Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Відкрите Акціонерне Товариство “Івано-Франківськгаз”

Відкрите Акціонерне Товариство “Івано-Франківськгаз”

Назва:
Відкрите Акціонерне Товариство “Івано-Франківськгаз”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,36 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ВСТУП
На сучасному етапі розвитку науково-технічного прогресу у нашому суспільстві з покращенням якісних показників електронної апаратури та різних приладів невпинно зростають також і вимоги до їх надійності, підвищення строку їх служби. Це вимагає від різного роду метрологічних служб і лабораторій контролювати продукцію за ширшим спектром показників, а отже вимагає наявності висококваліфікованих кадрів, які б уміли контролювати якість продукції за новими вимогами а також могли розробляти нові перспективні методи контролю якості.
Саме тому виробнича практика в процесі навчання студентів відіграє важливу роль при реальній зустрічі з тими проблемами, які є на підприємстві. Є можливість на практиці застосувати одержані знання в коледжі, закріпити на практиці теоретичні знання з вивчених дисциплін, відчути сам процес виробництва.
Проведення другої виробничої практики відіграє велику роль в процесі навчання і дає можливість збагатити свій потенціал знань, застосовуючи на практиці і реально зустрічаючись з контрольно-вимірювальною апаратурою, приладами по обліку газу, а також внутрішньо будинковими приладами, їх будовою, вимогами щодо правильності встановлення.


ЗМІСТ
Вступ_________________________________________________
1.Відкрите Акціонерне Товариство “Івано-Франківськгаз”___________________________________________
2.Організаційна структура ВАТ “Івано-Франківськгаз”_______________________________________
3.Організація ОБЛІКУ газу. Виконавчо - ТЕХНІЧНА документація служби ВБС._________________________
4. Охорона праці на ВАТ “Івано-Франківськгаз”_____
5. Організація виконання газонебезпечних робіт на ВАТ “Івано-Франківськгаз” __________________________
Висновки_____________________________________________
ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ____________________


1. Відкрите акціонерне товариство
“Івано-Франківськгаз”
Адреса: вул. Ленкавського, 20
76010, Івано-Франківськ
тел. (03422) 47292, 45274
факс (03422) 41302
e-mail: ifgaz@utel.net.ua
Голова Правління - Купчак
Нач. Івано-Франківського УЕГГ – Нижник В.І.
ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО ПІДПРИЄМСТВО
Прикарпаття здавна було відоме не лише чарівними краєвидами, але й багатством надр, в першу чергу нафтою і газом. Усім відомі Бориславські нафтові родовища, з яких селяни черпали нафту, немов воду з колодязю. Ще у 1927 році у нашому регіоні було розпочато видобування природного газу, який споживали як у Києві, так і у Москві та Мінську.
Бурхлива газифікація Прикарпаття розпочалася в 50-ті роки ХХ століття. Перші газопроводи з’явилися у Станіславі, Калуші, Коломиї, Надвірній, Богородчанах, Тисмениці. У 1964 році на базі контори “Станіславгаз” був створений трест промислової та побутової газифікації, який у 1975 році трансформувався у об’єднання “Івано-Франківськгаз” – частину республіканського об’єднання “Укргаз” (сьогодні – НАК “Нафтогаз України”).
У березні 1994 року об’єднання перетворилося на Відкрите акціонерне товариство “Івано-Франківськгаз”. Тоді ж визначилась і його місія - забезпечення споживачів “блакитним паливом” найефективнішим та найбезпечнішим шляхом. Підприємство займається транспортуванням газу, а також виконує комплекс робіт по експлуатації систем газопостачання, проектуванню, будівництву і ремонту газових мереж .
Увесь цей час матеріально-те хнічна база газового господарства області активно розвивалася. В районних центрах нашої області було збудовано 9 експлуатаційних баз, 7 районних пунктів по наповненню балонів з резервуаром на 100 м3 скрапленого газу, база зберігання скрапленого газу на 2 тис. м3.
Станом на 01.01.2001 року в області побудовано і введено в експлуатацію 9 120 км розподільчих газопроводів , в т.ч. 81 км поліетиленових газопроводів – надзвичайно економічних, довговічних та надійних. Природним газом газифіковано 374 населених пункти, більше 270 000 квартир, в тому числі біля 100 000 у сільській місцевості; встановлено 122 000 лічильників газу. Крім того, було виготовлено проектну документацію на газифікацію 176 населених пунктів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Відкрите Акціонерне Товариство “Івано-Франківськгаз”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок