Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Характеристика ДП „БКС-Соки”

Загрузка...

Характеристика ДП „БКС-Соки”

Назва:
Характеристика ДП „БКС-Соки”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,45 KB
Завантажень:
396
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Вступ
У звичайному розумінні інноваційні процеси, що мають місце в будь-якій складній виробничо-господарській системі, характеризуються сукупністю безперервно виникаючих у часі і просторі прогресивних, якісно нових змін. Результатом інноваційних процесів є новини, а їх впровадження у господарську практику визнається нововведенням. Інноваційні процеси започатковуються певними галузями науки, а завершуються у сфері виробництва, спричинюючи у ній прогресивні зміни.
Організаційні нововведення охоплюють нові форми і методи організації всіх видів діяльності підприємств та інших ланок суспільного виробництва (організаційні структури управління сферами науки і виробництва, форми організації різних типів виробництва і колективної праці).
Важливою особливістю оцінювання ефективності організаційних нововведень є методика визначення соціального ефекту від реалізації конкретного нововведення, що сприяє підвищенню свідомості управлінських кадрів щодо турботи про підлеглих працівників.
На жаль, сьогодні рівень організаційних нововведень українських підприємств лишається низьким, що негативно відбивається не тільки на їх фінансовому стані, а й на всій економіці України. Щоб його піднести, потрібні постійні, цілеспрямовані, комплексні управлінські заходи. Проте розробити механізми управління неможливо без правильного розуміння сутності такої економічної категорії, як організаційні нововведення.
Метою даної курсової роботи є дослідження особливостей управління організаційними нововведеннями на дочірньому підприємству „БКС-Соки”, а також їх ефективність введення. Підприємство спеціалізується на випуску сокової продукції світових стандартів.
В даній роботі використано основні методи аналізу: прогнозування, порівняння, балансовий метод, графічний метод.
Розділ 1. Характеристика ДП „БКС-Соки”
1.1 Характеристика продукції (робіт, послуг) і умов функціонування ДП „БКС-Соки”
Створене в 1996 р. Акціонерним товариством „Банкомзв’язок” дочірнє підприємство „БКС-Соки” розпочало свою діяльність з підготовки та розробки технічної документації на виробництво соків і нектарів в упаковці „Тетра Брік Асептик” об’ємом 1 л, сертифікації виробництва і укладання контрактів на постачання сировини. 19 лютого 1997 р. До Держпатенту України було подано документи на реєстрацію торгової марки „Смак” на соки та нектари, які виробляє компанія, та лише через два роки було отримано відповідне свідоцтво.
Сьогодні компанія „БКС-Соки” є лише виробником соків та нектарів. Вона не володіє фабрикою, виробничою лінією або іншими основними засобами, що використовуються для виробництва, а лише сплачує кошти за користування виробничими потужностями.
Перші пакети соку з торговою маркою „Смак” були вироблені наприкінці травня 1997 року. Влітку для ДП „БКС-Соки” на основній виробничій базі – Ніжинському міськмолокозаводі – вироблялися 3 найменування соків („Апельсиновий”, „Ананасовий”, „Яблучний”) і нектар „Мультивітамін” розфасовкою 1 л на лінії розливу соків ТБА-3 (Tetra Pack) потужністю 3600 л за годину. До кінця року асортимент соків і нектарів з торговою маркою „Смак” поповнився соками „Грейпфрутовий”, „Апельсин-абрикосовий”, „Томатний” та нектаром „Ананас-грейпфрут”. У 1998 році асортимент був розширений до 9 найменувань соків і 4 найменувань нектарів, а обсяг виробництва за рік склав 15595 тис. л. (протягом 1997 року було вироблено 2720 тис. л.) (див. Додаток 1.) Стрімке збільшення обсягів продажу було надзвичайно обнадійливим і давало сподівання компанії на чудові перспективи росту. Використовувані потужності були недостатніми порівняно з прогнозованими можливостями збуту, тому завдяки установці нової автоматичної лінії потужністю 6000 л. за годину компанія стала спроможною постачати на ринок до 4 млн. л. Сокової продукції на місяць.
Жовтень 2003 року виявився справді напруженим. Мабуть багато компаній з нетерпінням очікували його закінчення. Курс долара США по відношенню до гривні знову зріс. „Сандора” підняла рівень цін на свою продукцію. Компанії „БКС-Соки” необхідно було прийняти важливе рішення: чи варто піднімати ціну на соки „Смак”?
Анатолій Юркевич розмірковував над тим, яке завдання є складнішим: обрати вірну стратегію диференціації сокової продукції ТМ „Смак” чи переконати керівництво в іншому ракурсі поглянути на проблеми підприємства.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Курсова робота на тему: Характеристика ДП „БКС-Соки”

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок