Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Грошова оцінка земель

Грошова оцінка земель

Назва:
Грошова оцінка земель
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
10,00 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
ЗМІСТ
Вступ
Загальні положення грошової оцінки земель.
2.1. Грошова оцінка земель по Україні.
Загальні відомості про населений пункт.
Уточнення планово-картографічної основи населеного пункту.
Складання карти ґрунтового покриву
Грошова оцінка земель, що використовуються як с/г угіддя.
Високов
Перелік використаної літератури.


ВСТУП
Практичне здійснення земельної реформи, впровадження приватної власності на земельні ділянки та планового характеру використання землі потребують економічного механізму регулювання земельних відносин, основою якого ж оцінка землі.
Наявність оцінки землі дає можливість органам місцевого самоврядування, поряд з нормативно-організаційними методами управління розвитком територій, реалізувати свої повноваження на підставі створення економічних умов раціональних умов раціонального використання земель, забезпечити необхідну основу для формування фінансово-економічної бази місцевого самоврядування за рахунок справляння плати за землю.
Грошова оцінка земель села Петрів здійснена відповідно до чинного законодавства України з метою створення умов для економічного регулювання земельних відносин при передачі землі у власність, у спадщину, під заставу, при даруванні, купівлі-продажу земельної ділянки, здійсненні оренди, ціноутворенні, визначенні ставок земельного податку.
Грошова оцінка земель села Петрів проведена спеціалістами інституту управління природними ресурсами відповідно до “Порядку грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів “затвердженого наказом Української академії аграрних наук від 2 листопада 1995 № 76/230/325/150 змін та доповнень до розділів з “Порядку грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пактів “Затверджених наказом Держкомзему України Держкоммістобудування України, Мінсільгоспрому України та Української академії аграрних наук від 15 квітня 1997 року № 66/131/63/34 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 жовтня 1997 року за № 511/2315.
На першому етапі визначена базовою оцінка одного квадратного метра земель населеного пункту, на другому – вартість по економіко-планувальних зонах.
Інформаційною базою для грошової оцінки земель є матеріали інвентаризації земель населеного пункту, проект формування території і встановлення меж Петровської сільської ради та населеного пункту Петрів, матеріали ґрунтових обстежень земель, матеріали економічної оцінки земель та бонітування ґрунтів, земельно-облікові матеріали, генеральний план забудови села Петрів, статистичні та нормативні дані про витрати на облаштування території населеного пункту.
В основу грошової оцінки земель села Петрів складено рентний дохід, що створюється завдяки місцю розташування населеного пункту у загальнодержавній, регіональній і місцевій системах виробництва та розселення облаштування його території з урахуванням функціональних та локальних факторів.
Грошова оцінка земель сільськогосподарських угідь у межах села Петрів розрахована за рентним доходом, який створюється при виробництві зернових культур на різних ґрунтах і визначається за даними економічної оцінки земель, проведеної в 1998 році та матеріалами бонітування ґрунтів 1993 року.
Матеріали грошової оцінки земель оформлені звітом, що включає пояснювальну записку та графічні матеріали. Результати грошової оцінки погоджені та затверджені в установленому порядку.


2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ.
Даний Порядок грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів розроблено у відповідності з постановами Кабінету Міністрів України: від 23 березня 1995 року № 213 “Про Методику грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”, від 31 жовтня 1995 року № 864 “Про внесення доповнень до Методики грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”, від 8 серпня 1995 року № 617 “Про хід виконання Указу Президента України від 14 жовтня 1993 року № 456 “Про приватизацію об’єктів незавершеного будівництва” в Запорізькій, Івано-Франківській областях та місті Києві”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Грошова оцінка земель

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок