Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Мовознавство -> Виправлення помилок в початкових класах

Виправлення помилок в початкових класах

Назва:
Виправлення помилок в початкових класах
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,50 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Виправлення помилок в початкових класах


ПЛАН
І. Вступ
Орфографічна та пунктуаційна грамотність – одна із складових загальної культури людини.
ІІ. Основна частина.
До таємниці слова.
Проблема формування орфографічних навичок в учнів початкової школи.
Засіб підвищення грамотності учнів.
Система роботи над орфографічними помилками.
Мовний аналіз як метод навчання.
Нові форми проведення уроків з рідної мови в початковій школі.
ІІІ. Висновок
Інноваційне навчання – найефективніший варіант навчання мови на сучасному етапі в початковій школі.
IV. Література.


І. ВСТУП
На сьогоднішній день в теорії і практиці стоїть питання про орфографічну пунктуаційну грамотність.
Правопис кожної мови складається з трьох підсистем: орфографії, графіки, і пунктуації.
Кожен із цих розділів має свою історію. Українська графіка бере свій початок від слов’янського письма. Якщо брати до уваги графіку, то український правопис бере свій початок від кінця минулого тисячоліття.
Орфографія постійно вдосконалювалась, охоплюючи написання тих слів, які раніше не регулювалися силою закону. Особливо це стосувалося слів іншомовного походження, кожна мова запозичує іншомовні слова.
У травні 1928 року в Харкові відбулася правописна конференція, яка схвалила новий, розширений український правописний кодекс. Зберігаючи традиційну українську графіку, вчені докладно опрацювали орфографію та вперше скоригували правила української пунктуації. Орфографію «Українського правопису» схвалено 1928 р. й видано 1929 року.
Постійними членами комісії були члени Спілки письменників України та Всеукраїнського товариства «Просвіта».
Робота орфографічної комісії складалася з кількох етапів. На першому – підготовчому – в Інституті мовознавства було створено робочу групу, якій доручалося розробити проект змін та доповнень, що повинні бути внесені до нового видання «Українського правопису».
Орфографічна та пунктуаційна грамотність одна із складових загальної культури людини. Тому ми повинні дотримуватися орфографічної та пунктуаційної грамотності. Адже, у більшості нинішніх випускників не розвинені орфографічні навички, вони слабо підготовлені до узагальнення отриманої інформації. Проте відомо, що діти від природи допитливі і сповнені бажання вчитися. Для того, щоб кожна дитина могла розвивати свої орфографічні навички, необхідне розумне керівництво з боку вчителя. Найголовнішим завданням педагога на кожному уроці застосувати різні методи роботи, що виробляють в учнів правильне написання слів.


ІІ. Основна частина.
Грамотність – слово багатозначне. У поширеному розумінні воно означає насамперед написання слів і речень без помилок, згідно з існуючими нормами правопису, які відповідають усталеним нормам сучасної літературної мови.
Одна із складових загальної культури людини є її орфографічна та пунктуаційна грамотність. Уміти грамотно писати – життєва необхідність. Грамотна людина без труднощів напише заяву чи листа, занотує почуття або прочитане. Вона, безперечно, скрізь працюватиме краще, продуктивніше. А це те, чого потребує сучасна Україна, якій потрібні грамотні фахівці в усіх галузях державної діяльності. Тому вчителям, а словесникам передовсім, треба домагатися, щоб наші учні були освіченими, грамотними людьми, достатньою мірою ознайомленими з багатими скарбами української мови і могли практично використовувати їх. Запорука успіху вчителя-словесника в цій справі вироблення системи навчання грамотного письма.
Проблема підвищення орфографічної грамотності учнів залишається актуальною, незважаючи на те, що на сторінках методичних журналів, у виступах учителів-словесників, у працях учених їй приділяється немало уваги. Учителі-новатори постійно дбають про підвищення педагогічної майстерності, працюють творчо над пошуками ефективних методичних прийомів навчання школярів, але зі стін наших шкіл продовжують виходити люди, що не вміють грамотно висловитись, правильно написати листа, деякі навіть не вміють правильно написати своє прізвище, ім’я, по батькові.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Виправлення помилок в початкових класах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок