистентності організму в результаті дії зовнішніх факторів, не дивлячись на застосування нових антибактиріальних засобів і препаратів, покликаних активізувати захисні сили організму (Я. П. Сольський, Л. І. Іванюта, 1975; К. К. Кудайбернов, 1984; Г. М. Савелева, Л. В. Антонова, 1987). Вказані обставини можуть бути причиною частих рецидивів запального процесу В результаті формуються стійкі зміни, які в свою чергу ведуть до розвитку передракових станів, больового .синдрому, погіршення самопочуття хворих, та їх працездатності, виникнення непліддя (Л. І. Іванюта, 1996; Б. М. Венцков-ський та співавт., 1996).. Останнє для України сьогодні стає справж-ньою соціально-демографічною проблемою. Цим і зумовлена необхідність провадження нових методів пато-генетичної терапії запальних захворювань, а також організації заходів по реабілітації репродуктивного здоров'я. Необхідно зазначити, що традиційні методи лікування запальних процесів внутрішніх жіночих статевих органів з використанням лише антибіотиків на сучасному етапі себе не виправдовують. Останнім часом при лікуванні вказаної патології стали застосовувати методи загального впливу на осередок запалення з використанням фізичних засобів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота на тему: Ультрофіолетове опромінення аутокрові у лікуванні гнійно-запальних процесів додатків матки.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок