Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Особливості науково-технічного перекладу на матеріалах посібника з практичних аспектів функціонування енергетичної промисловості «Fundamentals of Petroleum»

Особливості науково-технічного перекладу на матеріалах посібника з практичних аспектів функціонування енергетичної промисловості «Fundamentals of Petroleum»

Назва:
Особливості науково-технічного перекладу на матеріалах посібника з практичних аспектів функціонування енергетичної промисловості «Fundamentals of Petroleum»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,48 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЗМІСТ


ВСТУП
Паливно-енергетичний комплекс відіграє винятково важливу роль у функціонуванні держави як цілісної системи, спрямованої на задоволення потреб своїх громадян – споживачів – та на формування іміджу країни на міжнародній арені. Наявність потужного енергетичного потенціалу сприяє успішному вирішенню ряду економічних питань, втіленню науково-технічних, соціальних програм та стабільному розвитку держави в цілому. Нафта, газ та продукти їх переробки є цінною сировиною для цілої низки галузей промисловості, зокрема хімічної, та інфраструктури країни. Краще розуміння функціонування нафтогазової промисловості передбачає прийняття правильних рішень щодо врегулювання енергетичних проблем.
Енергетична промисловість є лідером серед галузей, в яких застосовуються та удосконалюються передові технології. Асоціація працівників енергетичної промисловості наголошує на необхідності кращого вивчення цього комплексу та різноманітних технологій, пов’язаних з ним, з метою освоєння практичних аспектів функціонування енергетичної промисловості. Втілення основних процесів енергетичної промисловості – від геології нафти та природного газу до пошуково-розвідувальних робіт, буріння, експлуатації, транспортування, переробки та продажу енергоносіїв – потребує кваліфікованих високопрофесійних кадрів, розвинутої матеріальної та технічної бази, а також постійного вдосконалення та впровадження новітніх технологій.
Таким чином, актуальність курсової роботи визначається дослідженням особливостей науково-технічного перекладу на матеріалах посібника з практичних аспектів функціонування енергетичної промисловості «Fundamentals of Petroleum», зокрема статей, присвячених використанню газліфту та електровідцентрового насоса як важливих методів експлуатації нафтових свердловин.
Мета курсової роботи полягає у:
здійсненні морфемного аналізу лексичних одиниць запропонованого оригінального тексту на основі набутих теоретичних та практичних знань з дисципліни «Лексикологія»;
визначення проблемних питань запропонованих сторінок тексту видання з практичних аспектів функціонування енергетичної промисловості «Fundamentals of Petroleum», зокрема статей, присвячених методиці використання газліфту та електровідцентрового насоса при експлуатації нафтових свердловин;
укладення глосарію термінів запропонованого тексту посібника;
дослідженні наукових статей, що подають аналіз та детальний опис історії виникнення та етапів впровадження методики використання газліфту та електровідцентрового насоса при експлуатації нафтових свердловин;
ознайомленні та системному аналізі тексту видання «Fundamentals of Petroleum»;
здійсненні адекватного перекладу науково-технічного спрямування на матеріалі посібника;
Досягнення поставленої мети передбачає вирішення певних завдань:
ознайомитись з науково-теоретичною та науково-практичною базою відділу технічної літератури науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ;
проаналізувати наукові статті, в яких подано опис історії виникнення та етапів впровадження методики використання газліфту та електровідцентрового насоса при експлуатації нафтових свердловин;
з’ясувати їх зміст, ознайомитись з описами схем, креслень, картографічних видань.
виконати переклад матеріалів посібника з практичних аспектів функціонування енергетичної промисловості «Fundamentals of Petroleum».
Об’єктом дослідження виступає науково-технічний переклад запропонованого посібника, а також матеріали , в яких подано детальний опис історії виникнення та етапів впровадження методики використання газліфту та електровідцентрового насоса при експлуатації нафтових свердловин;
Предмет дослідження складає видання з практичних аспектів функціонування енергетичної промисловості «Fundamentals of Petroleum».
Методи дослідження курсової роботи:
описовий;
порівняльний (компаративний);
системний аналіз.
Теоретичною базою дослідження є статті, вміщені в книгах Бойка В.С., Коротаєва Ю.П., Шировського А.І., Щурова В.І.
Практичною базою дослідження виступає посібник з практичних аспектів функціонування енергетичної промисловості «Основи нафтогазової справи».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Особливості науково-технічного перекладу на матеріалах посібника з практичних аспектів функціонування енергетичної промисловості «Fundamentals of Petroleum»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок