Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> ВАТ „Івано – Франківськцемент”

ВАТ „Івано – Франківськцемент”

Назва:
ВАТ „Івано – Франківськцемент”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
49,28 KB
Завантажень:
327
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 
1 Загальна характеристика об’єкта дослідження
1.1 Загальна характеристика ВАТ „Івано – Франківськцемент”
ВАТ “Івано-Франківськцемент”- потужне багатогалузеве підприємство, що випускає 300 найменувань продукції високої якості.
ВАТ”Івано-Фрвнківськцемент”-складний виробничий організм в структурі якого тепер колишній завод залізобитонних виробів і радгосп “Ямницький”. Без орендованих під сільськогосподарське виробництво земель його площа (разом з кар’єрами вапняку ,мергелю і щебеню)становить біля
200 га. Розгалужена сітка під’їздних залізничних колій складає 8 км, сітка автодоріг біля 14 км.
ВАТ „Івано-Франківськцемент” – це товариство, яке має статутний фонд поділений на визначену кількість акцій рівної номінальної вартості і несе відповідальність за зобов’язаннями тільки майном товариства, а акціонери відповідальність за зобов’язаннями товариства несуть тільки в межах належних їм акцій.
Підприємство працює круглорічно з безперервним циклом виробництва. Основним видом діяльності ВАТ” Івано-Франківськцемент” є виробництво будівельної продукції такої як: портланд- та
шлакопортландцементи, азбестоцементні вироби, матеріали, карбонатні породи, збірний залізобетон, будівельний та медичний гіпс, гіпсові медичні бинти, шиферні листи та інші види будівельних матеріалів.
ВАТ ”Івано-Франківськцемент” є найбільшим в Україні виробником азбоцементних труб (42,8%) та шиферу (48,9%), а також займає досить значне місце у виробництві цементу (7%) та клінкеру (7,3%) в галузі.
ВАТ ”Івано-Франківськцемент” використовувало в 2006 році власні потужності на 82,3% що є досить високим показником в порівнянні з іншими підприємствами цементної галузі в Україні.
Продукція ВАТ ”Івано-Франківськцемент” сертифікована та відповідає всім вимогам дерстандартів.
Метою діяльності товариства є : всебічний розвиток виробництва будівельних матеріалів, товарів народного споживання, продукції сільськогосподарського виробництва та її переробки, надання різних видів послуг, а також організація взаємовигідного співробітництва між зацікавленими товаровиробниками України, фірмами та організаціями іноземних держав з метою збуту продукції, виконання робіт та надання послуг на внутрішньому та зовнішньому ринках, забезпечивши при цьому одержання прибутків.
Предметом діяльності товариства є :
-
заготівля сировини, виробництво та реалізація цементу, шиферу,труб азбестоцементних, гіпсу будівельного та медичного, породи карбонатної, стінових, бетонних та гіпсових блоків, бетонних сумішей та вапняних і цементних розчинів, медичних гіпсових бинтів.
-
виробництво та реалізація товарів народного вжитку;
-
переробка сільськогосподарської продукції і виробництво продуктів харчування, м’ясо-молочних, хлібобулочних тощо;
-
ведення будівельно-монтажних робіт власними силами по будівництву об’єктів промислового та цивільного призначення, технічне переоснащення капітальних ремонтів будівель і споруд.
Цілі - збільшення своєї ринкової частки через внутрішнє зростання. Конкурентна стратегія - лідерство у зменшенні витрат на виготовлення продукції ,тобто зменшення її собівартості, ціни реалізації та підвищення якості продукції, а також розширення якості продукції.
На підприємстві працює понад 2000 осіб, з них 85% робітники, 10% інженерно-технічні робітники і службовці, 5% молодший обслуговуючий персонал та працівники охорони. Інженерно-технічні робітники розробляють нові види продукції, вдосконалюють існуючі технології виробництва, здійснюють організаційне, технічне і економічне керівництво діяльністю підприємства. Службовці виконують адміністративно - господарські, канцелярські, облікові та постачально-збутові функції. Молодий обслуговуючий персонал разом з працівниками охорони становлять найменш чисельну групу. Перші займаються обслуговуванням побутових потреб підприємства і виконанням інших підсобних робіт. Працівники охорони несуть сторожову та пожежну охорону матеріальних цінностей ВАТ”Івано-Франківськцемент”
Слід також додати, що дане підприємство займає вигідне стратигічне положення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 Курсова робота на тему: ВАТ „Івано – Франківськцемент”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок