Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мікроекономіка -> Продуктивність праці та аналіз техніко-економічних показників ЗАТ „Прикарпаття

Загрузка...

Продуктивність праці та аналіз техніко-економічних показників ЗАТ „Прикарпаття

Назва:
Продуктивність праці та аналіз техніко-економічних показників ЗАТ „Прикарпаття
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,88 KB
Завантажень:
359
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота з економіки підприємства
„Продуктивність праці та аналіз
техніко-економічних показників ЗАТ „Прикарпаття”


ЗМІСТ.
Вступ.
Аналіз ефективності використання можливих ресурсів на підприємстві.
Загальний аналіз основних техніко-економічних показників та оцінка діяльності підприємства.
Аналіз та оцінка забезпеченості та структури кадрів на підприємстві.
Аналіз рівня та динаміка продуктивності праці на підприємстві.
Факторний аналіз продуктивності праці.
Розробка заходів з підвищення продуктивності.
Вибір та обґрунтування заходів з підвищення ефективності виробництва.
Оцінка стану охорони праці та навколишнього середовища.
Висновки та пропозиції.
Список використаної літератури.


Вступ.
Перехід України від адміністративно-командної економіки до ринкової, яка базується на широкому використанні економічних методів, активізує ряд соціально-економічних проблем. Зараз уже нікого не дивує безробіття, соціальна напруженість в суспільстві, які спричинились в Україні з переходом до ринкових відносин. За порівняно короткий період часу прийнято низку, хоч і не досить досконалих, законодавчих актів, які покликані регулювати відносини на ринку праці; в закладах освіти здійснюється підготовка спеціалістів за новими спеціальностями; у наукових журналах і збірниках усе частіше з’являються статті, присвячені трудовим відносинам, соціальному захисту, регулювання зайнятості населення, соціальному партнерству.
Практика господарювання на ринкових засадах підтверджу ту незаперечну істину, що результативність будь-якої виробничо-господарської та комерційної діяльності залежить передовсім від компетентності та творчої активності управлінських кадрів, достатньо глибокого знання ними конкретної економіки, законодавчої бази та соціальних аспектів господарювання.
На даному етапі продуктивність праці є важливим планово-економічним показником, що характеризує не тільки степінь використання трудових ресурсів на підприємстві, але й рівень ефективності всієї ринкової системи в цілому. А це означає, що фундаментальним направленням розвитку нової ринкової системи повинні стати стабілізація вітчизняного виробництва і ріст на цій основі продуктивності праці.
мал. 1. Методи вимірювання
та показники рівня продуктивності праці.
Загальний аналіз основних техніко-економічних показників та оцінка діяльності підприємства.
Аналіз діяльності підприємства поширюється на досить широке коле показників, які розкривають суть економічних явищ з кількісного чи якісного боку в абсолютних або відносних величинах. Рушійні сили, умови та причини, які визначають той чи інший показник, називаються факторами. Кожен, без винятку, показник фінансово-господарської діяльності підприємства є результатом взаємодії дуже великої кількості факторів.
Для вивчення їх дій та впливу на показники, що піддаються аналізу, їх необхідно певним чином класифікувати.
Принципи класифікації факторів у фінансово-господарському аналізі аналогічні тим, які лежать в основі класифікації аналітичних задач. За своїм змістом усі фактори, які вивчаються у фінансово-економічному аналізі, можна розділити на:
виробничо-економічні;
соціально-економічні.
Перші виражають умови, які забезпечують підприємницьку діяльність з точки зору організації виробничого процесу раціонального використання ресурсів, залучених підприємством для своєї діяльності.
Так показник рентабельності роботи підприємства визначається такими факторами, як структура вкладення капіталу в активи, інтенсивність використання виробничих запасів, продуктивність праці робітників, рівень технології виробництва.
Соціально-економічні фактори – це рушійна сила підвищення ефективності роботи підприємства, які закладені у самих учасниках виробництва.
Прибуток підприємства, його рентабельність і успіх у конкурентній боротьбі на ринку значною мірою залежить від того як воно спромоглося розпорядитися своїм капіталом за весь попередній період, який аналізується. Йдеться про створення спеціальних умов, накопичення і впровадження високоефективних знарядь праці, прогресивної технології, про рівень автоматизації і механізації виробництва, організації і управління ними.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: Продуктивність праці та аналіз техніко-економічних показників ЗАТ „Прикарпаття

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок