Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Сучасні напрямки розвитку асортименту та споживчих властивостей телевізорів „Sony”

Сучасні напрямки розвитку асортименту та споживчих властивостей телевізорів „Sony”

Назва:
Сучасні напрямки розвитку асортименту та споживчих властивостей телевізорів „Sony”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,72 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота
з дисципліни: „Товарознанство непродовольчих товарів”
на тему: „Сучасні напрямки розвитку асортименту та споживчих властивостей телевізорів „Sony”


Зміст


Вступ
Тема сучасних напрямків розвитку асортименту та споживчих властивостей телевізорів є однією з найважливіших тем курсу „Товарознавство непродовольчих товарів”.
Адже в останній час в Україні практично немає власних фірм-виробників телевізорів, тому великого значення набуває імпорт в країну телевізорів світових виробників. За таких умов велике значення має асортимент цих телевізорів, їх споживчі властивості, які є вирішальними, коли відбувається вибір телевізора серед великого розмаїття продукції різних виробників.
У зв’язку з вищевикладеним перед фірмами-постачальниками постають питання про те, як формувати асортимент своїх телевізорів на ринку України, які властивості телевізорів найбільше жадані для українських споживачів, як зробити свою продукцію більш конкурентноздатною на ринку, та багато інших питань.
Тема саме розвитку асортименту та споживчих властивостей телевізорів “Sony” порушена не випадково, адже фірма „Sony” є одним з найбільших постачальників телевізорів на український ринок. Продукція цієї фірми завжди має великий попит, тому що вона якісна, має споживчі властивості, які потрібні споживачеві, досить прийнятну ціну, великий асортимент, що дозволяє кожному вибрати телевізор на свій смак, потреби та за доступною ціною.
Об’єктом дослідження виступають ринок телевізорів в Україні, його стан та розвиток.
Предмет дослідження даної курсової роботи – це телевізори „Sony”, а також телевізори інших виробників, їх особливості та відмінності, споживчі властивості.
Ціль курсової роботи полягає в закріпленні теоретичних знань з товарознавства непродовольчих товарів на практиці, виявленні сучасних напрямків розвитку асортименту та споживчих властивостей телевізорів “Sony”.
Задачами курсової роботи виступають наступні:
Розглядання стану виробництва та реалізації телевізорів в Україні;
Вивчення ринку телевізорів та підприємств, які виготовляють телевізори;
Закріплення теоретичних основ товарознавства на прикладі характеристики споживчих властивостей телевізорів;
Розглядання ринку телевізорів фірми “Sony”, особливостей формування асортименту телевізорів;
Вивчення та порівняння показників споживчих властивостей телевізорів різних виробників.


1. Стан виробництва та реалізації телевізорів в Україні
Ринок телевізорів
Телевізор (від грец. tele — далеко... і лат. visio — бачення) — приймач, призначений для перетворення радіосигналів зображення і звукового супроводу програм телевізійного віщання в зображення і звук. Розрізняють телевізори кольорового і чорно-білого зображення, стаціонарні і переносні.
Плата (від франц. plat — плоский) — пластина з електроізоляційного матеріалу для установки й електричного з'єднання электро- і радіоэлементів якого-небудь радіоелектронного або електротехнічного пристрою (або його вузла). Важливий різновид — друкована плата.
Друкована плата — пластина з гетинаксу, текстоліту і т.п., на металізованій поверхні якої яким-небудь способом (наприклад, фотохімічним) створюються тонкі електропровідні смужки для з'єднання встановлюваних на платі резисторів, діодів, конденсаторів і т.п. Друковану плату фахівці ще називають моношасі.
Кінескоп (приймальна телевізійна трубка) — прийомний електронно-променевий прилад для відтворення чорно-білого або кольорового телевізійного зображення [1].
У 2000-2002 роках обсяги споживчого ринку телевізійних приймачів у середньому збільшувалися в півтори рази щорічно. До таких висновків можна прийти, простеживши кількість імпортованих в Україну кінескопів і готових телевізорів. Наприклад, у 2001 році було завезено 976,7 тис. кінескопів і близько 50 тис. готових телевізорів. Тобто парк “телеустаткування” був обновлений більш ніж на мільйон одиниць. У той же час, за даними Мінпромполітики, у 2002 році в Україні було зроблено всього 117,7 тис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Сучасні напрямки розвитку асортименту та споживчих властивостей телевізорів „Sony”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок