Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Аналіз і виявлення резерів покращення ефективності господарювання підприємства в галузі рослинництва

Аналіз і виявлення резерів покращення ефективності господарювання підприємства в галузі рослинництва

Назва:
Аналіз і виявлення резерів покращення ефективності господарювання підприємства в галузі рослинництва
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
61,93 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 
Дипломна робота
Аналіз і виявлення резерів покращення ефективності господарювання підприємства в галузі рослинництва


ЗМІСТ
ВСТУП
РОЗДІЛ І: ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ГАЛУЗЕЙ РОСЛИННИЦТВА
1.Зарубіжний досвід виробництва продукції рослинництва
2.Стан та аналіз виробничого потенціалу галузі
3.Сутність ефективності виробництва галузей рослинництва
РОЗДІЛ ІІ: АНАЛІЗ ВИРОБНИЦТВА ГАЛУЗЕЙ РОСЛИННИЦТВА
1.Природні і організаційно – економічні умови діяльності господарства
2.Аналіз ресурсного потенціалу підприємства та результативності господарювання
3.Комплексний аналіз рівня виробництва галузей рослинництва
3.1Рівень потенціалу галузі
3.2Рівень виробництва і собівартісті продукції галузей рослинництва
3.3Аналіз виконання технологічних процесів
3.4Оцінка ефективності галузей рослинництва
РОЗДІЛ ІІІ: ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛУЗЕЙ РОСЛИННИЦТВА
1.Можливості збільшення урожайності та обсягів виробництва основних видів продукції
2.Функціонально – вартісний аналіз технологічних процесів основних видів продукції
3.Визначення резервів зниження собівартості продукції та підвищення ефективності виробництва
РОЗДІЛ ІV: ОХОРОНА ПРАЦІ В ГОСПОДАРСТВІ
ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ


ВСТУП
У кожній державі, у будь – якому суспільстві рослинницька галузь є життєво необхідною галуззю народного господарства, оскільки зачіпає інтереси буквально кожної людини. Адже нині понад 50% фонду споживання формуються за рахунок продукції рослинницької галузі. Тому виробництво її є найпершою умовою існування людства.
Однак для У країни, яка стала на шлях ринкової економіки рослинницька галузь має особливо велике значення тому, що вона є однією з найбільших галузей народного господарства.
Рослинницька галузь відіграє винятково важливу роль як каталізатор розвитку ринкової економіки. Ринкова економіка – це одне з найвидатніших досягнень світової цивілізації, це природне середовище людства і взаємодії товаровиробників, середовище, якому притаманні певний порядок і самоорганізація завдяки дії основного закону попиту і пропозиції. В становленні ринкової економіки У країни ця галузь, враховуючи її масштаби, може відігравати виключно важливу роль завдяки специфічним властивостям, які виражаються у висококонкурентності галузі, оскільки в ній діє багато незалежних підприємств, що вироблюють переважно ту саму продукцію; а також у перспективі виходу галузі на світовий ринок, цьому сприяють і великі масштаби землекористування і родючості землі.
Проте на сьогоднішній день ця галузь перебуває у досить важкому стані, є низько прибутковою і невисокорентабельною. Виробники працюють в умовах ризику і невизначеності, що і спричиняє суттєвий вплив на результати господарювання. Негативний вплив на цю галузь спричиняє і стан її потенціалу, а також різні природно – кліматичні умови.
Ось чому аналіз ефективності виробництва галузей рослинництва є досить актуальною проблемою сьогодення.
Для детальнішого ознайомлення з поставленими питаннями було проведено аналіз діяльності державного підприємства навчально – дослідного господарства Білоцерківського державного аграрного університету.
Мета – виявити резерви покращення ефективності господарювання.
Завдання: ознайомлення з основними джерелами первинної, вторинної інформації в господарстві; проведення аналізу основних показників господарської діяльності підприємства, і галузі рослинництва, аналіз їх ефективності; виявлення можливостей збільшення урожайності і зниження собівартості культур.
РОЗДІЛ І: ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ГАЛУЗЕЙ РОСЛИННИЦТВА
1. Зарубіжний досвід виробництва продукції рослинництва
На сьогоднішній день сільське господарство України знаходиться у кризовому стані, тому потрібно розробити систему заходів для виходу галузі з кризи. Цими заходами має бути передбачено:
1). Виявлення та подолання причин, які призвели до кризи;
2). Створення умов для нормального економічного зростання сільського господарства України.
Щоб не допустити помилок при проведенні аграрної реформи в країні, важливо ґрунтовно вивчити та врахувати вже набутий досвід функціонування аграрного сектора в країнах з розвинутою ринковою економікою, які до функціонування існуючої системи ефективного ведення сільськогосподарського виробництва йшли не один десяток років.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 Курсова робота на тему: Аналіз і виявлення резерів покращення ефективності господарювання підприємства в галузі рослинництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок