Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Гроші і кредит -> Сучасний монетаризм, його провідні напрями і тенденції розвитку.Формування власного капіталу підприємства і характеристика звіту про власний капітал.

Сучасний монетаризм, його провідні напрями і тенденції розвитку.Формування власного капіталу підприємства і характеристика звіту про власний капітал.

Назва:
Сучасний монетаризм, його провідні напрями і тенденції розвитку.Формування власного капіталу підприємства і характеристика звіту про власний капітал.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
506,02 KB
Завантажень:
14
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

Зміст
Вступ4
Розділ І Сучасний монетаризм, його провідні напрями і тенденції розвитку.
1.1 Класична кількісна теорія грошей7
1.2 Внесок Дж. Кейнса у розвиток кількісної теорії11
1.3 Сучасний кейнсіансько – неокласичний синтез у теорії грошей17
1.4 Неокласична кількісна теорія грошей20
1.5 Вклад М. Фрідмена у розроблення монетарної політики (або неоконсерватизм М Фрідмена)28
1.6 Грошово-кредитна політика України в перехідний період у світлі монетаристської теорії30

Розділ ІІ. Формування власного капіталу підприємства і характеристика звіту про власний капітал.
2.1 Суть та значення власного капіталу,
його структури, порядок визначення.35
2.2. Призначення та структура звіту про рух власного капіталу39
2.3. Аналіз джерел формування власного капіталу42
2.4 Оцінка ефективності використання власного капіталу з використанням цифрового матеріалу методичних вказівок.44

Висновки47
Список літератури50
Додатки51

Вступ
Центральним питанням сучасного перехідного періоду (кінець ХХ ст. – початок ХХІ ст.) української економіки є питання оптимізації форм і методів її трансформації, пошук найбільш ефективних шляхів освоєння всіма суб'єктами господарювання сучасних ринкових механізмів. На жаль помилки і зневаги при відпрацьовуванні теорії і практики роботи як економіки в цілому, так і окремих її галузей і підприємств у вирішальній мірі залежать від якості персоналу, залучення дійсно сучасних методів керування, володіння персоналом знаннями теорії і практики сучасної господарської діяльності.
Кожна економічна система проходить стадії становлення і розвитку,зрілого стану та занепаду, коли відбувається становлення нової системи.
Перехідний період-це особливий період в еволюції економіки, коли одна система сходить з історичної арени, а одночасно інша, нова,народжується і утверджується. Тому розвиток перехідної економіки носить особливий характер, істотно відрізняється від звичайного, нормального економічного розвитку. Адже в перехідній економіці ще зберігаються і досить значний час функціонують старі економічні форми і відносини, при одночасному виникненні та затвердження нових економічних форм і відносин. До того ж ні ті, ні інші форми і зв'язку не діють на повну силу, оскільки одні підриваються і поступово приходять в занепад, а інші народжуються і поступово затверджуються. Причому ситуація все більше ускладнюється, тому що співвідношення між новим і старим постійно змінюється. Це стосується будь-якої перехідної економіки.
Функціонування фінансово-кредитної системи безпосередньо залежить від ступеня використання товарно-грошових відносин у керуванні й організації господарських відносин. Подія, що сталася у минулому і стосувалася згортання товарно-грошових відносин (із 1920-1923р. до кінця 80-х початку 90-х років) панували адміністративно-командні методи господарювання) негативно позначилася на стані економіки. Незважаючи на спроби економічних реформ 1965-го, 1979-го, 80-х років, практично тільки зараз розробляються рішучі кроки, щоб вартісні категорії: гроші, ціна, фінанси, кредит почали активно впливати на розвиток економіки. На сучасному етапі гроші, фінанси поступово стають самостійним і вирішальним ресурсом виробництва. За матеріальним змістом фінанси - це цільові фонди грошових коштів, що у сукупності представляють собою фінансові ресурси підприємств.
Фінансово-господарська діяльність підприємств різних форм власності та організаційно-правових форм розпочинається з формування власного капіталу. Тобто формування первісного капіталу є важливим етапом створення підприємства, оскільки організація кожної справи потребує відповідного фінансового забезпечення. Основою первісного формування капіталу є необхідність створення статутного капіталу.
Статутний капітал - це виділені підприємству або залучені ним на засадах, визначених чинним законодавством, фінансові ресурси у вигляді грошових коштів або вкладень у майно, матеріальні цінності, нематеріальні активи, цінні папери, що закріплені за підприємством на праві власності або повного господарчого відання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Курсова робота на тему: Сучасний монетаризм, його провідні напрями і тенденції розвитку.Формування власного капіталу підприємства і характеристика звіту про власний капітал.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок