Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Фінансово-економічний аналіз господарської діяльності підприємства (на прикладі ТОВ “УкрМобіл”)

Фінансово-економічний аналіз господарської діяльності підприємства (на прикладі ТОВ “УкрМобіл”)

Назва:
Фінансово-економічний аналіз господарської діяльності підприємства (на прикладі ТОВ “УкрМобіл”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,25 KB
Завантажень:
762
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КУРСОВА РОБОТА
з дисципліни “мікроекономіка”
на тему:
Фінансово-економічний аналіз господарської діяльності підприємства (на прикладі ТОВ “УкрМобіл”)


Зміст


Вступ
У умовах перехідної економіки значно зростають роль і значення своєчасного і якісного аналізу фінансово-економічної діяльності господарюючих суб’єктів і вишукування шляхів його зміцнення, підвищення конкурентноздатності підприємства.
Фінансово-економічний стан підприємства повинен систематично і всебічно оцінюватися з використанням наявних видів і методів аналізу, комплексу різноманітних показників. Це дозволить:
- критично оцінити фінансові результати діяльності підприємства і його фінансовий стан як у статиці за аналізований період, так і в динаміці за ряд періодів;
- визначити "болючі" точки у фінансовій діяльності підприємства;
- знайти шляхи більш ефективного використання фінансових ресурсів, раціонального їх розміщення.
Для нормального розвитку будь-якого підприємства необхідно уважно стежити за наявністю та використання фінансових ресурсів, проводити заходи для їх зміцнення і покращення стану.
Це обумовлює актуальність теми даної роботи.
Метою даної роботи є вивчення фінансового стану ТОВ “УкрМобіл” та факторів, що на нього впливають. Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні завдання:
розкрити сутність оцінки фінансового стану підприємств;
охарактерізувати основні показники оцінки фінансового стану;
здійснити аналіз майна, фінансових результатів, прибутку та рентабельності товариства;
проаналізувати платоспроможність та ліквідність підприємства;
визначити напрямки покращення фінансового стану.
Об?єктом дослідження є фінансово-економічний стан підприємства.
Суб?єктом дослідження виступає ТОВ “УкрМобіл”.


Розділ 1. Характеристика ТОВ “УкрМобіл”
ТОВ “УкрМобіл” є одним з представників нафтової компанії Mobil Oil oy на українському ринку моторних і промислових масел. Mobil Oil oy є нафтовою компанією, що відома у Фінляндії і світі як єдина провідна компанія мастильних матеріалів. У торгівлі моторними оліями для легкових автомобілів міжнародна марка Mobil є ведучої вже багато років. У промислових змащеннях за допомогою технічних удосконалень компанія Mobil одержала високоякісні мастильні матеріали і займає ведуче положення на ринку.
Компанія Mobil у власній діяльності постійно здійснює програму якості, основу якої складає високоякісне й ефективне виконання у відповідності з усіма потребами клієнта й урахуванням відповідних вимог. Міжнародна сертифікаційна компанія Det Norske Veritas Classification визнала, що Mobil Oil oy і його діяльність - ринкова, виробнича, складування, доставка мастильних матеріалів і технічний супровід використання продукту - цілком відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9002 1992 р. і сертифікату.
При цьому компанія Mobil постійно удосконалює і розвиває свою продукцію, надаючи її і українському споживачу.
Можна сказати, що сегмент ринку , на якому працює ТОВ “УкрМобіл” завжди буде мати сприятливу кон’юнктуру, що визначається постійним зростанням устаткування, що потребує змащення.
Основу товарного асортименту ТОВ “УкрМобіл” складають моторні масла як такі, що найбільш потребуються на ринку.
Моторні олії призначені для змазування поршневих двигунів внутрішнього згоряння. Різноманіття типів, конструкцій двигунів і умов їхньої роботи визначає необхідність застосування для їхнього змазування моторних олій з істотно відрізняються властивостями.
Сьогодні формування вимог до фізико-хімічних і експлуатаційних властивостей мастильних матеріалів ґрунтується на широко відомих і практично застосовуваних класифікаціях і специфікаціях, у яких найважливіші характеристики мастильних матеріалів задані у виді результатів іспитів по відомим (у більшості випадків стандартизованим) методам.
Це дає можливість виробникам і їх дилерам пропонувати олії для всіх аспектів виробничо-технічної діяльності, що забезпечує найкращий режим роботи машин і механізмів і їх довговічність і зносостійкість.
Кількість працівників ТОВ “УкрМобіл” складає 24 робітника, у тому числі 5 – адмістративно-управлінський персонал, 2 – працівники бухгалтерії, 12 – відділ збуту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Фінансово-економічний аналіз господарської діяльності підприємства (на прикладі ТОВ “УкрМобіл”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок