Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Гроші і кредит -> Система оподаткування суб’єктів малого підприємництва, та її вплив на фінансово – господарську діяльність. Ефективність монетарної політики Національного банку України.

Система оподаткування суб’єктів малого підприємництва, та її вплив на фінансово – господарську діяльність. Ефективність монетарної політики Національного банку України.

Назва:
Система оподаткування суб’єктів малого підприємництва, та її вплив на фінансово – господарську діяльність. Ефективність монетарної політики Національного банку України.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
43,24 KB
Завантажень:
14
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Державний вищий навчальний заклад
Система оподаткування суб’єктів малого підприємництва, та її вплив на фінансово – господарську діяльність.
Ефективність монетарної політики
Національного банку України.
Комплексна курсова робота
Виконав студент групи ФК-

Спеціальності 5.03050801
“Фінанси та кредит”
Керівники:

Оцінка______________Рівне 2011р

Міністерство освіти і науки України
ЗАВДАННЯ
для виконання комплексної курсової роботи
З предметів «фінанси підприємств» і «гроші та кредит»
Студента ІІІ курсу групи ФК - економічного відділення


Тема комплексної курсової роботи: Система оподаткування суб’єктів малого підприємництва, та її вплив на фінансово – господарську діяльність. Ефективність монетарної політики Національного банку України.

При виконанні роботи по даній темі необхідно представити:
Текстовий матеріал за таким планом:
Необхідно розкрити вплив центрального банку на стан економіки через регулювання пропозиції грошей і через здатність впливати на рівень процентних ставок. Статус НБУ щодо встановлених цільових орієнтирів монетарної політики і у виборі інструментів регулювання грошового обороту .
Розкрити монетарні інструменти та їх вплив на грошовий обіг та результативність. Монетарна політика та її ефективність.

Дати характеристику поняття об’єкта малого підприємництва і показати роль даних підприємств у формуванні доходів Державного бюджету.
Характеристика нормативних документів що характеризують систему оподаткування суб’єктів малого підприємництва.
Показати методику визначення бази для оподаткування і визначення розмірів податків.
Шляхом порівняння дати оцінку ефективності діючої системи оподаткування суб’єктів малого підприємництва з посередньою системою оподаткування.

Додатки:
Методичні вказівки до курсової роботи з цифровим матеріалом і формами фінансової звітності відповідно до варіанту

Отримання завдання____________01.12.2010р_________________________
Термін виконання______________01.03.2011р.________________________
Викладач-керівник ___________________________
Викладач-керівник ___________________________

Розділ І - Ефективність монетарної політики національного банку.
1.1 Суть та роль грошово-кредитної політики НБУ.
Під грошово-кредитною політикою розуміють комплекс взаємозв'язаних, скоординованих на досягнення певних цілей заходів щодо регулювання грошового ринку, які проводить держава через свій центральний банк. Часто її називають монетарною, чи грошовою, політикою.
В економічній літературі є кілька тлумачень грошово-кредитної політики. Деякі автори відносять до неї будь-які заходи держави, котрі стосуються грошової сфери, включаючи й ті, що здійснюються без участі центрального банку. Зокрема, це заходи, спрямовані на зміну рівня оподаткування, структури бюджетних видатків тощо. Проте такий підхід надто широкий і не дає можливості виявити специфіку грошово-кредитної політики та використати властиві їй механізми з найбільшим ефектом. У такому розумінні вона перетворюється лише в понятійне явище.
Трапляються і надто вузькі тлумачення грошово-кредитної політики, наприклад, як сукупності заходів держави щодо забезпечення оптимального валютного курсу. За такого підходу суть грошово-кредитної політики зводиться до одного з можливих варіантів розвитку регулятивного процесу, коли за тактичну ціль політики вибирається стабілізація валютного курсу. Всі інші можливі варіанти його розвитку залишаються поза увагою, що істотно збіднює механізм та результативність грошово-кредитної політики.
Найбільш прийнятним є визначення, яке відносить до грошово-кредитної політики ті заходи та дії регулятивного характеру, які здійснюються безпосередньо центральним банком чи за його участю та реалізуються через грошовий ринок у всіх його різновидах, включаючи валютний. За такого підходу грошово-кредитна політика набуває чітких, економічно обумовлених меж, внутрішньо єдиної інституційної основи, тобто охоплює грошовий ринок і банківську систему.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Система оподаткування суб’єктів малого підприємництва, та її вплив на фінансово – господарську діяльність. Ефективність монетарної політики Національного банку України.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок