Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Фінансове забезпечення функціонування необоротних активів

Фінансове забезпечення функціонування необоротних активів

Назва:
Фінансове забезпечення функціонування необоротних активів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,25 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Фінансове забезпечення функціонування необоротних активів


Зміст
Вступ…………………………………………………………………………..3
Розділ 1. Теоретичні засади функціонування необоротних активів підприємства……………………………………………………………………….5
Сутність необоротних активів, їх роль в організації фінансово-господарській діяльності підприємства…………………………………...5
Класифікація та характеристика основних видів необоротних активів……………………………………………………………………….7
Методологічний інструментарій аналізу необоротніх активів………...12
Розділ 2. Аналіз необоротних активів підприємства……………………..19
2.1. Аналіз складу, структури і динаміки необоротних активів…....……….19
2.2. Аналіз стану та ефективності використання необоротних активів….....22
2.3. Аналіз відтворення необоротних активів………………………………..27
Розділ 3. Оптимізація фінансового забезпечення функціонування необоротних активів……………………………………………………………..29
Висновки…………………………………………………………………….37
Список використаних джерел……………………………………………...39
Додатки


Вступ
Зараз Україна переживає етап встановлення ринкової економіки. Як наслідок переходу від соціалістичної до ринкової форми господарювання багато підприємств опинилися в кризовому стані.
Ефективність роботи промислового підприємства залежить, як відомо, від багатьох факторів: попиту на продукцію, що випускається, її конкурентоспроможності, технічного рівня виробництва, його відповідності сучасним вимогам, кваліфікації виробничого і управлінського персоналу тощо.
Поряд з цим, проблема стратегії управління активами підприємства займає одне з першорядних місць в його діяльності. Активи підприємства – це економічні ресурси підприємства у формі сукупних матеріальних цінностей, які використовуються в господарській діяльності з метою отримання прибутку.
Сформовані на первісному етапі діяльності підприємства необоротні активи вимагають постійного управління ними. Частина функцій цього управління покладається на фінансовий менеджмент. Незважаючи на різноманіття складу необоротних активів, мета фінансового менеджменту в цій області відносно проста - забезпечити умови своєчасного відновлення і підвищення ефективності використання необоротних активів. Заходи щодо забезпечення підвищення ефективності використання необоротних активів можна розглядати одночасно як заходи щодо зниження потреби в позиковому капіталі і підвищенню темпів економічного розвитку підприємства за рахунок більш раціонального використання власних фінансових ресурсів. Саме на питанні управління необоротними активами хотілося б більш детально зупинитись в роботі.
Метою написання курсової роботи є аналіз складу і структури необоротних активів підприємства, їх динаміки протягом аналізованого періоду, а також вивчення їх стану та ефективності використання для формування комплексу заходів щодо покращення використання необоротних активів, раціоналізації джерел їх формування.
Важливим етапом аналізу необоротних активів є аналіз нематеріальних активів підприємства наявність у підприємства яких засвідчує його інноваційну діяльність, тобто купівлю прав використання новітньої технології, раціоналізаторських ідей управління підприємством тощо.
Об’єктом аналізу буде підприємство ДП “Орісіл-Калуш”, яке функціонує в хімічній галузі промисловості України.


Сутність необоротних активів, їх роль в організації фінансово-господарській діяльності підприємства
Необоротні активи – сукупність майнових цінностей підприємства, які неодноразово беруть участь у процесі господарської діяльності та поступово переносять свою вартість на продукцію.
Необоротні (або фіксовані) активи менш ліквідні, ніж оборотні (поточні), призначені для використання протягом тривалого періоду часу. Вони важко реалізуються, тому що необхідний певний час та додаткові витрати.
В процесі кругообігу необоротні активи проходять три основні стадії.
На першій стадії сформовані підприємством необоротні активи в процесі свого використання і зносу переносять частину своєї вартості на готову продукцію. Цей процес здійснюється протягом багатьох виробничо-комерційних циклів і продовжується до повного зносу окремих видів необоротних активів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Фінансове забезпечення функціонування необоротних активів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок