Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності”

Договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності”

Назва:
Договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,86 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота
Договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності”


ПЛАН КУРСОВОЇ РОБОТИ |
стор.
Вступ……………………………………………………………………… | 3
Розділ І: Теоретичні обґрунтування необхідності укладення договірних взаємовідносин у підприємницькій діяльності. |
5
§ 1.1. Підприємницькі договори (контракти, угоди) ......................... | 5
§ 1.2. Структура і порядок укладення договорів................................ | 7
Розділ ІІ: Формулювання умов укладення угод (договорів) підприємцем з партнерами. |
14
§ 2.1. Типовий зміст. Специфічні і загальні умови договору…........ | 14
§ 2.2. Оферта, як особлива форма укладення договору……………. | 16
§ 2.3. Формулювання можливих конкретних умов договору на прикладі ВАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод" |
17
Розділ ІІІ: Партнерські зв’язки: сутність та організаційно-правова форма |
24
§ 3.1. Шляхи вдосконалення системи договірних взаємовідносин.. | 24
§ 3.2. Підприємницькі дії щодо реалізації проектів……………....... | 24
§ 3.3. Партнерські зв’язки та угоди (операції)…………………........ | 26
Висновок……………………………………………………………………. | 29
Перелік літератури………………………………………………................. | 31
Додатки


ВСТУП
Договірні взаємовідносини це є одне із невід‘ємних і основних складових у взаємовідносинах, партнерських зв‘язках в підприємницькій діяльності. Адже, за теперішніх умов в нашій країні практично не можливо займатись підприємницькою діяльністю та співпрацювати з партнерами без укладення договорів або угод. Вони складають невід‘ємну частину господарської діяльності кожного підприємства.
Партнерські зв’язки — це такі договірні відносини, які встановлюються між підприємцями і дозволяють кожному з них досягти очікуваного результату (успіху) за рахунок обміну наслідками своєї діяльності.
Що є таке покупка чи продаж якого–небудь продукту чи товару? Це, насамперед оформлений по усім правилам і відповідно до чинного законодавства документ про продаж, передачу товару чи послуг від одного власника іншому. Цей документ називається – договором. Договір є одним з основних видів зобов’язань по передачі товару, продукції чи наданні послуг в власність та розпорядження. Історія правового регулювання договору нараховує майже 4 тисячі років. У процесі розвитку правових систем відбувався природний добір правових норм. Випадкові положення згодом відсівалися, поступаючись місцем більш обґрунтованим і якісним, підвищувався рівень юридичної техніки. І так до теперішнього часу.
Можна відмітити, що на даний момент договірні відносини між партнерами та контрагентами чітко врегульовані законодавством, яке зазнало останніх та докорінних змін у зв‘язку з прийняттям нового Цивільного та Господарського кодексів України.
Відповідно, в підприємницькій діяльності та в партнерських зв‘язках пройшли також зміни щодо організації та взаємодії між собою. На даний момент законодавець чітко визначає основні умови та порядок укладення господарських договорів. Партнери в підприємницькій діяльності при здійсненні господарської діяльності зобов‘язані дотримуватись цих вимог. Вони є обов‘язковими для виконання кожним учасником господарської діяльності.
Отож, підводячи свого роду підсумок, можна сказати, що договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності складають основу господарської діяльності та основу співпраці між партнерами та контрагентами в договірних відносинах, без яких практично неможливий зв‘язок та взаємодія між ними.


Розділ І: Теоретичні обґрунтування необхідності укладення договірних взаємовідносин у підприємницькій діяльності.
§ 1.1. Підприємницькі договори (контракти, угоди)
У всіх галузях економічного, соціального, культурного і політичного життя суспільства взаємовідносини юридичних і фізичних осіб мають переважно договірний характер. При цьому варто окремо наголосити, що в усіх сферах господарювання організація підприємницької діяльності базується виключно на договірних взаємовідносинах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок