Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Ефективність реалізації функції контролю (на прикладі ВАТ “Сільгоспхімія”)

Ефективність реалізації функції контролю (на прикладі ВАТ “Сільгоспхімія”)

Назва:
Ефективність реалізації функції контролю (на прикладі ВАТ “Сільгоспхімія”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,30 KB
Завантажень:
381
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
на тему:
Ефективність реалізації функції контролю (на прикладі ВАТ “Сільгоспхімія”)


З М І С Т
Вступ
Для нормального функціонування будь-якої ланки ринкової економіки потрібно, щоб учасники, приймаючи рішення, мали правдиву та об’єктивну інформацію про майно, грошовий та фінансовий стан, результати роботи – прибутки, доходи чи збитки, а також про особливості їх досягнення, як на своєму підприємстві, так і партнерів. Таку інформацію надає лише система бухгалтерського обліку та ефективного контролю.
Випуск продукції, яка буде реалізована і одержання прибутку є головною метою виробничої діяльності підприємства. Виробничі процеси – це другий етап виробництва. Характерною особливістю цього етапу, як центрального у виробничій системі є формування витрат на виробництво продукції.
Стан виробництва характеризується його ефективністю, психологічними параметрами, ступенем використання досягнень науково-технічного прогресу, місцем і роллю працівника у виробничих процесах. В умовах обмеженості ресурсів і досягнення планової ефективності, виникає потреба постійного зіставлення витрат і отриманих результатів. Ця проблема посилюється під впливом інфляції. Коли дані про виробничі витрати необхідно повсякденно звіряти з даними майбутніх витрат, що великою мірою залежить від впливу зовнішнього середовища. Можливість усунення або передбачення впливу багатьох негативних внутрішніх та зовнішніх факторів з’являється завдяки раціонального організованому обліку витрат на виробництво. Все це обумовило актуальність теми і вибір випускного дослідження.
Предметом дослідження є організація і методологія обліку та контролю витрат виробництва на підприємствах і організація незалежно від форм власності в сучасних умовах господарювання.
Об’єктом дослідження є фінансово-господарська діяльність ВАТ “Сільгоспхімія” та обліку і аналізу витрат виробництва та відображення їх у системі бухгалтерського обліку і звітності з метою поліпшення управління витратами виробництва. Методологічною основою дослідження є загальнонаукові методичні прийоми економічних досліджень та емпіричні прийоми бухгалтерського обліку, аналізу ВАТ “Сільгоспхімія”.
В процесі дослідження використовувалися законодавчі та нормативні акти, методики з питань витрат виробництва, дослідження вітчизняних і зарубіжних вчених з питань бухгалтерського обліку та аналізу. Інформаційною базою проведеного дослідження є офіційні матеріали Міністерства фінансів України, дані бухгалтерського обліку і звітності ВАТ “Сільгоспхімія”.
Метою і завданням випускного дослідження є удосконалення організації та методології ефективності контролю і аналізу витрат виробництва і умовах формування ринкових відносин.
Для реалізації цієї мети в дослідженні розв’язуються такі завдання:
розкривається економічна суть витрат виробництва;
дається оцінка та проводиться класифікація витрат виробництва в сучасних умовах господарювання;
визначаються загальні підходи до формування та обліку витрат діяльності підприємств незалежно від форм власності;
досліджується організація обліку витрат виробництва;
проводиться аналіз виробництва на конкретному підприємстві в сучасних умовах господарювання;
визначаються шляхи вдосконалення обліку, аналізу витрат виробництва;
обгрунтовується необхідність удосконалення методики аналізу витрат виробництва.
1.Вимоги до контролю в ринкових умовах господарювання.
Випуск продукції, яка буде реалізована, і одержання прибутку є головною метою виробничої діяльності підприємства. Виробничі процеси – це другий етап виробництва. Характерною особливістю цього етапу, як центрального у виробничій системі є формування витрат на виробництво продукції.
За масштабами підприємницька діяльність може бути малою, середньою, великою та асоціативною. Суб’єктами підприємницької діяльності (підприємцями) можуть бути як громадяни (які не обмежені у правоздатності або дієздатності), так і юридичні особи, що мають власність будь-якої форми, встановленої законом. Для побудови бухгалтерського обліку та всебічна класифікація.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Ефективність реалізації функції контролю (на прикладі ВАТ “Сільгоспхімія”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок