Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Підприємство

Загрузка...

Підприємство

Назва:
Підприємство
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
45,47 KB
Завантажень:
326
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
Зміст роботи
Вступ
Підприємство. Його суть. Правові основи і коротка характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама…………………….............5
Виробнича потужність і розробка виробничої програми у вартісних і кількісних показниках. …………………………………......................…....13
Основні засоби виробництва. Розрахунок показників стану, руху і використання……….……………..……………………………….………...23
Матеріально-Технічне забезпечення……………………………...........…..31
Персонал підприємства, продуктивність праці, організація і оплата праці…………………………………………………………………...……..36
Оборотні засоби виробництва. Розрахунок оборотних коштів…..............42
Затрати на виробництва продукції……………………………............……46
Критичний і прогнозований обсяг виробництва………………..................50
Оцінка фінансового стану підприємства………………………............…..53
Відносини з бюджетом…………………………………………..............….58
Результати реалізації продукції і забезпеченість коштами, матеріально сировинними ресурсами інноваційної діяльності………………......……..
Висновки
Список використаної літератури


Вступ
Одні з важливих і актуальних питань економіки підприємства на сучасному етапі є питання пов’язані з діяльності підприємства. Оскільки підприємство є первинною ланкою суспільного поділу праці і основною ланкою народного господарства, на ньому відбувається створення предметів споживання і засобів виробництва, воно задовольняє потреби ринку і споживача у товарах. Тому на даному етапі без підприємства не можна обійтися ні у виробництві, ні у торгівлі, ні в сфері послуг, ні в фінансово-кредитній чи страховій діяльності.
Підприємство є основною ланкою народного господарства, оскільки на ньому відбувається поєднання особистісних і речових факторів виробництва, виготовляється в процесі праці вся сукупність економічних благ. Внаслідок суспільного поділу праці сформулювався народногосподарський комплекс, який включає різні галузі, в яких функціонують сотні тисяч підприємств.
Отже, мета даної курсової роботи буде в розкритті суті підприємства і дослідженні підприємства. До цього питання можна віднести: суть, формування, реорганізація, ліквідація, використання майна, економічна і господарська діяльність, умови, гарантії і права підприємств, розмежування за типом власності.
Розглянувши основні питання підприємства в системі ринкових відносин, доцільно перейти до аналізу головних принципів та функцій діяльності підприємств, а також підприємницької діяльності. Принципи можуть бути такі: самоокупність, самофінансування, самозабезпечення, матеріальна зацікавленість, економічна відповідальність, господарська самостійність. Всі ці принципи можуть відноситися до великих, середніх і малих підприємств різних галузей.
Дана курсова робота має на меті розкрити суть підприємства і дослідження підприємства. До цього питання можна віднести: суть, формування, реорганізація, ліквідація, використання майна, економічна і господарська діяльність, умови, гарантії і права підприємств, розмежування за типом власності.
Отже, метою курсової роботи є розширення і поглиблення знань з теорії ї практики курсу «Економіки підприємства», розвитку навиків самостійної практичної, аналітичної і творчої роботи, навчитися виконувати практичну роботу спеціаліста – узагальнювати, систематизувати і аналізувати цифрові дані. Також однією із складових даної курсової роботи є навчитися користуватися наявною науковою літературою. Основними завданнями є ознайомлення законодавчо-юридичною базою для створення підприємства, дослідження конкурентного середовища, розрахунки виробничої програми, виробничих фондів, персоналу підприємства, оборотних засобів, затрат на виробництво продукції, робити прогнози обсягу виробництва у майбутньому, дати оцінку фінансового стану підприємства, також провести підсумки роботи.
Потрібно показати вміння проводити розрахунки і аналізувати цифровий матеріал, визначити фактори впливу і шляхи підвищення ефуктивності виробництва. Вміти робити висновки, щодо ращого виходу з тої чи іншої ситуації.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
Курсова робота на тему: Підприємство

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок