Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Аналіз виробничо-господарської діяльності підприємства ЗАТ “Компанія БІЛ і КА”

Аналіз виробничо-господарської діяльності підприємства ЗАТ “Компанія БІЛ і КА”

Назва:
Аналіз виробничо-господарської діяльності підприємства ЗАТ “Компанія БІЛ і КА”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,66 KB
Завантажень:
267
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВСТУП
Поступовий перехід України від централізовано-планової системи господарювання до ринкової по-новому ставить питання про методи виробничо-господарської діяльності підприємства. У цих умовах керівництво підприємств, вивчаючи та формуючи те, що називається цивілізованими формами ринкових відносин, стає “архітектором” розвитку нових методів господарювання.
У ринковій економіці особливе місце відводиться підприємцю, здатному виконувати важливу функцію на підприємстві-— “заробляти прибуток” – підтримувати рентабельність і конкурентоспроможність на високому рівні.
Для успішного досягнення цієї мети йому доводиться давати відповіді на ряд питань, серед яких наступні: Яка роль прибутку у формуванні фінансових ресурсів підприємства? Чи є шляхи підвищення рентабельності? Який вплив розподілу прибутку на загальний фінансовий стан підприємства?
Через те, що сучасне економічне життя підприємств вкрай важке, на такі важливі показники, як рентабельність, впливає (прямо чи опосередковано) дуже багато різних факторів, причому якщо вплив одних факторів буквально “лежить на поверхні” і їх видно навіть неспеціалістам.
Важливість економічного аналізу показників рентабельності підприємства, важко переоцінити, оскільки рентабельність означає дохідність, прибутковість підприємства. На основі аналізу рівня цих показників можна визначити, які види продукції і які господарські обєкти забезпечують найбільшу доходність.
Аналіз рентабельності дозволяє виявити велике число тенденцій розвитку, вказати керівництву підпрємства шляхи подальшого успішного розвитку, вказує на помилки у виробничо-господарській діяльності, а такаж дозволяє виявити шляхи і методи підвищення рівня рентабельності, що у кінцевому результаті дозволить підприємству успішніше проводити свою діяльність.
Усі вищезгадані аспекти аналізу знаходяться в центрі уваги економістів кожного підприємства.
Метою даної курсової роботи є аналіз виробничо-господарської діяльності підприємства ЗАТ “Компанія БІЛ і КА” за останні три роки (2002-2004) та виявлення резервів підвищення рентабельності.
1 Аналіз підприємства
1.1 Характеристика підприємства
Підприємство ЗАТ “Компанія БІЛ і КА” було засноване як спільне українсько-турецьке підприємство у 1995 році у м. Івано-Франківську. ЗАТ “Компанія БІЛ і КА” було створене шляхом реорганізації товариств з обмеженою відповідальністю “БІЛ і КА”, “БІЛ і КА МАРКЕТ” та “КАСПЕР” у відповідності з статутним договором від 27 січня 1998р. Форма власності - приватна. Всі акціонери працюють в ЗАТ “Компанія БІЛ і КА”.
Підприємству належать дві пекарні у м. Івано-Франківську та одна пекарня у м. Калуші. Кожного дня пекарні випікають 3,6 тон хлібобулочних виробів. Частка підприємства на ринку - 10,3%.
Сьогодні “БІЛ і КА” - це швидко зростаюча компанія, яка займається виробництвом та реалізацією різноманітних хлібобулочних виробів. Підприємство забезпечує споживачів смачними та корисними виробами, такими як хліб Прикарпатський, батон Новий, хліб Софіївський, плетенка, а також виробами за новою рецептурою - хліб пшеничний, хліб з льоном, кукурудзяний хліб.
Технологи підприємства постійно працюють над забезпеченням стабільної якості усіх хлібобулочних виробів, що є пріоритетом №1 в роботі компанії. Висока якість виробів забезпечується використанням спеціального високоавтоматизованого обладнання для випікання хліба. Крім того, якість виробів забезпечується використанням виключно вітчизняних складників для випічки хліба.
Логотип “БІЛ і КА”, зображений на всіх вантажівках підприємства, запевнює споживачів про високоякісну продукцію від “БІЛ і КА”.
Компанія створила понад 100 постійних робочих місць. Крім цього, підприємство щоденно постачає хлібобулочні вироби без оплати в благодійну організацію “Карітас”, надає стипендії студентам-відмінникам, спонсорує різноманітні громадські заходи.
Підприємство є закритим акціонерним товариством. В компанії постійно відбуваються зміни по покращенню організації виробництва та збільшенню ефективності управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Аналіз виробничо-господарської діяльності підприємства ЗАТ “Компанія БІЛ і КА”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок