Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Вплив сировини та технології виробництва на формування споживних властивостей та якість трикотажного одягу (на прикладі АТЗТ "Роза"

Вплив сировини та технології виробництва на формування споживних властивостей та якість трикотажного одягу (на прикладі АТЗТ "Роза"

Назва:
Вплив сировини та технології виробництва на формування споживних властивостей та якість трикотажного одягу (на прикладі АТЗТ "Роза"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,97 KB
Завантажень:
462
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Вплив сировини та технології виробництва на формування споживних
властивостей та якість трикотажного одягу (на прикладі АТЗТ "Роза"
м.Київ)


Зміст
Вступ
Визначення якісних параметрів та вплив сировини та якість трикотажних виробів тема, що ніколи не втрачала своєї значущості.
Якісні товари мають визначену сертифікацію та сталі характеристики, незалежно від моди, котра диктує споживчі якості товарів.
В залежності від розвитку суспільства розвиваються суспільні відносини а отже набувають розвитку форми та методи випуску та продажу трикотажних виробів. Жорсткі конкурентні вимоги ринкової економіки та постійна мінливість смаків соціальних прошарків роблять тему впливу сировини та технології виготовлення на якість трикотажних виробів стабільно актуальною.
Глобалізація суспільства та інтегрування України до світового ринку ставлять до виробників трикотажної продукції єдині світові вимоги як до виготовлення, так і для процесу управління виробництвом. Ці стандарти отримали назву ІSO та мають відповідну наступну нумерацію. Українські підприємства вважають за потрібне сертифікуватися по цим якісним нормам, щоб забезпечити собі та своїм товарам як місцевий, так і міжнародний ринок.
Головна мета курсового проекту полягає у висвітлені передумов формування споживчих характеристик та розгляданні сучасного стану і перспектив розвитку формування випуску якісних трикотажних виробів.
Задачі, поставлені в роботі, включали в себе:
Дослідження ринкового стану в галузі трикотажного виробництва
Дослідження загальних показників АТЗТ Роза та принципів формування споживчих властивостей трикотажних виробів при безпосередньому виробництві.
Дослідження сучасного стану та заходів, котрих потрібно дотримуватись для випуску якісних трикотажних виробів
+В роботі розглянуті класичні методики та наведені конкретні приклади організаційних та технологічних заходів.
Об’єктом дослідження є АТЗТ Роза (м. Київ) та основні методи формування якісних характеристик товарів, що випускаються на підприємстві.
Трикотажна галузь найменш капіталомістка і тому має сталу популярність серед інвестиційних проектів. Невеликі цехи та напівлегальні виробництва витіснили з ринку продаж дешевий трикотаж та наводнили вітчизняними підробками під товари відомих марок.
В регіонах України трикотажний бізнес розвивається набагато швидше, ніж у столиці, але визначається біднішим асортиментом та невисокою якістю виробів. Тому окрему увагу в роботі приділено організації якісних характеристик та впливу на їх формування технології виробництва та сировини.
Головними особливостями регіонального виробництва трикотажних виробів залишається ціна. Ціни на вироби залишаються сталими, незалежно від якості. Суттєво впливають на цінову політику сезонні коливання попиту.
Головні конкуренти АТЗТ Роза ведуть з підприємством перш за все цінову війну. Однак участь виробів АТЗТ в різноманітних виставках та конкурсах дають можливість говорити що не тільки гнучка цінова політика, а й виважена технологічна підготовка та слідування за сучасним модними течіями все частіше стають факторами конкурентної переваги.
Матеріали, використані в роботі дозволяють розглянути формування конкурентних переваг трикотажного підприємства за рахунок витримування основних вимог до якісних споживних характеристик товарів.
1. Короткі відомості про підприємство та галузь
Назва підприємства: АТЗТ Київська трикотажна фабрика "Роза"
Адреса та поштовий індекс:252038 м. Київ, вул. М.Гринчека,2/1
Прізвище, ім’я та по-батькові керівника: Ведєнєєва Галина Олександрівна
Код міста, телефон (факс):(044), 269-65-67, факс: 268-65-22
Асортимент продукції підприємства: Верхній трикотаж. Білизна. Штучне хутро
Річний обсяг товарів народного споживання в Україні склав у 2001 році 3207 млн. грн., це на 29,3% більше, ніж у 2000 р. Питома вага споживчих товарів у загальному обсязі промислової продукції складає 45,6 відсотка.
У структурі товарів народного споживання продовольчим товарам належить 30,1%, непродовольчим - 51,2 відсотки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Вплив сировини та технології виробництва на формування споживних властивостей та якість трикотажного одягу (на прикладі АТЗТ "Роза"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок