Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Скачати курсова робота на тему: Нормативно-правові засади роботи кадрової служби підприємства

Загрузка...

Нормативно-правові засади роботи кадрової служби підприємства / сторінка 10

Назва:
Нормативно-правові засади роботи кадрової служби підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
55,77 KB
Завантажень:
4
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Визначати рівень керівництва і ступінь професійної придатності необхідно після комплексної діагностики. Ні в якому разі не робити остаточних висновків після аналізу одного, двох або трьох методик:
ставлення до екологічних проблем, техніки безпеки та охорони праці підприємства;
вдосконалення організаційної культури підприємства. 
Атестація - метод оцінки діяльності керівників і фахівців у період їх роботи. Мета атестації - визначити відповідність працівника займаній посаді за результатами його діяльності, рівня кваліфікації і особистим якостям.
Перелік працівників, що підлягають атестації, складається за підрозділами підприємства. Від неї звільняються лише працівники, які працюють на займаній посаді менше одного року, молоді фахівці, не відпрацювали певного терміну після закінчення навчального закладу, а також вагітні жінки та жінки, які мають дітей у віці до одного року.  Термін атестації встановлюють керівники підприємств: зазвичай він не перевищує 3 - 6 місяців, а на великих підприємствах допускається його збільшення до року і більше. 
Графіки проведення атестації розробляє відділ кадрів спільно з керівниками підрозділів і доводить їх до атестуються не менше ніж за один місяць до початку атестації.
Проведення атестації. Комісія розглядає документи, представлені на аттестуемого, і заслуховує його повідомлення про виконану роботу за розглянутий період, що відбиває всі сторони його діяльності. Потім атестується відповідає на задані йому членами комісії питання. Обов'язкова присутність на засіданні керівника атестується. За підсумками атестації комісія може давати рекомендації про просування працівників, підвищення, посадових окладів, переведення в інші підрозділи, про звільнення від займаної посади, а також рекомендації щодо поліпшення діяльності.
Професійно-кваліфікаційне просування керівників, фахівців і службовців здійснюється у двох формах - як посадова просування і як підвищення кваліфікаційної категорії працівника в межах займаної посади. 
Посадова просування може здійснюватися на вищий рівень управління (майстер на посаду заступника начальника цеху, фахівець - на посаду керівника відділу) або на посаді однакового рівня управління (майстер на посаду старшого майстра, підвищення категорії спеціаліста). 
Формування кадрового резерву включає визначення посадового складу резерву та його чисельності; вивчення, оцінку та відбір кандидатів; складання та затвердження списку резерву та організацію підготовки кандидатів. Кадровий резерв формується з керівників, фахівців та інших службовців, а також з робітників, які маютьвідповідну підготовку або навчаються у вузах і технікумах. Посадова структура і чисельність резерву визначається виходячи з потреби в керівниках і фахівцях на запланований період з урахуванням їх руху (переміщення, звільнення тощо), забезпечення кадрами нововведених посад, заміна "практиків" дипломованими фахівцями.
5 ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ КАДРОВОЇ СЛУЖБИ


Значну частину кадрової роботи на підприємстві ведуть безпосередньо керівники. Саме керівник зобов’язаний організувати роботу кадрових служб по підбору і розміщенню кадрів так, щоб забезпечити виконання задач, що стоять перед підприємством. Крім того, необхідно мати на увазі, що в питаннях призначення чи переміщення працівника, оцінки його ділових якостей завжди активну участь приймає його безпосередній керівник, що припускає компетентність останнього в питаннях кадрової роботи. В обов’язок керівника також входить піклування про розширення компетенції відділів кадрів, підвищенні ролі кадрових служб, удосконаленні їх роботи, підвищенні кваліфікації кадрових працівників.
Однією із задач кадрової роботи підприємства є організація підготовки та перепідготовки кадрів, забезпечення росту кваліфікації робітників безпосередньо на виробництві в навчальних закладах. Підприємство з цією метою повинне розвивати учбово-матеріальну базу, створювати учбові комбінати, курси та центри, школи по вивченню передових методів праці.
Підвищити ефективність атестації працівників управління, а також забезпечити об’єктивність її оцінок і висновків можна шляхом застосування експертних оцінок фахівців і особливо керівників, здійснюваних з урахуванням думок експертів одного рівня з оцінюваним і підлеглими.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Нормативно-правові засади роботи кадрової служби підприємства

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок