Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Розвиток і розміщення автомобілебудування Німеччини

Розвиток і розміщення автомобілебудування Німеччини

Назва:
Розвиток і розміщення автомобілебудування Німеччини
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,44 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота
На тему: “Розвиток і розміщення автомобілебудування Німеччини


ПЛАН
Вступ
Німеччина зробила великий внесок у розвиток світової культури, науки і техніки. Сучасна Німеччина входить до шести головних індустріальне розвинених країн. За кількістю населення і економічним потенціалом вона поступається лише США та Японії, а в ЄС і Західній Європі займає перше місце.
Розміщення продуктивних сил – це сукупність трудових ресурсів і засобів виробництва. У свою чергу, предмети праці включають природні ресурси – вугілля, руду й сировинні матеріали, як-от бавовник, зерно, пластмаси, тобто матеріали, піддані якійсь обробці. До поняття засобів виробництва зараховуються машини й устаткування, будівля і споруда, засоби транспорту і зв’язку, а також земля, бо цей земельний ресурс має свої виразні особливості. Головним складом продуктивних сил є праця. Робоча сила характеризується кількістю (чисельність працівників) і якістю (статево-віковий склад, рівень кваліфікації, рівень освіти, традиції та навички). Роль праці як складової частини зростає з розвитком продуктивних сил: підвищуються вимоги до якості трудових ресурсів. Саме тому дослідження продуктивних сил є дуже актуальним для подальшого планування та розвитку економіки, та її реформації. Прикладом може бути бурхливий розвиток продуктивних сил Німеччини.
Об’єктом дослідження даної роботи є розвиток та розміщення автомобілебудування Німеччини.
Завдання роботи полягає у:
визначенні ступеню, значення та основні функції транспорту
дослідження основних історичних, природних, соціально-економічних передумов розвитку і розміщення транспорту Німеччини
визначення рівню розвитку, сучасної структури та місця транспорту у господарському комплексі Німеччини
дослідження територіальних відмінностей у розвитку і розміщенні транспорту Німеччини
аналізу транспортно-економічних зв‘язків Німеччини
визначення проблем і перспектив розвитку і розміщення транспорту Німеччини
В написанні роботи було використано 16 джерел.
Структурно робота складається зі вступу п’яти розділів, висновків та списку використаних джерел.
1. Ступінь, значення та основні функції транспорту
Машинобудування — одна з провідних галузей промисловості. Створюючи найактивнішу частину основних виробничих фондів — знаряддя праці, машинобудування істотно впливає на темпи й напрями науково-технічного прогресу в інших галузях господарства, зростання продуктивності праці, інші показники, що визначають ефективність виробництва.
Машинобудування є матеріальною основою технічного переозброєння економіки. Науково-технічний прогрес прискорює накопичення капіталу, що в свою чергу сприяє підвищенню попиту на засоби виробництва, передусім на машини й устаткування. Одним із наслідків науково-технічної революції є швидке моральне зношування засобів виробництва.
Структурні зрушення у машинобудуванні відбуваються у двох напрямах. По-перше, змінюється основа для зростання традиційних галузей машинобудування внаслідок розвитку науки. Змінився характер продукції у давніх галузях машинобудування (у верстатобудуванні, у випуску рухомого складу для залізниць тощо). По-друге, розвиваються нові наукомісткі галузі машинобудування (автоматика, радіоелектроніка, устаткування для атомної промисловості, верстатів з ЧПУ, робототехніка тощо). Розміщення продуктивних сил: В.В. Ковалевський, О.Л. Михайлюк. – К.: Т-во “Знання”, КОО, 2000. – 546 с.
Підвищення ефективності машинобудівного виробництва визначається не лише впровадженням у виробництво нових типів машин і устаткування, вдосконаленням його галузевої структури, реконструкцією та технічним переозброєнням. Великі можливості приховані у вдосконаленні територіальної організації галузі, кращій розміщуваності її підприємств.
На це істотно впливає традиційний рівень машинобудування й використання виробничих потужностей, а також різні регіональні фактори й умови, потреба районів у продукції галузі, забезпеченість паливом, електроенергією, транспортом, наявність промислових майданчиків тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Розвиток і розміщення автомобілебудування Німеччини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок