Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Організація надання послуг у рекламному агентстві

Організація надання послуг у рекламному агентстві

Назва:
Організація надання послуг у рекламному агентстві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,06 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Організація надання послуг у рекламному агентстві


План


Вступ
Сучасна ринкова економіка потребує реклами. Без неї знижується споживання і скорочується виробництво. Тому, як великі компанії, так і дрібні фірми повинні добре оперувати різними засобами реклами для просування свого товару чи послуги на ринок. Це є причиною швидкого розвитку рекламної справи в Україні.
Реклама покликана служити засобом мотивації до споживання конкретної аудиторії. Розбиваючи потенційних покупців відповідно до їхнього способу життя, національності й інших параметрів, рекламодавці прагнуть дійти до тієї чи іншої групи людей.
В даний час реклама є одною з головних маркетингових функцій, що здійснюється абсолютною більшістю учасників економічної діяльності. На сьогодні рекламна галузь є однією з найбільших галузей економіки, що поєднує сотні тисяч рекламних агентств і рекламних відділів, у яких працюють тисячі співробітників.
Від того на скільки ефективно буде працювати ця система, залежить ефективність функціонування економіки країни в цілому.
Це говорить про важливість прийняття оптимальних управлінських рішень, про колосальний рівень втрат внаслідок промахів у цій сфері.
Не дивлячись на економічні негаразди, український рекламний бізнес розвивається. Йде постійне вдосконалення рекламних процесів, продовжується втілення самих сучасних технологій.
Це визначає актуальність даної проблеми і її теоретичну та практичну цінність, що і обумовило вибір теми роботи.
Мета роботи – дослідження організації рекламної діяльності на підприємстві ТОВ “Студія сучасної соціальної реклами”.
Для досягнення поставленої мети у роботі ставилися і вирішувалися наступні задачі:
визначення головної ролі, завдання та місця реклами;
- виявлення основної задачі реклами, тенденцій та закономірностей розвитку сучасної рекламної діяльності в умовах ринкової економіки;
визначити основні фактори, що впливають на рекламу;
дослідити організацію рекламної діяльності ТОВ “Студія сучасної соціальної реклами”.
 


1. Теоретичні підходи до організації реклами на підприємстві
1.1. Сутність та види реклами
Сьогодні реклама є не тільки “двигуном торгівлі”, але і у більш широкому змісті є і двигуном прогресу. Адже більшість споживачів отримують інформацію про товари, де застосовані нові технології і рішення, дізнаються саме з реклами. Відповідно нові товари швидше одержують попит, а виходить, передові технології і виробництво розвивається більш високими темпами.
Прийнято вважати, що саме слово реклама походить від латинських дієслів “reclamo" (викрикувати) і “reclamare" (відгукатися, вимагати).
Існують численні і різноманітні визначення реклами. Так, на думку доцента Академії реклами (м. Москва) Голубкової Е. вона може бути визначена як процес комунікації, американський практик реклами, володар рекламного агенства Картер Г. визначає її як процес організації збуту, відомий вітчизняний фахівець, спеціаліст рекламної справи Ромат Е. трактує її як економічний і соціальний процеси, що забезпечує зв'язок з громадськістю, на думку дослідника сучасних рекламних технологій, російського вченого Феофанова О. - це інформаційний процес і процес переконання.
Широкі можливості засобів масової інформації викликають необхідність вивчати механізми їхнього функціонування і розвитку, ефективність впливу на аудиторію. Кожному рекламодавцю необхідно знати докладно особливості (плюси і мінуси) кожного з каналів поширення інформації про їхню компанію, послуги, діяльності і т.д. - рекламної інформації.
Умови ринкової економіки викликали форсований розвиток реклами як соціального інституту й області професійної діяльності тисяч людей у нашій країні. З дилетантської торгової пропозиції реклама перетворюється у витончений механізм впливу на споживача.
Ринкова економіка, як показує досвід багатьох розвинених країн, не може функціонувати без інституту реклами. Реклама - внутрішньо властивий елемент ринку, один з найважливіших інструментів його розвитку. Реклама в ринковій економіці виконує безліч функцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Організація надання послуг у рекламному агентстві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок