Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Гроші і кредит -> Фінансова оцінка активів і зобов’язань підприємства. Комерційні банки – провідні фінансові посередники на грошовому ринку України.

Фінансова оцінка активів і зобов’язань підприємства. Комерційні банки – провідні фінансові посередники на грошовому ринку України.

Назва:
Фінансова оцінка активів і зобов’язань підприємства. Комерційні банки – провідні фінансові посередники на грошовому ринку України.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
82,26 KB
Завантажень:
13
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

Зміст
Вступ4
Розділ І Комерційні банки – провідні фінансові посередники
на грошовому ринку України. 7
Типологізація інституційної структури фінансового
ринку та класифікація елементів.7
1.2. Модифікація форм фінансового посередництва в Україні.9
1.3. Банки як провідні суб'єкти фінансового посередництва. 11
1.4. Загальна характеристика та класифікація
операції комерційних банків.16
1.5. Вітчизняний і зарубіжний досвід банків,
страхових компаній, недержавних пенсійних фондів,
промислово – фінансових груп та інститутів
спільного інвестування. 18

Розділ ІІ Фінансова оцінка активів і зобов’язань підприємства.24
2.1. Сутність та характеристика формування
майна підприємства24
2.2. Аналіз структури пасиву балансу26
2.3. Аналіз активу підприємства30
2.4. Методика розрахунку показників для оцінки
стану активів та зобов’язань, структури активів
за рівнем ліквідності.34
Висновки39
Список літератури41

Вступ
Наприкінці 2008-го - на початку 2009 року вітчизняний фінансовий сектор практично припинив виконання своєї основної функції - забезпечення безперебійного доступу до послуг фінансового посередництва для реального сектору економіки, секторів домогосподарств та державного управління. Світова фінансова криза справила руйнівний вплив на фінансові установи та ринки України. Була підірвана їх платоспроможність і порушена ліквідність. За станом на 01.01.2010 р. у десяти банках України запроваджено тимчасову адміністрацію. На даний час нагальною проблемою вітчизняних банків є накопичення значних обсягів недіючих кредитів.
Усі фінансові посередники функціонують на єдиному грошовому ринку, з одним і тим же об’єктом — вільними грошовими коштами, однаково відчутно впливають на кон’юнктуру цього ринку, можуть не тільки конкурувати між собою, а й взаємодіяти у вирішенні багатьох економічних та фінансових завдань. Тому дослідження фінансового посередництва як самостійного економічного явища має важливе теоретичне і практичне значення, особливо в сучасних умовах України, коли тільки реформується грошовий ринок, його інфраструктура і механізм регулювання. Дуже важливо, щоб при вирішенні цих завдань ураховувалася не тільки видова специфіка окремих фінансових посередників, а й їх родова єдність і функціональна взаємозалежність на грошовому ринку.
Банки — не тільки посередники на ринку, а й підприємства, які можуть «виробляти гроші», надаючи позички своїм клієнтам. Це, мабуть, найбільш високорентабельний вид виробництва, і над банками постійно витає велика «спокуса» «виробити» і запропонувати грошей більше, ніж у них для цього є підстав і ніж це потрібно для ринку. Це положення правильне щодо комерційних і центральних банків. Проте така поведінка останніх визначається не гонитвою за прибутком, а економічною чи політичною ситуацією, яка склалася в країні.
Формування майна підприємства здійснюється протягом усього періоду його функціонування і спрямоване на фінансове та майнове забезпечення діяльності підприємства, розв'язання його стратегічних та тактичних завдань.
В процесі формування майна необхідно враховувати внутрішні та зовнішні фактори. Залежно від стадії життєвого циклу підприємства процес формування його майна проходить наступні етапи:
1. Етап первісного формування майна, який відбувається в період створення підприємства.
2. Етап кількісного та якісного розвитку майна підприємства, що триває впродовж всього часу існування підприємства.
3. Етап зміни власника майна підприємства або вилучення його з господарського використання, який відбувається в разі продажу (реорганізації) підприємства або його ліквідації.
Підприємство зацікавлене в найбільш ефективному проведенні кожного етапу формування свого майна, оскільки кожен етап має певні задачі, важливі для підприємства.
Найбільше значення для майбутнього розвитку підприємства має процес первинного формування майна, оскільки саме на цьому етапі закладаються можливості або прискореного, ефективного розвитку, або стагнації та кризи розвитку підприємства. Взаємозв'язок і спрямованість розвитку підприємства та процесів первинного формування його майна залежать від того, як цей процес здійснюється: на основі стихійних рішень та дій або на базі цілеспрямованого управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Фінансова оцінка активів і зобов’язань підприємства. Комерційні банки – провідні фінансові посередники на грошовому ринку України.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок