Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Способи індивідуалізації суб’єктів підприємництва

Способи індивідуалізації суб’єктів підприємництва

Назва:
Способи індивідуалізації суб’єктів підприємництва
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,28 KB
Завантажень:
115
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота з Господарського права України
на тему:
Способи індивідуалізації суб’єктів підприємництва


ЗМІСТ
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1.ПІДПРИЄМНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ В УКРАЇНІ.. 5
РОЗДІЛ 2. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СПОСОБІВ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ СУБЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ
ДІЯЛЬНОСТІ 13
 
РОЗДІЛ 3.КОНКРЕТИЗАЦІЯ СПОСБІВ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ
ЩОДО СУБЄКТІВ 17
3.1 Способи індивідуалізації юридичних осіб 17
3.2 Способи індивідуалізації фізичних осіб підприємців 24
ВИСНОВКИ 30
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 32
ВСТУП
 
Будь-яка нація пишається плодами діяльності своїх підприємців. Але будь-яка нація і кожен її окремий представник пишаються і своєю причетністю до втілення якої-небудь конкретної підприємницької ідеї. Підприємництво як одна з конкретних форм прояву суспільних відносин сприяє не тільки підвищенню матеріального і духовного потенціалу суспільства, не тільки створює сприятливий ґрунт для практичної реалізації здібностей і талантів кожного індивіда, але і веде до єднання нації, збереженню її національного духу і національної гордості.
Метою моєї роботи є розкрити сутність підприємництва, і способів його індивідлуалізації.
Зараз ми усі є свідками кризового стану нашої економіки, знецінення національної валюти і падіння життєвого рівня населення. За роки незалежності уряд не зміг активізувати діяльність приватних підприємців, створити сприятливі умови для їхнього росту. Недавно один відомий політик сказав, що ця криза відкинула Україну і Росію на 3 роки тому, що приблизно стільки знадобиться, для того щоб досягти рівня 17 серпня 1998 року. Завданням є дослідити які саме є способи індивідуалізації. Це означає, що ми практично заново стаємо перед проблемою розвитку підприємництва. Значить усі перераховані вище риси підприємництва не знайшли відображення в конкретних діях ні з боку держави, ні з боку населення, що і привело до даної кризи. Традиційна комуністична модель суспільного розвитку завжди базувалася на необхідності придушення підприємницького духу в суспільстві і підприємця як носія такого духу. Актуальність теми полягає у тому, що на даний час все більше виникає способів індивідуалізації, і потрібно їх систиматизовувати і вивчати.
Досвід перебудови (особливо її початкового періоду) показав, що, відмовляючись на словах від традиційної комуністичної моделі суспільного розвитку, фактично ми багато в чому продовжуємо саме цю лінію. Загальне неприйняття підприємництва поступово переходить в усвідомлення необхідності створення умов для його найшвидшого й ефективного розвитку. Предметом дослідження є індивідуалізація як характеристика ознак підприємства.
За підприємництвом в Україні майбутнє, процес нагромадження критичної маси неминуче приведе до "підприємницького бума". Тому на даному етапі важливо вивчити поводження підприємця, щоб у наслідку не допускати помилок, зроблених раніше. У своїй роботі я постараюся розкрити сутність підприємництва, і способів його індивідлуалізації.
Об`єктом дослідження даної роботи є способи індивідуалізації суб`єктів підприємницької діяльності.
РОЗДІЛ 1.Підприємницька діяльність в україні.
Підприємницька діяльність зароджувалася ще із часів середньовіччя. Тоді створювалися, і здійснювалися перші спроби багатих людей того часу примножити свій капітал. Так створювалися перші підприємства і зароджувався клас буржуазії. Створювалися перші банки і об`єднання власників підприємств і господарств.
Відповідно до розвитку капіталістичного світу, підприємництво стало рушійною силою економіки держави. Відповідно держава стала стимулювати розвиток підприємництва. Україна теж стала на цю стежину. Після розпаду Радянського союзу і виділення з його складу незалежної дежави – України, це сприяло активному переходу до приватної власності. А відповідно це дало поштовх до створення забороненої за радянських часів підприємницької діяльності. Після прийняття Конституції України 1996 рокув якій проголошувалося в статті 42 таке: Кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Способи індивідуалізації суб’єктів підприємництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок