Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Гроші і кредит -> Стан монетизації економіки України, його причини та шляхи поліпшення.Фінансове планування на підприємствах.

Стан монетизації економіки України, його причини та шляхи поліпшення.Фінансове планування на підприємствах.

Назва:
Стан монетизації економіки України, його причини та шляхи поліпшення.Фінансове планування на підприємствах.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
871,34 KB
Завантажень:
16
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 

Вступ 4
I Розділ. Стан монетизації економіки України,
його причини та шляхи поліпшення.6
1.1. Сутність та економічна основа грошового обороту6
1.2. Методика впливу ЦБ на ринкову економіку.
Цільова спрямованість монетарної політики11
1.3. Державне регулювання грошового обороту та місце
в ньому фіскально-бюджетної та грошово-кредитної політики17
1.4. Монетизація бюджетного дефіциту. Емісійні операції КБ 20
ІI Розділ. Фінансове планування на підприємствах.27
2.1. Місце фінансового планування в ринковій економіці.27
2.2. Зміст та задачі фінансового планування29
2.3. Принципи і методи фінансового планування32
2.4. Порядок розробки фінансового плану36
2.5. Розробка фінансового плану на прикладі
цифрового матеріалу методичних вказівок43
Висновки45
Список використаної літератури 48
Додатки49


Вступ
Періодичні кризові явища в національних економіках провідних країн світу або глобальні економічні негаразди, які спостерігаються нині, привертають увагу науковців і фахівців до основ економічних категорій та грошових процесів. У цьому контексті традиційним об'єктом досліджень є гроші та монетарна політика, що підтверджується останніми публікаціями у вітчизняних фахових виданнях [2, 3].
Дестабілізаційні процеси у валютно-фінансовій сфері України мають об'єктивне системне підґрунтя, що вимагає застосування комплексних антикризових заходів, які мають не лише протидіяти поточним ознакам нестабільності, а й забезпечувати позитивні структурні зрушення у цій сфері економіки. Аналізуючи сучасну практику використання центральними банками інструментів монетарної політики як важелів управління кризовим банківництвом необхідно врахувати особливості національної грошової системи та грошового обороту.
Національний банк України, який розробляє та впроваджує монетарну політику, покликаний контролювати стан комерційних банків, установлюючи відповідні норми банківської діяльності, здійснюючи постійний нагляд за нею та регулюючи банківську систему. Ці функції мають на меті забезпечення стійкості й запобігання банкрутства банків, обмеження надмірної концентрації капіталів у окремих банках, що може призвести до монополізації контролю над грошовим ринком.
Вибір конкретних інструментів грошово-кредитної політики здійснюється з урахуванням особливостей національної фінансової системи, зокрема, грошової системи, фінансового стану банків, ступеня розвитку інструментів грошового ринку та рівня його включення у процес інтеграції.
Сьогодні планування діяльності підприємства стало досить серйозною проблемою, Ідо викликано рядом причин. По-перше, це відсутність зрозумілих цілей, задач діяльності підприємства керівництвом По-друге, це складності, які виникають при визначенні потреб в поточних видатках (кількість працівників, потужності тощо). По-третє, в сучасних умовах плани і кошти більше не спускаються зверху І підприємство повинно самостійно орієнтуватись на ринку. По-четверте у багатьох підприємств немає системи надання достовірної інформації в необхідний час, в потрібному місці.
Планування це процес розробки і прийняття цільових установок кількісного якісного характеру і визначення шляхів найефективнішого їх досягнення. Це установки, що розробляються у вигляді "дерева цілей".
Місце фінансового планування в ринковій економіці визначається тим, що планування однією з функцій управління, отже фінансове планування це функція управління фінансами.
І Розділ. Стан монетизації економіки України, його причини та шляхи поліпшення
1.1. Сутність та економічна основа грошового обороту
Між економікою, державою та правом існує тісний взаємозв'язок і взаємозалежність. Якщо економіка — базис держави, а держава і право — її надбудова, то зрозуміло, що економічна теорія повинна бути основою державного законодавства. Інакше серйозні помилки в регулюванні грошової маси і відповідно економіки країни базуватимуться на суб'єктивних поглядах однієї особи або групи осіб, що перебувають у вищих ешелонах влади і на загальнонаціональному рівні можуть приймати ті чи інші закони. А коли законодавство країни суперечить базису держави — економічній теорії, то воно гальмує розвиток економіки країни, тому насамперед потрібно з’ясувати питання суті державного регулювання грошового обороту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Стан монетизації економіки України, його причини та шляхи поліпшення.Фінансове планування на підприємствах.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок