Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Систем матеріальної підготовки виробництва на підприємстві (на прикладі НГВУ “Долинанафтогаз”)

Систем матеріальної підготовки виробництва на підприємстві (на прикладі НГВУ “Долинанафтогаз”)

Назва:
Систем матеріальної підготовки виробництва на підприємстві (на прикладі НГВУ “Долинанафтогаз”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,46 KB
Завантажень:
225
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота
Систем матеріальної підготовки виробництва на підприємстві
(на прикладі НГВУ “Долинанафтогаз”)


Вступ
В умовах формування та розвитку ринкових відносин центр господарської діяльності зміщується до первинної ланки економічної системи – підприємства. Воно, будучи складною виробничо-господарською системою, здійснює різноманітні види діяльності. Виробнича діяльність підприємства, її організація та оперативне регулювання в часі та просторі являється найскладнішим і найбільшим за обсягом і вирішенням організаційно-технічним завданням.
Одним з найважливіших завдань ефективного розвитку виробництва є його своєчасна і усестороння підготовка, що являється комплексом взаємопов'язаних заходів по створенню нової продукції, розроб-ці і освоєнню нової техніки, технології і організації виробництва.
В нафтогазовидобувній промисловості характер підготовки вироб-ництва в значній мірі залежить від природних умов розробки покладів корисних копалин .
Роботи по підготовці виробництва проводять на підприємстві всі його служби і підрозділи. Велика частина цих робіт виконується науково-дослідними і проектними інститутами, дослідно-конструктор-ськими організаціями, міністерствами і т.д.
Підготовка виробництва має забезпечувати неперервний технічний прогрес на підприємстві і створювати ритмічність роботи підприємст-ва по графіку, покращувати його економічні показники .
Вирішальною ступінню в нафтовій і газовій промисловості – зміст і характер підготовки виробництва, визначається новизною і специфі-кою умов розвідки і розробки родовищ, зміною природних умов їх експлуатації і необхідністю поточної перебудови технології і орга-нізації виробництва для забезпечення його високої ефективності.
Основна задача підготовки виробництва в нафтовій та газовій промисловості – це забезпечення наміченими перспективними і поточ-ними планами об’ємів видобутку нафти і газу з мінімальними затрата-ми трудових і матеріальних ресурсів при оптимальному відборі запа-сів корисних копалин.
Виконання робіт щодо підготовки виробництва вимагають певних матеріальних та паливно-енергетичних ресурсів. Тому, важливе місце серед комплексної підготовки виробництва займає саме матеріальна підготовка, включаючи в себе заходи щодо забезпечення виробництва необхідними матеріалами. Слід зазначити, що матеріальна підготовка стосується не тільки безпосереднього забезпечення виробництва та його підрозділів необхідними матеріалами, інструментами іншими засобами виробництва, але й закупівлі ресурсів заданої якості та асортименту, включаючи ведення необхідної документації та розрахунків, а також попередню підготовку до використання та доставку матеріалів на робочі місця.
Потреби інтенсивного розвитку і оновлення всіх елементів су-часного виробництва вимагають використання таких методів і запасів праці, які дозволяли б отримувати високоякісні продукти праці при найбільш економічній витраті як трудових, так і матеріальних ресур-сів. Саме з таких позицій і слід розглядати характерні особливості розвитку сучасного виробництва.
Метою даного курсового проекту є дослідження рівня організації і ефективності матеріальної підготовки виробництва на підприємстві НГВУ “Долинанафтогаз”. Ціллю проекту є пошук напрямків по удосконаленню системи матеріальної підготовки виробництва, їх економічне обґрунтування і визначення їх впливу на показники, що характеризують стан підготовки вироб-ництва на даному підприємстві.
1. Загальна характеристика підприємства.
1.1. Характеристика району і умов проведення робіт.
Долинський нафтопромисловий район знаходиться в Івано-Франківській області. Основні родовища НГВУ “Долинанафтогаз” розміщені на рівнинній місцевості, але є також деякі родовища у горах. Підприємство має вигідне транспортне обслуговування (залізничним і автомобільним транспортом) з іншими раціонами. Також НГВУ “Долинанафтогаз” має нафтопровід Долина – Дрогобич, по якому здійснюють реалізацію нафти Дрогобицькому НПК “Галичина”. Для реалізації іншим споживачам підприємство має спеціально споруджені нафтоналивні естакади.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Систем матеріальної підготовки виробництва на підприємстві (на прикладі НГВУ “Долинанафтогаз”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок