Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Гроші і кредит -> Проблеми та перспективи розвитку споживчого кредиту. Методика планування потреби в кредитах

Проблеми та перспективи розвитку споживчого кредиту. Методика планування потреби в кредитах

Назва:
Проблеми та перспективи розвитку споживчого кредиту. Методика планування потреби в кредитах
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
69,98 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Зміст
Вступ
РозділІ Проблеми та перспективи розвитку споживчого кредиту
1.1 Поняття кредиту та його загальна характеристика
1.2 Сутність споживчого кредиту, його основні елементи
1.3 Процес видачі та погашення споживчого кредиту
1.4 Особливості кредитування населення за кордоном
1.5 Актуальність споживчого кредиту в сучасних умовах

Розділ ІІ Методика планування потреби в кредитах
2.1 Кругообіг коштів підприємства та необхідність залучення кредитів
2.2 Методика планування потреби в кредитах
2.3 Аналіз ефективності використання кредитів підприємством


Висновок
Список літератури
ДодаткиВступ
Актуальність теми курсової роботи полягає в тому, що розвиток даної сфери банківської діяльності є недостатнім в нашій країні, а також необхідністю нового підходу до організації банківського обслуговування населення в умовах ринкової економіки.
Об'єктом дослідження в даній роботі є процес кредитування населення, його особливості, специфіка та принципи.
Предметом дослідження являється практика надання споживчого кредиту та планування потреби в кредитних ресурсах.
Основною метою дослідження є проблеми розвитку споживчого кредиту в Україні та пошук шляхів його розвитку.
В роботі були поставлені наступні завдання: дослідити економічну сутність, проаналізувати практику визначення кредитоспроможності індивідуального позичальника, узагальнити прогресивний досвід кредитування населення за кордоном, виявити перспективні шляхи розвитку споживчого кредиту в Україні.
Практична цінність даного дослідження полягає в тому що запропонована методика оцінки кредитоспроможності позичальника та аналізу його фінансового стану для забезпечення повернення кредиту та зниження кредитних ризиків може практично застосовуватись. Курсова робота містить також пропозиції щодо покращення споживчого кредиту в Україні спираючись на світовий досвід та останні досягнення в цій галузі.
Структура роботи має такий вигляд в першому розділі розглянуто суть, значення, види споживчих кредитів, умови та принципи кредитування фізичних осіб, розглянуті окремі види споживчих кредитів. Другий розділі включив в себе оцінку кредитоспроможності позичальника та аналіз ефективності використання кредитних ресурсів.

Розділ I Проблеми та перспективи розвитку споживчого кредиту.
1.1 Поняття кредиту та його загальна характеристика.
Гроші і кредит - економічні категорії, що існували і існують в різних суспільно-економічних формаціях, які засновані на базі товарного виробництва та обігу. Звичайне уявлення про гроші часто не співпадає з їх дійсною суттю та значенням. Традиційно грошовий обіг і кредит розглядаються як самостійні системи з різними функціями, а тому недостатньо уваги приділяється їх взаємозв'язкам. Адже розвинувшись як самостійна система, з часом грошова започаткувала формування і функціонування кредитної, перетворившись у грошово-кредитну, в якій обидві частини зберігають відносну відособленість і поєднуються тільки частково. З боку і кредитної і грошової систем спільним є використання боргових зобов'язань як засобів платежу та проведення грошових розрахунків по кредитних відносинах. І ця спільність суттєво впливає на обидві системи. Збільшення обсягів кредитних відносин зумовлює зростання маси засобів платежу. В свою чергу зміна маси грошей в обігу впливає на ціну та пропозицію кредитних послуг.
Кредит виник на певному етапі розвитку людського суспільства, як явище випадкове, зумовлене особливими взаємовідносинами між товаровиробниками – коли продавцю потрібно було продати товар, а в покупця не було грошей, щоб його купити. Тому й виникла потреба у передачі продавцем покупцеві товару з відстрочкою платежу, тобто – у кредит.
Згідно Положення про кредитування, кредит – це економічні відносини між юридичними та фізичними особами і державами з приводу перерозподілу вартості на засадах повернення і, як правило, з виплатою відсотка.
У кредитних відносинах беруть участь дві сторони : позичальник і кредитор. Ці сторони називаються суб’єктами кредитної угоди, а ті грошові чи матеріальні цінності, затрати чи проекти, стосовно яких укладена угода позички, є об’єктами кредиту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Проблеми та перспективи розвитку споживчого кредиту. Методика планування потреби в кредитах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок