Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Гроші і кредит -> Експрес аналіз фінансового стану підприємства на основі даних бухгалтерського балансу. Грошово – кредитна політика як стабілізатор економіки та грошей.

Експрес аналіз фінансового стану підприємства на основі даних бухгалтерського балансу. Грошово – кредитна політика як стабілізатор економіки та грошей.

Назва:
Експрес аналіз фінансового стану підприємства на основі даних бухгалтерського балансу. Грошово – кредитна політика як стабілізатор економіки та грошей.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
363,04 KB
Завантажень:
17
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Державний вищий навчальний заклад
Експрес аналіз фінансового стану підприємства на основі даних бухгалтерського балансу.
Грошово – кредитна політика як стабілізатор економіки та грошей.

Комплексна курсова робота
Виконала студентка групи ФК –

Спеціальності 5.03050801
„Фінанси і кредит"
Керівники:

Оцінка:


Рівне 2013р.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
ЗАВДАННЯ
для виконання комплексної курсової роботи
З предметів «фінанси підприємств» і «гроші та кредит»
Студента ІІІ курсу групи ФК - економічного відділення
_________________________________________________________________
(прізвище ім’я по батькові)

Тема комплексної курсової роботи: Експрес аналіз фінансового стану підприємства на основі даних бухгалтерського балансу. Грошово – кредитна політика як стабілізатор економіки та грошей.

При виконанні роботи по даній темі необхідно представити:
Текстовий матеріал за таким планом:
Охарактеризувати сучасний монетаризм як альтернативний напрямок кількісної теорії. Відмінності монетаристських трактувань ролі держави в регулюванні економіки. Вклад М. Фрідмена в розроблення монетарної політики на основі неокласичного варіанта кількісної теорії.
Пояснити зближення позицій монетаристів та неокейнсіанських у їх рекомендаціях щодо грошово-кредитної політики в сучасних умовах. Кейнсіансько-неокласичний синтез.
Описати інструменти грошово – кредитного репресовання: інструменти опосередкованого і прямого впливу на грошовий ринок.
Грошово-кредитна політика України на сучасному етапі у світлі сучасних монетаристських теорій.

Необхідно дати характеристику структури балансу і його призначення, оцінку основних напрямків аналізу. Структури активів і пасивів підприємства. Комплексний аналіз фінансового стану підприємства за допомогою фінансових коефіцієнтів.
З використанням цифрового матеріалу бухгалтерського балансу (Звіт Ф - 1). Провести експрес – аналіз фінансового стану підприємства, зробити висновки і намітити заходи з покращення фінансового стану підприємства.Додатки:
Методичні вказівки до курсової роботи з цифровим матеріалом і формами фінансової звітності відповідно до варіанту
Розділ І Грошово – кредитна політика як стабілізатор економіки та грошей.
1.2. Умови середовища реалізації грошово – кредитної політики в Україні.
У вересні 2008 року Україна зазнала впливу світової фінансової кризи, яка загострила внутрішні негаразди, що накопичувалися у вітчизняній економіці останніми десятиріччями. Нині проблема кризової ситуації у країні широко обговорюється на сторінках видань і в засобах масової інформації. У своїх публікаціях численні українські вчені, експерти, фінансисти-практики дають оцінку поточній ситуації, аналізують її причини й наслідки, обґрунтовують окремі антикризові заходи. При цьому вагома роль у подоланні кризи правомірно відводиться Національному банку України як державному регулятору банківської системи. Остання є "кров'яними судинами" економіки будь-якої країни, без очищення й оздоровлення якої вихід із кризи неможливий.
Водночас у публікаціях не приділено належної уваги питанню сучасного середовища реалізації монетарної політики. Проте саме від урахування особливостей його впливу значною мірою залежить ефективність заходів монетарної політики щодо досягнення намічених цілей.
Сучасне середовище проведення грошово-кредитної політики формується під впливом зовнішніх і внутрішніх чинників. Найнегативніший вплив, має зовнішній чинник — поширення світової фінансової кризи. Точкою відліку фази кризи, що спричинила глобальне економічне "охолодження", вважають 15 вересня 2008 року — день банкрутства одного з найбільших інвестиційних банків США — "Lehman Brothers". Світова криза виявилася насамперед у погіршенні глобальної ліквідності, яка зумовила обмеження доступу до ринків капіталу для суб'єктів фінансового та не фінансового секторів вітчизняної економіки, зниження інтересу інвесторів до України та відплив іноземного капіталу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Експрес аналіз фінансового стану підприємства на основі даних бухгалтерського балансу. Грошово – кредитна політика як стабілізатор економіки та грошей.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок