Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Серія рекламних плакатів фірми Баріста

Серія рекламних плакатів фірми Баріста

Назва:
Серія рекламних плакатів фірми Баріста
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,11 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота
Серія рекламних плакатів
фірми Баріста


ЗМІСТ
Вступ
Розділ І. Історія виникнення рекламних плакатів.
1.1. Художньо-образна мова найдавніших рекламних плакатів.
1.2. Рекламні плакати кінця ХІХ – першої половини ХХ ст..
1.3. Типологія плакатів кінця ХІХ – першої половини ХХ ст..
Розділ ІІ. Особливості реклами продуктів харчування.
2.1. Найдавніша реклама продуктів харчування.
Розділ ІІІ. Реклама кави
3.1. Історія поширення кави в Європі.
3.2. Особливості реклами кави.
Розділ ІV. Композиційно-технологічне вирішення.
Розділ V. Економічна частина.
Висновки


Вступ
Сучасна людина живе у світі інформаційних технологій, сприймає світ через посередництво чисельних приладів, механізмів, які допомагають розширити горизонти, побачити все, що знаходиться на далекій відстані і навіть те, що не існує. Сучасна промисловість використовує всі можливі засоби науки й техніки для удосконалення своєї продукції з метою захоплення широкої аудиторії та ринків збуту. Тому на даному етапі актуальною як ніколи раніше стає реклама – рушійна сила торгівлі, яка візуальними засобами впливає на покупців, активізуючи всі прагматичні функції.
Історія виникнення рекламних плакатів бере свій початок ще з доісторичної епохи, однак свого сучасного вигляду набуває в ХІХ столітті. Батьківщиної реклами по праву вважають США, де вона досягла рівня справжнього мистецтва, звідки поширилася в Європі та на інших континентах і зрештою дійшла й до України. Український рекламний бізнес, напевне, наймолодший на європейському континенті, однак в останні десятиліття він набирає потужностей і намагається наздогнати світовий ринок. Сучасний рекламний плакат використовує всі художньо-технічні засоби впливу на покупця, зокрема колір, форму, слоган, а за допомогою сучасних технологій робить це так майстерно, що рекламний плакат перетворюється на живий організм, який впливає на всі органи чуття, активізуючи й підсвідомі імпульси. Поєднуючи природні матеріали з високими технологіями, рекламний плакат – це дизайн нової реальності, яка створюється митцем на замовлення торгівельної компанії і пропонується споживачам у якості цілком реальної необхідності. Від того, наскільки митцеві вдалося передбачити смаки та уподобання споживачів, переконати їх візуально у якості пропонованого товару, залежить його комерційний успіх. Тому сучасний рекламний плакат – це успішне комерційне майбутнє країни.


Розділ І. Історія виникнення рекламних плакатів.
1.1. Художньо-образна мова найдавніших рекламних плакатів.
Історія реклами обчислюється не роками, а тисячоліттями. З моменту виникнення такої економічної категорії як товар, і встановлення товарного виробництва, почався розвиток реклами як мистецтва. Зовнішня реклама по праву вважається одним з найбільш стародавніх видів реклами. Її історія сходить до часу виникнення і розповсюдження писемності.
Повідомлення комерційного характеру малювали на скелях уздовж торгових шляхів. Під час розкопок староєгипетського міста Мемфіса був виявлений один з найбільш стародавніх зразків зовнішньої реклами - кам'яний стовпчик з висіченим написом: "Я, Ріно, з острова Кріт, по волі богів, тлумачу сновидіння".
У Помпеях при розкопках було знайдено близько півтора тисяч настінних рекламних написів. Один з них повідомляє: "Перехожий, пройди звідси до дванадцятої башти. Там Сиріпус тримає винний льох. Заглянь туди. До зустрічі". Інший напис повідомляв, що можна зняти "віллу - хорошу і добротно збудовану. Наймач повинен звернутися до..."
З розвитком торгівлі, а отже, і реклами, удосконалювалися і способи дії на споживача. На античних вулицях часто зустрічалися граффіті, що рекламують видовища. Одне з них, наприклад, повідомляло: "20 пар гладіаторів битимуться в Помпеях за 6,5,4,3 дня і напередодні квітневих свят, а також буде представлено полювання по всіх правилах і буде натягнутий навіс". Крім реклами видовищ і спиртного, рекламувалися банні послуги: "На доходи Фаустіни лазня миє міським звичаєм і пропонує всі послуги".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Серія рекламних плакатів фірми Баріста

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок