Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Аналіз інвестиційної діяльності в Україні та шляхи її розвитку

Аналіз інвестиційної діяльності в Україні та шляхи її розвитку

Назва:
Аналіз інвестиційної діяльності в Україні та шляхи її розвитку
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,67 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова на тему:
Аналіз інвестиційної діяльності в Україні та шляхи її розвитку


План
Вступ
І. Теоретичні аспекти інвестиційної діяльності
1.1 Економічна суть інвестування. Види інвестицій.
1.2 Приоритетні галузі для іноземного інвестування в Україні
ІІ. Аналіз інвестиційної діяльності в Україні.
2.1. Іноземна інвестиційна діяльність в Україні
2.2 Проблеми іноземного інвестування в Україні.
ІІІ. Шляхи поліпшення інвестиційної діяльності в Україні
Висновок
Спсок використаної літератури
Зміст
Вступ......................................................................................................................1
І. Теоретичні аспекти інвестиційної діяльності................................................3
1.1 Економічна суть інвестування. Види інвестицій........................................3
1.2 Приоритетні галузі для іноземного інвестування в Україні.....................8
ІІ. Аналіз інвестиційної діяльності в Україні...................................................14
2.1. Іноземна інвестиційна діяльність в Україні..............................................14
2.2 Проблеми іноземного інвестування в Україні...........................................19
ІІІ. Шляхи поліпшення інвестиційної діяльності в Україні............................24
Висновок .............................................................................................................32
Спиок використаної літератури ........................................................................34
Вступ
На сьогодні актуальною є тема накопичення та інвестування. Для збереження і примноження заощаджень потрібно відмовитись від старих засобів накопичення та перейти до засобів, притаманних ринковим відносинам, що об’єднуються під загальною назвою інвестування.
У державі з командно-адміністративною економікою категорія «інвестиції» не мала місця ні в економічній теорії, ні у практиці. В останні роки це поняття почало зустрічатися в економічній літературі країн Східної Європи та СНД, що пояснюється зміною системи господарювання і переходом до ринкових відносин. Термін «інвестиції» походить від латинського слова «invest» , що означає «вкладати». У минулому більшість авторів трактувала поняття «інвестиції» як сукупність затрат, що реалізуються у формі довгострокових вкладень у галузі народного господарства (виробничі фонди), тобто інвестиції помилково ототожнювались із поняттям «капітальні вкладення».
Розглянемо сучасне тлумачення категорії «інвестиції». Закон України «Про інвестиційну діяльність» від 18.09.91 дає наступне визначення: інвестиції – всі види майнових та інтелектуальних цінностей, що вкладаються в об’єкти підприємницької та інших видів діяльності, у результаті якої створюється прибуток або досягається соціальний ефект.
Такими цінностями можуть бути: грошові кошти, цільові банківські вклади, паї, акції та інші цінні папери; рухоме і нерухоме майно (будинки, споруди, обладнання та інші матеріальні цінності); майнові права, що випливають із авторського права, досвід та інші інтелектуальні цінності; сукупність технічних, технологічних, комерційних та інших знань, оформлених у вигляді технічної документації, виробничого досвіду, необхідних для організації того чи іншого виробництва, але не запатентованих («ноу-хау»); права користування землею, водою, ресурсами, будівлями, обладнанням, а також інші майнові права; інші цінності [6].
Отже, в широкому розумінні інвестиції є вкладенням капіталу з метою його збільшення. При цьому приріст капіталу повинен бути достатнім, щоб компенсувати інвестору відмову від використання коштів на споживання в теперішньому періоді, винагородити його за ризик та відшкодувати збитки від інфляції в майбутньому періоді.
Інвестиції – це економічна категорія розширеного відтворення, яка є основним інструментом формування мікро- та макроекономічних пропорцій і визначає темпи економічного росту.
Таким чином, інвестиції – це те, що «відкладають» на завтрашній день, щоб мати можливість більше споживати в майбутньому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Аналіз інвестиційної діяльності в Україні та шляхи її розвитку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок