Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Реклама як засіб розповсюдження інформації

Реклама як засіб розповсюдження інформації

Назва:
Реклама як засіб розповсюдження інформації
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
41,92 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:« Реклама як засіб розповсюдження інформації»


Зміст
Вступ.
I. Реклама: поняття і функції, мета і види.
I.1. Поняття реклами.
I.2. Мета і функції реклами.
I.3. Види реклами.
II. Способи представлення рекламної продукції.
ІІ.1.Загальні принципи створення ефективної реклами.
II.1.1. Мотивація.
II.1.2. Увага, розуміння, запам’ятовування.
II.2. Види реклами.
II.2.1. Візуальна реклама.
II.2.2. Аудиальна реклама.
II.2.3. Аудиовізуальна реклама.
II.2.4. Деякі інші види реклами.
Висновок.
Література.


Вступ
Актуальність теми. У наш час високих технологій інформація стала чи не найдорожчою річчю. Люди платять гроші, щоб отримати інформацію, або ж навпаки – щоб надати її суспільству. Одним зі способів такого надання інформації є реклама. Причому реклама не у вузькому сенсі, як інформація про певний виріб, а у найширшому значенні цього поняття – як засіб інформування, переконання, впливу і маніпуляції.
Через рекламу її творці намагаються не тільки представити товар, а й нав’язати його, не тільки інформувати суспільство, а й керувати ним.
Звісно ж, що там, де обертаються великі гроші (а виробництво реклами є надприбутковим), не має різниці у засобах досягнення мети. Але інколи безграмотна реклама може негативно впливати на психіку адресатів, а інколи і травмувати її. До того ж, мало враховується те, що ефекту можна досягнути не лише змістом і зовнішнім виглядом реклами, а й іншими засобами. Важливе значення відіграє положення реклами в матеріальному й інформаційному просторі, форма надання, супровід додатковими факторами, час пред’явлення та інше. Кожен зі способів презентації рекламної продукції має свої певні переваги в кожному з вище перелічених факторів.
Мета курсової роботи. Проаналізувати поняття реклами, її види, мету, функції і більш докладно – способи презентації рекламної продукції. Розглянути класифікації реклами з декількох точок зору: за способом впливу, за способом вираження, з погляду основних задач і можливого зворотного зв'язку зі споживачем, а також охарактеризувати основні з них і підібрати найбільш ефективні, на наш погляд, комбінації.
Завдання з'ясувати основні принципи створення ефективної реклами як загалом, так і в конкретних видах реклами.
Методи дослідження. В процесі дослідження нами були докладно розглянуті різні способи представлення рекламної продукції і запропоновані найбільш ефективні способи її розміщення в інформаційному просторі.
Історія становлення та розвитку рекламної справи в Україні ще чекає своїх сумлінних дослідників — станом на 1 січня 2001 р. в бібліографічних довідниках Національної бібліотеки України немає інформації про жодну наукову розвідку на цю тему. Це прикро, але не дивно, бо тривалий час маркетинг, реклама та ринкові принципи в економіці вважались чужими нам явищами "загниваючого капіталізму". У вітчизняних архівах, бібліотеках і музеях зберігаються тисячі недосліджених історичних документів і матеріалів, вивчаючи які допитливий дослідник може дізнатися, як формувалися торговельні і рекламні комунікації у давні й не такі вже давні часи і проторує стежку аналогій і висновків до сьогодення.
Реклама є інструментом маркетингової комунікаційної політики, тому є всі підстави розглядати розвиток української реклами як еволюційний процес, безпосередньо пов'язаний:*
з розвитком економіки України;*
з історією становлення і розвитку маркетингових комунікацій в Україні;*
з розвитком засобів розробки, створення і поширення рекламної продукції (інтелектуальних ресурсів, писемності, графіки, живопису, поліграфії, преси, радіо і телебачення).
Українська реклама в різні періоди свого розвитку пережила колосальні зміни і розвинулася від первинної своєї форми — протореклами — до рівня сучасної рекламної індустрії.
Протореклама
Матеріальні свідчення археологічних розкопок підтверджують, що основа духовної культури нашого народу — писемність, графіка, живопис, скульптура — сягають історичним корінням ще в прадавні часи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Курсова робота на тему: Реклама як засіб розповсюдження інформації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок