Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Характеристка сучасного і перспективного напрямів моди в зачісках

Характеристка сучасного і перспективного напрямів моди в зачісках

Назва:
Характеристка сучасного і перспективного напрямів моди в зачісках
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,11 KB
Завантажень:
110
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПЛАН
Вступ.
1. Творча частина.
1.1. Характеристка сучасного і перспективного напрямів моди в зачісках.
1.2. Розробка моделі стрижки (зачіски) відповідно сучасного напрямку моди та індивідуальних особливостей моделі.
2. Технологічна частина.
2.1. Визначення початкових даних для виконання розробленої стрижки (зачіски). Розробка техноллогічної послідовності виконання стрижки (зачіски).
2.2. Обгрунтування вибору і характеристика парфюмерно – косметичних засобів, інструментів та обладнання необхідних для виконання зачіски.
Висновок.
Додатки.
Література.
Вступ
“Не існує людини поза модою, чи це вчора чи сьогодні, чи в перспективі”. Отже ти людина сучасна, або старомодна або випереджаєш моду.
З швидкими змінами в моді змінюється і темп, рух життя людини. Впроваджуються прогресивні технології, обладнання, інструменти та засоби, парфумерно-косметичні засоби, необхідних для розробки перукарського мистецтва та віражу.
Ось, наприклад мобільні машини для миття голови які прикріплюються прямо до робочого крісла. Машина яка пришвидшує дію хімічних та фарбуючих речовин, обертаючись та обігріваючи голову. Ножиці легкі при виконанні стрижки, чим і пришвидшують операцію стрижки, а також дозволяють виконувати новітні методи обробки волосся.
Різноманітні щітки, бігуді різної будови та діаметру.
З матеріалів фарби які гарно зафарбовують волосся, зручні у використанні, мінімально пошкоджують волосся. Хімічні препарати, що полегшують виконання роботи і не пошкоджують сильно волосся. Миючі засоби, які добре очищують волосся одночасно покращуючи його стан.
Сучасні моделі зачісок розробляються в лабораторіях майстрами-перукарями. Але більшість сучасних моделей з різними технологічними і конкурсними особливостями розробляють і виконують майстри на різних конкурсах, майстер-класах.
Можна сказати що вибрана модель зачіски призначена не для індивідуального моделювання, а більш для конкурсного моделювання.
У виконанні ця зачіска складна, вона не виконується швидкоруч, потребує вміння технології, знання сучасних прогресивних технологій. Без професійних навилків, фантазії і без знань історичних стилів, напрямків моди зачіску виконати практично неможливо.
1. Творча частина.
1.1. Характеристка сучасного і перспективного напрямів моди в зачісках.
Мода зачісок сьогодні різноманітна й індивідуальна як і модні тенденції в одязі, що задають стиль стрижок і укладок, які подобаються клієнтам.
Всесвітньо відомі кутюр’є відгукнулися на нові віяння почавши випускати модний і зручний спортивний одяг зі своїми логотипами «Спортивному напрямку в моді відповідають зачіски із графічними лініями симетричними чубчиками не рідко закриваючі обличчя, короткі стрижки, ретельно покладені стайлінговыми засобами Індивідуальність підкреслюється геометрією й фарбуванням. Використаються самі неймовірні кольори часом зовсім несумісні – зелений, синій, рожевий Більше того, можна застосувати весь спектр втіливши в життя незвичайні сміливі фантазії. Однак у кожному разі потрібно виходити із професії й особливостей людини який сідає в перукарське крісло Те, що може дозволити собі студентка гуманітарного факультету, може викликати дискомфорт у менеджера серйозної фірми. В такому випадку краще обмежитися відносно спокійним сполученням світлих і темно-коричневого відтінків. Фарбування можна виконати в такий спосіб щоб яскраві тони були видні лише при особливому перехрещенні волосся. Це унікальна можливість змінюватися, залежно від настрою й ситуації.
Жвавість і барвистість цього стилю впливає й на класичний напрямок моди. Поряд з контрастними чорно-білими червоно-білими, чорно-білими-червоними сполученнями, модні, наприклад, пікантні різнобарвні смужки на темних волоссях розташовані під чубчиком. Ледь уловимі, вони немов грайливі мазки живописця, а перукарі – художники, «що чаклують» над палітрою волосин.
Знову в моді кучері, які втім, не дають яких-небудь «послаблень» для форми. Стрижки повинні бути виконані досить чітко - незалежно від «рваних» кінців і «нез'єднуваностей» Розмаїтість здійснюється за рахунок стайлінгу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Характеристка сучасного і перспективного напрямів моди в зачісках

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок