Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Швейна та хутряна промисловість України

Швейна та хутряна промисловість України

Назва:
Швейна та хутряна промисловість України
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,30 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КУРСОВА РОБОТА
з курсу “Розміщення продуктивних сил”
на тему: “Швейна та хутряна промисловість України”
 


ПЛАН
Вступ
1.Значення швейної та хутрової промисловості у господарському комплексі України, їх структура....................................................................
2.Соціально-економічні та природні передумови, що сприяли розвитку швейної та хутрової промисловості України. Сучасний стан галузі..........
3.Розміщення швейної та хутрової промисловості України...........................
3.1.Особливості і фактори розміщення галузі..............................................
3.2.Сучасна географія швейного та хутряного виробництва......................
4.Внутрішня та зовнішня торгівля України швейною та хутряною продукцією.......................................................................................................
5.Перспективи розвитку і розміщення швейної та хутрової промисловості в умовах ринкової економіки..........................................................................
Висновки...........................................................................................................


Вступ
На сучасному етапі у зв'язку з переходом до ринкової економіки роль галузевих економічних розробок прогнозового характеру збері-гається, оскільки регулювання розвитку й розміщення підприємств має велике значення і в умовах ринкової економіки. Так, у СШA майже 50 %, а в Італії майже 70 % економіки регулюється державою.
Однак методи регулювання в розвинених країнах світу мають інший характер: не адміністративно-бюрократичні заходи, а еко-номічні (у вигляді, наприклад, особливої податкової політики сти-муляційного або гальмівного характеру). Велике значення мають правові важелі управління розвитком економіки. Такі розробки пошукового характеру — це особливі державні програми розвитку певної галузі виробництва. Отже, галузеві схеми розміщення гос-подарства України повинні бути аналогічними закордонним, нау-ково обгрунтованими, мати більш рекомендаційний, а не дирек-тивний характер.
Чільне місце посідають також техніко-економічні обгрунтуван-ня (ТЕО) розвитку й розміщення окремих об'єктів господарства (як нових, так і старих, які необхідно реконструювати). ТЕО після уточнення і затвердження є основою для підготовки проектної до-кументації.
Отже, прогнозові або техніко-економічні документи обгрунту-вання розвитку й розміщення галузей та окремих їх підприємств матимуть в майбутньому велике значення для раціонального та ефек-тивного розвитку й розміщення господарства. Проте на такі галузі, як сільське господарство, частково легка й харчова галузі промисло-вості, сфера побутових послуг та інших подібних виробництв, де найефективніший розвиток малих форм організації, приватних за-собів господарювання, такі розробки значно менше впливатимуть.
Методи економічного обгрунтування галузевого розміщення виробництва в загальному вигляді включають такі найважливіші етапи:
аналіз сучасного розвитку і розміщення галузі;
визначення основних умов і факторів розвитку галузі й окре-мих підприємств на перспективу;
1.Значення швейної та хутрової промисловості у господарському комплексі України, їх структура.
Серед галузей виробництва непродовольчих товарів однією з найважливіших є легка промисловість (див. картосхему на ), яка забезпечує населення тканинами, одягом, взуттям тощо, а про-мисловість — кордом, технічними тканинами та ін.
Виробничий потенціал легкої і текстильної промисловості Ук-раїни давав можливість виготовляти 11,3 м2 тканин, 5,6 пари пан-чішно-шкарпеткових і 2,9 шт. трикотажних виробів, 2,0 пари взут-тя на кожну людину.
У галузі легкої промисловості налічується 483 виробничих під-приємства, з них 188 у 1994 р. були ще державними, 179 — оренд-ними, 116 — колективними.
Розвиток швейної промисловості неможливий без тісних зв'язків з іншими галузями економіки,серед яких чільне місце посідає текстильна промисловість промисловість /сировина/, мазинобудування устаткування транспорту та торгівлі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Швейна та хутряна промисловість України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок