Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Методологія бізнес-планування

Методологія бізнес-планування

Назва:
Методологія бізнес-планування
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,86 KB
Завантажень:
235
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Методологія бізнес-планування
Бізнес-план — це письмовий документ, в якому викладено сутність підприємницької ідеї, шляхи й засоби її реалізації та оха-рактеризовано ринкові, виробничі, організаційні та фінансові аспек-ти майбутнього бізнесу, а також особливості управління ним. Бізнес-план підсумовує ділові можливості та перспективи, пояснює, як ці можливості можуть бути реалізовані існуючою командою менед-жерів.
У бізнес-плані формулюються перспективи та поточні цілі реалі-зації ідеї, оцінюються сильні й слабкі сторони бізнесу, наводяться результати аналізу ринку та його особливостей, викладаються подробиці функціонування підприємства за цих умов, визначають-ся обсяги фінансових і матеріальних ресурсів для реалізації про-екту.
Бізнес-план дає можливість визначити життєздатність фірми за умов конкуренції, прогнозує процеси розвитку виробництва, конкре-тизує шляхи досягнення мети і подолання перешкод, є чинником, що стимулює інтереси потенційних інвесторів у їхніх пошуках вкла-дання коштів у розвиток виробництва.
У ринковій системі господарювання бізнес-план виконує дві най-важливіші функції:
1) зовнішню — ознайомити різних представників ділового світу із сутністю та основними аспектами реалізації конкретної підприєм-ницької ідеї;
2) внутрішню (життєво важливу для діяльності самого підприєм-ства) — опрацювати механізм самоорганізації, тобто цілісну, комп-лексну систему управління реалізацією підприємницького проекту.
Таким чином, в умовах ринкової системи господарювання бізнес-план — це активний робочий інструмент управління, відправний пункт усієї планової та виконавчої діяльності підприємства; це документ, який визначає оптимальні за часом і найменш ризико-вані шляхи реалізації підприємницького проекту.
Сьогодні вже очевидно, що без бізнес-плану не можна управляти виробничою діяльністю. Складання бізнес-плану — нагальна по-треба, продиктована виробничою діяльністю. Робота над планом — це робота над організацією виробничої діяльності. Запорукою успі-ху підприємницької діяльності є успішний початок справи. Процес складання бізнес-плану є специфічним у кожному конкретному випадку. Тому практично неможливо дати якусь універсальну (стан-дартну) схему його розробки.
1. Титульний аркуш.
2. . Резюме
3. Суть запропонованого бізнес-пректу.
4. Виробничий план.
5. Маркетинг-план
8. Організаційний план.
9. Фінансовий план.
10. Оцінка ризиків.
11. Додатки.
2. Резюме
Проект передбачає створення фірми ЗАТ «Перлина». Предметом виробничої діяльності стане виготовлення кондитерських виробів. Повна назва підприємства – Закрите Акціонерне Товариство «Перлина». Юридична адреса підприємства – м. Івано- Франківськ, вул. О. Кобилянської 26.
До проекту залучені:
1. Шерепот Ірина Миколаївна;
2. Федірко Марія Іванівна;
3. Петрова Олена Сергіївна;
4. Якубів Віра Володимирівна;
5. Найда Наталія Василівна;
6. Припхан Яніна Михайлівна;
7. Бессараб Романія Романівна.
Метою проекту є забезпечення жителів Івано – Франківської області високоякісними кондитерськими виробами, а саме тістечками, перекладанцями, тортами, завиванцями, весільними тортами та короваями з ціллю отримання прибутку.
Цільовим ринком стануть два сегменти споживачів у Івано-Франківській області: Споживачі з середніми доходами та з високими доходами. Перших в області налічується 390 тис.ос., других-195 тис.ос.. Сегмент споживачів з доходами, вищими за середні, є більш купівельноспроможним, тому від них очікується більший попит.
Проект є особливо доцільним, оскільки в Івано-Франківській області мало підприємств, які виготовляють саме високоякісні кондитерські вироби з натуральної сировини. А ЗАТ «Перлина» планує виготовляти саме таку продукцію.
Загальна вартість проекту – 317800грн. Впровадження проекту планується розпочати з липня 2007 року.
3. Суть бізнес-проекту
Фірма буде зареєстрована, як закрите акціонерне товариство
Власник та засновник – Шерепот Ірина Миколаївна
Основним видом діяльності фірми є виготовлення кондитерських виробів, а саме перекладенців, завиванців, тортів тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Методологія бізнес-планування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок