Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Організація та ефективність матеріальної підготовки виробництва на одному з основних виробників м’ясної промисловості Івано-Франківської області - ВАТ «Івано-Франківський птахокомбінат».

Організація та ефективність матеріальної підготовки виробництва на одному з основних виробників м’ясної промисловості Івано-Франківської області - ВАТ «Івано-Франківський птахокомбінат».

Назва:
Організація та ефективність матеріальної підготовки виробництва на одному з основних виробників м’ясної промисловості Івано-Франківської області - ВАТ «Івано-Франківський птахокомбінат».
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,48 KB
Завантажень:
40
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Відкрите акціонерне товариство "Івано-Франківський птахокомбінат" засноване регіональним відділенням фонду державного майна України
по Івано-Франківський області шляхом перетворення державного підприємства "Івано-Франківський птахокомбінат" у відкрите ак


Курсова робота
Організація та ефективність матеріальної підготовки виробництва на одному з основних виробників м’ясної промисловості Івано-Франківської області - ВАТ «Івано-Франківський птахокомбінат».


Зміст
Вступ……………………………………………………………………………………4
1. Загальна характеристика ВАТ «Івано-Франківський птахокомбінат»……………….6
1.1 Задачі підприємства, характеристика продукції…………………………………....6
1.2 Організаційна та виробнича структура……………………………………………..7
1.3 Матеріально-технічна база підприємства………………………………………….11
2. Методичні основи виконання проекту……………………………………………....12
2.1 Визначення, склад і основні етапи матеріальної підготовки виробництва……….12
2.2 Основні показника раціональної організації виробництва на підприємстві……...14
2.3 Характеристика показників для оцінки рівня матеріальної підготовки виробництва на підприємстві………………………………………………………21
2.4 Методика планування та аналізу показників підприємства…………………23
3. Аналіз організації і ефективності підготовки виробництва на підприємстві ВАТ “Івано-Франківський птахокомбінат”……………………………………………..26
3.1. Аналіз основних техніко-економічних показників………………………...26
3.2 Аналіз та оцінка загальних показників організації виробництва на підприємстві…………………………………………………………………………29
3.3 Аналіз та оцінка рівня матеріальної підготовки……………………………...33
4. Заходи удосконалення елементів виробництва на підприємстві ВАТ “Івано-Франківський птахокомбінат”……………………………………………………..41
4.1 Впровадження технології підвищення продуктивності праці шляхом введення в експлуатацію нового обладнання по розробці, обвалюванню і сортуванню м’яса…………………………………………………………………...41
4.2 Зміна постачальника та умов постачання жиру технічного…………………43
4.3 Захід по суміщенню професій та удосконаленню використання фонду оплати праці…………………………………………………………………..……..45
Висновки……………………………………………………………………………47
Список використаної літератури………………………………………………..49


Вступ
В умовах формування та розвитку ринкових відносин центр господарської діяльності зміщується до первинної ланки економічної системи – підприємства. Воно, будучи складною виробничо-господарською системою, здійснює різноманітні види діяльності. Виробнича діяльність підприємства, її організація та оперативне регулювання в часі та просторі являється найскладнішим і найбільшим за обсягом і вирішенням організаційно-технічним завданням.
Одним з найважливіших завдань ефективного розвитку виробництва є його своєчасна і всестороння підготовка, що являється комплексом взаємопов'язаних заходів по створенню нової продукції, розроб-ці і освоєнню нової техніки, технології і організації виробництва.
Матеріальна підготовка включає забезпечення підприєм-ства (виробництва, цеху) необхідними матеріальними та енергетичними ресурсами (сировиною), підготовку складських приміщень і транспортного обслуговування відповідно до потреб, розробку системи організації зберігання, облік та реалізацію готової продукції, матеріально-технічне постачання. В ході матеріальної підготовки визначають витратні кое-фіцієнти по сировині, матеріалах, паливу та енергії з ура-хуванням передового досвіду економного використання ресурсів, а також коефіцієнтів, які застосовуються на під-приємстві. Тому витратні коефіцієнти поділяють на теоретичні, які визначаються розрахунковим шляхом, та виробничі, які фактично досягнуті. Розрахункові коефіцієнти мають бути прогресивними, науково обґрунтованими, тобто враховувати досягнення передових виробництв. Фактичні коефіцієнти, як правило, нижчі від планових або розрахункових у результаті використання раціоналізаторських пропозицій, проведення заходів щодо економії та бережливості.
У даному курсовому проекті досліджуватиметься рівень організації та ефективності матеріальної підготовки виробництва на одному з основних виробників м’ясної промисловості Івано-Франківської області - ВАТ «Івано-Франківський птахокомбінат».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Організація та ефективність матеріальної підготовки виробництва на одному з основних виробників м’ясної промисловості Івано-Франківської області - ВАТ «Івано-Франківський птахокомбінат».

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок