Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Організаційна структура управління підприємством у невиробничій сфері в умовах ринку

Організаційна структура управління підприємством у невиробничій сфері в умовах ринку

Назва:
Організаційна структура управління підприємством у невиробничій сфері в умовах ринку
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
53,18 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
Івано-Франківський національний університет
Економічний факультет
???????? ??????
на тему:
«Організаційна структура управління
підприємством у невиробничій сфері
в умовах ринку»
Студента гр. E-51
Балашика Юрія
Науковий керівник:
Гарат Р.М., к.е.н.
Івано-Франківськ, 2000


Зміст
Вступ
1. Структура управління організацією
1.1. Визначення поняття і принципи побудови
1.2. Ієрархічний тип структур управління
1.3. Органічний тип структур управління
1.4. Вибір організаційної структури управління
1.5. Вдосконалення організаційних структур менеджменту
Взаємодія організації з зовнішнім середовищем
Формулювання загальної мети організації
Визначення організаційної структури Центру ‘’Інформпреса’’
2.3. Вплив зовнішніх факторів на організаційну структуру управління Центру ‘’Інформпреса’’
Вплив характеру бізнесу на розмір і внутрішню культуру організації
Вдосконалення організаційної структури управління Центру ‘’Інформпреса’’
Основні аспекти організаційного процесу
3.2. Аналіз діяльності торгового відділу
3.3. Аналіз функцій маркетингу та торгової діяльності організації
3.4. Заходи по вдосконаленню організаційної структури управління Центру ‘’Інформпреса’’
Висновки
Список використаної літератури.


Вступ
Для дослідження була вибрана дана тема, оскільки саме структура організації повинна забезпечити реалізацію ії стратегії, взаємодію організації із зовнішнім середовищем та ефективне вирішення основних задач організації. І в широкому розумінні задача менеджерів при цьому полягає в тому, щоб обрати ту структуру, яка найкраще відповідає цілям і задачам організації, а також внутрішнім і зовнішнім факторам, що впливають на неі.
"Найкраща" структура - це та, яка найкращим чином дозволяє організації ефективно взаємодіяти із зовнішнім середовищем, продуктивно і цілеспрямовано розподіляти і спрямовувати зусилля своїх співробітників, і таким чином, задовольняти потреби клієнтів і досягати своїх цілей з високою ефективністю.
Дана тема є актуальною для кожної організації. За умов адміністративно - командної економіки проблема відповідності організаційної структури управління цілям і задачам організацій, а також внутрішнім та зовнішнім факторам, які впливають на неї не вивчалася. Існували організаційні структури бюрократичного типу з жорсткими ієрархічними зв’язками, високим ступенем формалізації, централізованим прийняттям рішень. Дана структура вважалася ідеальною і ефективною. В той же час, зовсім не бралися до уваги, що організаційна структура і її управління не можуть бути стабільними, вони постійно змінюватися і вдосконалюватися у відповідності з умовами які постійно змінюються.
За умов ринкової економіки підприємствам і організаціям необхідно швидко реагувати на зміни зовнішнього середовища і адаптувати ці організаційні структури до цих змін. Тому дана тема детально розроблена в спеціальній літературі, де викладено загальну характеристику організаційних структур, їх види, значна увага приділена нових форм адаптивних структур, питанню вибору і вдосконаленню організаційних структур управління.
Для написання роботи було обрано організацію Центр "Інформпреса" з розгалуженою структурою, щоб проаналізувати вплив на організацію зовнішнього середовища і дослідити внутрішній розвиток організації з метою вдосконалення її організаційної структури управління.
Центр ‘’Інформпреса’’ є однією з 14 філій обласного підприємства поштового зв’язку ‘’Прикарпатпресса‘’, яка була організована в самостійний структурний підрозділ для здійснення виробничо - господарської діяльності на принципах госпрозрахунку та самофінансування. Організація є державним підприємством до її основних функцій входить торгівля друкованою продукцією і товарами народного споживання. Центр ‘Інформпреса” обслуговує 14 філіїї ‘’Прикарпатпошта’’ які розміщені по всій Івано-Франківській області і маючи власну роздрібну торгову мережу здійснює комерційну діяльність на власний ризик з метою одержання прибутку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 Курсова робота на тему: Організаційна структура управління підприємством у невиробничій сфері в умовах ринку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок