Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> курсова робота: Нормативно-правові засади роботи кадрової служби підприємства

Нормативно-правові засади роботи кадрової служби підприємства / сторінка 2

Назва:
Нормативно-правові засади роботи кадрової служби підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
55,77 KB
Завантажень:
4
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Не вважається примусовою працею військова або альтернативна (невійськова) служба, а також робота чи служба, яка виконується особою за вироком чи іншим рішенням суду або відповідно до законів про воєнний і про надзвичайний стан. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату не нижче тієї, яка визначена законом. Використання праці жінок і неповнолітніх на небезпечних для їхнього здоров'я роботах забороняється. Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Згідно з Конституцією України кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості [1]. Економічна наука накопичила чималий досвід у досліджуванні проблеми поліпшення роботи кадрової служби. Слід відмітити праці: В.В. Травина, А.Я Захарова, Д.К Балабанова, Л. Мурашко, В.А. Дятлова, О. Крушельницької, які досліджували роботу кадрової служби підприємства.
Об’єктом дослідження є робота кадрової служби підприємства.
Мета курсової роботи полягає у розробці теоретичних положень та практичних рекомендацій, спрямованих на підвищення роботи кадрової служби підприємства.
Досягнення поставленої мети обумовило необхідність вирішення таких завдань:
- обґрунтування актуальності даної теми та її рівень дослідження в економічній літературі;
- розгляд теоретичних основ роботи кадрової служби;
- розробка та узагальнення рекомендацій щодо покращення роботи кадрової служби підприємства.
Предметом дослідження є шляхи і методи покращення ефективності роботи кадрової служби.
Теоретичною і методологічною основою дослідження є закономірності шляхів формування ефективності роботи кадрової служби, відображені у працях вітчизняних і зарубіжних вчених, періодична література.
В процесі написання курсової роботи була використана велика кількість методів, таких як: історичний у дослідженні теоретичних засад стимулювання працівників, порівняння та аналіз роботи кадрової служби підприємств; системний підхід у формулюванні напрямків роботи кадрової служби підприємства.
Інформаційною базою при написанні роботи слугували публікації науковців, інформацію періодичних та електронних видань з роботи кадрової служби підприємства.
Курсова робота складається із вступу, пятьох пунктів, висновків, переліку посилань (18 найменування). Основний зміст роботи викладено на 38 сторінках друкованого тексту.
1 НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА РОБОТИ КАДРОВОЇ СЛУЖБИНормативно-правовою базою кадрового менеджменту є документи, які розробляються і затверджуються керівництвом організації для внутрішнього використання.
Правила внутрішнього трудового розпорядку, в яких фіксуються: загальні положення; порядок працевлаштування та звільнення працівників; головні обов'язки працівників; головні обов'язки адміністрації; робочий час і його використання, заохочення за успіхи в роботі; відповідальність за порушення трудової дисципліни.
Трудовий розпорядок на підприємствах, в установах, організаціях визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку, затвердженими трудовими колективами за поданням власника або уповноваженого ним органу і профспілкового комітету на основі типових правил.
У деяких галузях народного господарства для окремих категорій працівників діють статути і положення про дисципліну.
Внутрішній трудовий розпорядок на підприємства та установах регулюється :
а) правилами внутрішнього трудового розпорядку;
б) статутами і положеннями про дисципліну, діючими в окремих галузях народного господарства і відомствах [2].
Правила внутрішнього трудового розпорядку мають на меті сприяти вихованню робітників і службовців у дусі сумлінного ставлення до праці, подальшому зміцненню трудової дисципліни, організації праці на науковій основі, раціональному використанню робочого часу, високій якості робіт, підвищенню продуктивності праці та ефективності суспільного виробництва.
Правила внутрішнього трудового розпорядку конкретного підприємства розробляються власником і профспілковим комітетом на основі типових правил внутрішнього трудового розпорядку для робітників і службовців підприємств, установ, організацій, які представляють їх для затвердження трудовому колективу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Нормативно-правові засади роботи кадрової служби підприємства

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок