Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Гроші і кредит -> Вартість грошей і час.Аналіз оборотності товарно – матеріальних цінностей.

Вартість грошей і час.Аналіз оборотності товарно – матеріальних цінностей.

Назва:
Вартість грошей і час.Аналіз оборотності товарно – матеріальних цінностей.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
98,57 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 

Зміст

Вступ4
Розділ І Вартість грошей і час.6
Походження та еволюція грошей.
Роль держави у творенні грошей6
1.2. Гроші як загальний еквівалент13
1.3. Купівельна спроможність грошей
як вираз вартості грошей як грошей21
1.4. Вартість грошей і час.
Вплив зміни вартості грошей на економічні процеси23
Розділ ІІ Аналіз оборотності товарно – матеріальних цінностей.27
2.1. Показники, що характеризують стан
товарних запасів торговельного підприємства.27
2.2. Фактори, що визначають розмір та швидкість
обороту товарних запасів29
2.3.Характеристика управління товарними запасами підприємства.34
2.4. Методика аналізу товарних запасів36


Висновки45
Список літератури47
Додатки48


Вступ
Майже всі економіки світу тією чи іншою мірою відчули на собі вплив світової фінансово-економічної кризи. Це стало ще одним підтвердженням того, що глобалізація охопила всі сфери світового господарства. Окремі країни доволі легко та швидко подолали рецесію власних економіку виробництві та фінансах і вже дбають про післякризовий середньостроковий та довгостроковий розвиток. На другому полюсі знаходяться держави, структура економік яких у кризових умовах погіршилася, а влада з тих чи інших причин виявилася неспроможною ефективно керувати економічними процесами. На жаль, до цієї групи країн входить і Україна, яка постраждала чи не найбільше.
У 2009 році ВВП нашої країни скоротився на 15.1%, що є одним із найгірших показників у світі. Обмінний курс із початку кризи девальвував більш як на 60%, а монетарна політика немає чітко визначеної та законодавча закріпленої довгострокової цілі і тому, особливо актуальним на сьогодні є питання грошей, їх вартості та часу.
Гроші як гроші використовуються переважно для реалізації наявної споживчої вартості, тобто їх цільове призначення обмежуються посередництвом в обміні.
Забезпечення безперервності процесу реалізації товарів та обслуговування покупців потребує створення на торговельному підприємстві певного обсягу товарних запасів.
Товарний запас - являє собою масу товарів, призначену для наступного продажу, що знаходиться в сфері обігу в процесі переміщення від виробництва до споживача. В процесі переміщення товарні запаси сфери обігу набувають різних форм. Для характеристики стану, процесів утворення та розробки стратегії управління товарні запаси торговельних підприємств аналізують для прискорення оборотності товарно- матеріальних цінностей.
Необхідність аналізу оборотності товарно- матеріальними товарних запасів обумовлена такими причинами:
1. Невідповідністю ритму споживання (реалізації) та виробництва товарів.
2. Сезонністю виробництва та споживання окремих видів товарів.
3. Нерівномірністю розміщення виробництва і районів споживання товарів.
4. Необхідністю перетворення виробничого асортименту в торговий.
5. Необхідністю утворення страхових резервів для згладжування можливих непередбачених коливань в попиті та пропозиції товарів, обумовлених різними факторами.
Товарні запаси поточного зберігання складають головну частину всіх товарних запасів (приблизно 80-85 % всієї суми запасів) ї призначені для забезпечення безперервного продажу товарів, їх розмір обумовлюється обсягом реалізації товарів та інтервалом поставки,а тому аналіз оборотності товарів є актуальним для діяльності конкретного підприємства, яке хоче постійно збільшувати обсяги реалізації і мати оптимальні розміри товарних запасів. Товарні запаси сезонного зберігання необхідні для формування торгової пропозиції в періоди сезонних змін попиту чи пропозиції (виробництва) товарі,а тому вміння координувати їх обсяги необхідно для ефективного процесу забезпечення торгівлі потрібними товарами . Суть проведення аналізу оборотності товарно- матеріальними запасів в даній роботі пов’язано з тим ,щоб на підприємстві провадилось маневрування товарних запасів в разі їх невідповідності кінцевим показникам господарювання, зниження цін на товари, що не користуються попитом , достатня реклама товарів підприємства, та інші заходи, що прискорюють їх оборотність.


Розділ І Вартість грошей і час.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Вартість грошей і час.Аналіз оборотності товарно – матеріальних цінностей.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок