Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Гроші і кредит -> Актуальні проблеми функціонування валютних ринків. Розрахунок суми капіталу на поповнення і приріст оборотних активів.

Актуальні проблеми функціонування валютних ринків. Розрахунок суми капіталу на поповнення і приріст оборотних активів.

Назва:
Актуальні проблеми функціонування валютних ринків. Розрахунок суми капіталу на поповнення і приріст оборотних активів.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
224,10 KB
Завантажень:
13
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

КОМПЛЕКСНА КУРСОВА РОБОТА
на тему:
«Актуальні проблеми функціонування валютних ринків. Розрахунок суми капіталу на поповнення і приріст оборотних активів».Рівне 2013р.
Зміст

ВСТУП 4
I. Актуальні проблеми функціонування валютних ринків.
1.1 Валютний ринок,його класифікація, суть та структура. 5
1.2 Сучасний стан валютного ринку 10
1.3 Проблеми функціонування валютного ринку. 16
1.4 Шляхи подолання та перспективи розвитку валютного ринку. 20
ІІ. Розрахунок суми капіталу на поповнення і приріст оборотних активів
2.1 Сутність і принципи організації оборотних коштів. 24
2.2 Потреба підприемств у власних оборотних коштах їх 28
нормування
2.3 Нормування та розрахунок власних оборотних коштів і 32
Коштів у виробничих запасах.
ВИСНОВОК 34
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 35
ДОДАТКИ
Вступ

Невід'ємною ланкою міжнародної валютної системи є валютний ринок. Сучасний валютний ринок - система стійких економічних і організаційних відносин між учасниками міжнародних розрахунків з приводу не тільки валютних операцій, а й зовнішньої торгівлі, надання послуг, здійснення інвестицій та інших видів діяльності, які вимагають обміну і використання різних іноземних валют.
Актуальність теми. Валютний ринок та його регулювання займає провідне місце в економічній політиці держави. В залежності від мети валютне регулювання може стимулювати або стримувати економічний розвиток в країні та відповідно впливати на стан окремих секторів, галузей та підприємств, а також на місце держави на світовому ринку. Зміни ж в економіці країни та її міжнародному становищі впливають на розвиток валютних відносин, та відповідним чином коригують валютну політику, що проводиться в державі.
Об'єктом дослідження є цілісний комплекс відносин, які складаються у сфері виконання суб'єктами господарської діяльності валютних операцій.
Предметом дослідження є правове регулювання валютних операцій суб'єктів господарської діяльності.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є обґрунтування цілісної концепції правового регулювання валютних операцій суб’єктів господарської діяльності і пропозицій з удосконалення валютного законодавства України на основі комплексного дослідження цього законодавства і його впливу на відносини, що складаються в процесі діяльності суб'єктів господарювання.


І. Актуальні проблеми функціонування валютних ринків.

1.1 Валютний ринок, його класифікація, суть та структура

Успішний розвиток валютних відносин можливий за умови функціонування ринку, на якому можна вільно продавати та купувати валюту.
Валютний ринок це економічні відносини, що виникають у процесі купівлі-продажу іноземних валют за курсом національної валюти, який складається на основі співвідношення попиту і пропозиції на ці валюти.
За економічним змістом валютний ринок являє собою частину грошового ринку, на якому врівноважується попит і пропозиція на валюту як специфічний товар. За призначенням і організаційною формою валютний ринок це сукупність спеціальних установ і механізмів, які у взаємодії забезпечують вільний продаж і купівлю національної та іноземної валюти за співвідношенням попиту і пропозиції.
Валютний ринок має атрибути звичайного ринку: об’єкти і суб’єкти, та функціонування ринкового механізму з його елементами: попиту, пропозиції і ціни. Він характеризується особливою інфраструктурою та комунікаціями.
Об’єктом валютного ринку служать валютні цінності, зокрема іноземні, коли суб’єкти цього ринку купують чи продають їх за національну валюту, та національні, коли суб’єкти ринку купують чи продають ці валютні цінності за іноземну валюту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Актуальні проблеми функціонування валютних ринків. Розрахунок суми капіталу на поповнення і приріст оборотних активів.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок