Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Система управління діяльністю ТзОВ „Станіславська Торгова Компанія” та економічне обґрунтування господарських рішень.

Система управління діяльністю ТзОВ „Станіславська Торгова Компанія” та економічне обґрунтування господарських рішень.

Назва:
Система управління діяльністю ТзОВ „Станіславська Торгова Компанія” та економічне обґрунтування господарських рішень.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,16 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Зміст
Вступ
Загальні відомості про ТзОВ „Станіславська Торгова Компанія”
Управління персоналом.
Маркетингова діяльність на підприємстві
Організаційна структура управління підприємством
Інноваційна та фінансова діяльність підприємства.
Система управління діяльністю ТзОВ „Станіславська Торгова Компанія” та економічне обґрунтування господарських рішень.
Взаємозв'язок підприємства із зовнішніми контрагентами та з ринковою інфраструктурою.
Практика антикризового управління на підприємстві.
Висновки
Список використаних джерел.
1. Загальні відомості про ТзОВ „Станіславська Торгова Компанія”
ТзОВ „Станіславська Торгова Компанія” - одне з найбільших підприємств оптової торгівлі міста Івано-Франківська. Його було засновано 25 вересня 1999 року на приватній власності його власника з правом найму працівників.
Підприємство володіє значним інтелектуальним потенціалом, має дружні, тісні стосунки з партнерами, оснащене сучасними інформаційними засобами діяльності і управління, облік і управління діяльністю здійснюються при допомозі комп'ютерної мережі.
Звіт є результатом практики на базі ТзОВ „Станіславська Торгова Компанія”. В роботі використано знання , отримані в процесі вивчення ряду економічних дисциплін. Ціль практики - закріплення раніше отриманих знань на практиці.
Метою діяльності підприємства є ведення виробничо-господарської та іншої діяльності, спрямованої на створення нових робочих місць, на отримання прибутку на вкладений капітал; а також на задоволення на її основі соціально-економічних інтересів власника та членів трудового колективу підприємства, участь в благодійницькій діяльності, виконання, у випадках передбачених законодавством, державних програм і замовлень, здійснення посередницької діяльності.
Предметом діяльності підприємства є:
- виробництво будівельних матеріалів та їх реалізація;
- закупівля, купівля, переробка та реалізація сільськогосподарської продукції, у тому числі продуктів народного споживання, рослинництва і тваринництва;
- ремонтно-будівельні роботи в усіх галузях народного господарства;
- надання транспортно-експедиційних послуг, у тому числі вантажні та пасажирські перевезення на замовлення населення і підприємств по Україні та за її межами;
- оптова торгівля у т. ч.: продуктами харчування, добавками до продуктів харчування, горілчаними, тютюновими виробами, промисловими виробами, будівельними матеріалами, устаткуванням машинобудування, нафтопродуктами, металопрокатом, включаючи торгівлю по бартеру;
- роздрібна торгівля у т. ч.: продуктами харчування, добавками до продуктів харчування, горілчаними, тютюновими виробами, промисловими виробами, будівельними матеріалами, устаткуванням машинобудування, нафтопродуктами, металопрокатом.
Трудовий колектив підприємства складається з більш ніж 1000 осіб, які зайняті в діяльності на основі трудового договору.
В минулому 2005 році основна діяльність підприємства була пов'язана з оптовою та бартерною торгівлею продуктами харчування, будівельними матеріалами, металопрокатом та меблями. Річний обсяг продажу в 2005 р. продукції склав 1765.87 тис. грн. Чистий прибуток підприємства склав 852.7 тис. грн. Середня рентабельність продукції - 6.8 відсотки.
2. Управління персоналом.
Трудові відносини в колективі сповнені взаємоповаги, взаєморозуміння, тісних дружніх стосунків. Конфліктні ситуації трапляються дуже рідко і швидко вирішуються.
Система управління персоналом ТзОВ „Станіславська Торгова Компанія”, що складається з більш ніж 1000 чоловік, являє собою підсистеми умов праці, трудових відносин, оформлення та обліку кадрів.
Стосовно першої підсистеми слід відмітити, що умови праці відповідають вимогам психофізіології, психоестетики, охорони праці та авколишнього середовища. Робочі приміщення добре оформлені і сприяють трудовій діяльності.
Оформлення і облік кадрів веде комерційний директор. Керівництво підприємства схильне до стабільності чисельності працівників. В зв'язку з цим, на підприємстві велика увага приділяється своєчасній виплаті заробітної платні, мотивації, матеріальному заохоченню, сприянню позитивному психологічному клімату в колективі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Система управління діяльністю ТзОВ „Станіславська Торгова Компанія” та економічне обґрунтування господарських рішень.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок