Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Гроші і кредит -> Модель сукупного грошового обороту; характеристика грошових потоків.

Модель сукупного грошового обороту; характеристика грошових потоків.

Назва:
Модель сукупного грошового обороту; характеристика грошових потоків.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
684,88 KB
Завантажень:
6
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Державний вищий навчальний заклад
Курсова робота

Модель сукупного грошового обороту; характеристика грошових потоків.
Курсова робота
Виконав студент групи ФК-

Спеціальності
“Фінанси та кредит”
Керівники:

Оцінка______________

Рівне 2013р.
Зміст
Вступ
Розділ І Модель сукупного грошового обороту; характеристика грошових потоків.
1.1. Суть і структура грошового обороту.
1.2. Оборот продуктів та доходів як основа побудови грошового обороту
1.3. Балансування грошового обороту
Висновки
Список використаної літературиВступ
Категорія «грошовий оборот» належить до найширших абстрактних узагальнень економічного життя суспільства. Вона безпосередньо пов'язана з процесом суспільного відтворення на всіх його стадіях. Суб'єктами грошового обороту фактично є всі юридичні й фізичні особи, які приймають участь у створенні, розподілі, обміні і споживанні ВНП. Зокрема, переміщення грошей у функції засобу обігу і платежу (Т - Г - Т) означає не тільки зміну форм вартості, а й забезпечує постійну взаємодію трьох суб'єктів економічних відносин: фізичних осіб, господарських суб'єктів і органів державної влади.
Актуальність розгляду даної теми пояснюється тим, що у функціонуванні ринкової економіки головну роль відіграють гроші і грошовий обіг в державі. Грошовий обіг - це рух коштів у внутрішньому обороті в готівковій і безготівковій формах, що обслуговують реалізацію товарів, а також нетоварні платежі та розрахунки в господарстві. Грошова система України становить собою організацію грошового обігу, яка закріплена національним законодавством.
Слід зазначити, що правові основи організації грошового обігу в Укра'їні закладені в Конституції України та в Законах України «Про Національний банк України», «Про платіжні системи та переказ грошей в Україні», Положенні про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затв. постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 р. № 637, Інструкції про касові операції в банках України, затв. постановою Правління Національного банку України від 14.08.2003 N 337 і зареєстр. в Міністерстві юстиції України 05.09.2003 за N 768/8089 (із змінами), Правилах визначення платіжності та обміну банкнот і монет Національного банку України, затв. постановою Правління Національного банку України від 17.11.2004 N 547 і зареєстр. у Міністерстві юстиції України 06.12.2004 за N 1549/10148, Інструкції про організацію виготовлення, випуску в обіг і реалізації пам'ятних монет України та сувенірної продукції, затв. постановою Правління Національного банку України від 14.01.2005 №8 і за реєстр. в Міністерстві юстиції України 01.02. 2005 за № 124/10404 та ін.

Розділ І Модель сукупного грошового обороту; характеристика грошових потоків.

1.1. Суть і структура грошового обороту.
З'ясовуючи взаємодію руху вартості у процесі відтворення як рух продуктів і рух грошей, необхідно отримати уявлення про грошовий оборот як макроекономічне явище безперервного руху грошей між суб'єктами економічних відносин, що забезпечує кругообіг всього суспільного капіталу на всіх стадіях відтворення:
В-Р-О-С.
Нерідко його ще називають сукупним грошовим оборотом. Грошовий оборот слід відрізняти від обороту грошей у межах кругообороту окремого індивідуального капіталу, в якому гроші стають однією з функціональних форм капіталу та складовим елементом багатства власника. Чим більшою масою грошей володіє індивідуальний власник, тим він багатший та має більші потенційні можливості отримати дохід чи прибуток.
В разі потреби для мобілізації додаткових коштів власник індивідуального капіталу звертається до послуг грошового ринку, структура якого включає в себе ринок грошей (валютний ринок, ринок короткострокових банківських кредитів і ринок
короткострокових фінансових активів) і ринок капіталів у вигляді ринків цінних паперів і ринку середньо- та довгострокових кредитів. Основу попиту на грошовому ринку складають потреби суб'єктів господарського життя у відповідних сумах грошей у даний момент.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Модель сукупного грошового обороту; характеристика грошових потоків.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок