Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Техніко-економічний розрахунок електропостачання ТзОВ «Галпласт»

Техніко-економічний розрахунок електропостачання ТзОВ «Галпласт»

Назва:
Техніко-економічний розрахунок електропостачання ТзОВ «Галпласт»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
10,86 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Курсова робота
Техніко-економічний розрахунок електропостачання
ТзОВ «Галпласт»


Зміст
1 Загальна характеристика технологічного процесу і споживання
електроенергії……………………………………………………………………..8
2 Планування електропостачання……………………………………………….10
3 Планування системи планово-попереджувальних ремонтів…………………..25
4 Планування чисельності ремонтно-експлуатаційного персоналу…………….27
5 Планування кошторису експлуатаційних витрат………………………………31
6 Планування собівартості передачі і розподілу електроенергії…………..……34
7 Заходи по зменшенню затрат……………………………………………………35
Висновки…………………………………………………………………..….…..36
Перелік посилань на джерела………………………………………...…………37


1 Загальна характеристика технологічного процесу і споживачів електроенергії
На сьогоднішній час виробництво досягло неабияких широт. В результаті цього створюються все нові і нові устаткування, прилади та верстати для забезпечення науково-технічних потреб людства. В загальному технічний прогрес вимагає надійного та якісного обладнання, яке здатне не тільки виробляти певний вид продукції, але й забезпечити надійність та безпеку роботи людини на даному виробі в цілому.
На сучасному етапі розвитку науки і техніки великих досягнень здобула галузь машино- та верстатобудування та розробка електрообладнання: трансформаторів, компенсуючи пристроїв реактивної потужності, комутаційного обладнання, розрядників, що привело до збільшення випуску деталей та інших технічних одиниць різного роду. А це в свою чергу привело до швидкого зростання матеріально-технічного рівня життя людей.
Метою даної курсової роботи є модернізація обладнання та доцільне використання електроенергії; складання раціонального плану виконання ремонтів; якнайкраще виконання ремонтів та вчасне обслуговування на одному з підприємств – ТзОВ Галпласт. Дане підприємством займається розливом мінеральних і солодких вод. ТзОВ Галпласт було створено в 1998р. За час свого існування завод постійно вдосконалює виробництво мінеральних і солодких вод, що свідчить про швидкі темпи його розвитку. На початку 2000 р підприємство розливало 32000 пляшок за добу. На даний час на підприємстві розливається 65000 пляшок за добу. Крім того підприємство дбає і про інтенсивний розвиток. Зокрема, минулого року було вдосконалено формі пляшки, яка стала більш зручною і підвищила попит покупців. Дане підприємство відноситься до другої групи споживачів. Працівники працюють на підприємстві у три зміни (по 8 год) також передбачена обідня перерва 1 год.
Дані роздувочного і розливочного цехів та компресорного відділення мають таке технічне устаткування як компресора, роздувочні машини, транспортерні ленти, сепаратори, дозатори, розливочні машини, закруточні машини, етікетарочні машини, термотунелі для пакування води, водонагрівальні пристрої, сироповарки, мішальні машини, вуглекислотне відділення, водонасоси та інше.
Більшість електроприймачів (ЕП) працюють у тривалому режимі, деякі і у безперервному. Живляться електроприймачі даного роздувочного і розливочного цехів та компресорного відділення струмом промислової частоти 50 Гц при напрузі 380 В.
Електропостачання струмоприймачів ІІ категорії рекомендується здійснювати від двох незалежних джерел живлення. які взаємно резервуються. Перерва в електропостачанні струмоприймачів даної категорії допускається на час, необхідний для включення резервного живлення черговим персоналом, або виїзною оперативною бригадою. Термін „рекомендується”, відповідно до роз’яснень ПУЕ, означає, що дане рішення є одним із кращих, але не обов’язковим. ПУЕ допускає живлення струмоприймачів ІІ категорії по одній ПЛ, в т. ч. з кабельною вставкою, якщо буде забезпечена можливість проведення аварійного ремонту лінії на протязі однієї доби. Кабельна вставка при цьому повинна бути виконана двома кабелями, кожен з яких вибраний по струму ПЛ. Такі ж вимоги до кабельної лінії живлення струмоприймачів ІІ категорії.


2 Планування електропостачання
Промислове електроспоживання складається з технологічного навантаження і промислового освітлення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Техніко-економічний розрахунок електропостачання ТзОВ «Галпласт»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок