Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Сучасний стан залізничної системи

Сучасний стан залізничної системи

Назва:
Сучасний стан залізничної системи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,45 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Сучасний стан залізничної системи
 


Зміст
Вступ
Розділ І. Стан розвитку залізничної мережі
Розділ ІІ. Розвиток швидкісних перевезень
Розділ ІІІ. Рухомий склад пасажирського транспорту
Розділ ІV. Договір оренди залізничного транспорту
Висновок
Список використаної літератури
Додатки
ВСТУП
Залізничний транспорт – найважливіша ланка у сфері економічних відносин, одна із провідних галузей матеріального виробництва, є складовою транспортної системи, що являє собою однією із найважливіших ознак її технологічного процесу й цивілізованості.
Потреба у розвитку залізничного транспорту ще більше підсилюється при інтеграції в європейську і світову економіку, українська залізниця стає базисом для ефективного входження України у світове співтовариство й заняття в ньому місця, що відповідає рівню високо розвинутої держави. Все вищевикладене й зумовлює актуальність даної теми.
Об’єктом дослідження є питання розвитку залізничної мережі в цілому, рухомий склад пасажирського транспорту , а також розробка договору оренди залізничного транспорту.
Таким чином, основною метою є: охарактеризувати стан розвитку залізничної мережі України, визначити важливі проблеми цієї галузі господарства та розкрити перспективні шляхи їх вирішення, а також показати як впливає розвиток туристичної діяльності на український залізничний транспорт.
Для досягнення цієї мети слід вирішити такі завдання:
- розглянути етапи розвитку залізничної мережі;
- охарактеризувати швидкісні перевезення;
- провести аналіз стану рухомого складу пасажирського транспорту;
- визначити вимоги договорів оренди залізничного транспорту в Україні.
Наукова новизна дослідження полягає у вирішенні питань експлуатаційної діяльності залізниць, сумісне користування і технічний зміст вантажних вагонів, контейнерів, умови перевезень пасажирів і вантажів, забезпечення безпеки руху потягів в міжнародному сполученні, а також питання науково-технічної співпраці.
Питання залізничної системи були висвітлені в працях різних вчених, зокрема, Парунакяна В.Є, Цвєткова Ю.М., Аксєнова І.Я., Соколова Л.М., Карпінського В.Б та інших, а також у періодичних виданнях «Економіка України», «Регіональні перспективи» та ін.
Основоположником є Закон України ? Про залізничний транспорт? та Порядок обслуговування громадян залізничним транспортом, яке затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1997 року.
В роботі використана значна кількість посібників, написаних сучасними дослідниками, на науковій базі яких й побудоване дане дослідження.
Отже, економічний розвиток залізничної галузі, її технічне переоснащення, дозволив не тільки відродити окремі галузі промисловості України — машинобудування, будівельних матеріалів, чорну металургію, нафтохімічну, але і прискорити темпи загальнонаціонального промислового виробництва.
Розділ І. Стан розвитку залізничної мережі
Історія розвитку залізничного транспорту не відділена від історії людського суспільства. Причиною цього є те, що без переміщення знарядь та предметів праці й самої людини неможливі ні виробництво споживання, ні яка-небудь інша цілеспрямована діяльність.
Технічний переворот, що охопив країни Європи і названий «промисловою революцією», суттєво вплинув на темпи розвитку виробництва і торгівлі. Але транспорт у вигляді різноманітних парусних суден, деяких в’юнких тварин і візків виявився не в змозі забезпечувати потреби машинного виробництва. Тому одночасно із промисловістю в цей період почав розвиватися й транспорт. Вона дозволяла створити транспортну одиницю, що могла самостійно рухатися і не залежити від погодних умов.
Протягом короткого періоду часу (кінець 18 - поч.. 19 ст.) з’явились й почали широко розповсюджуватися пароплави, паровози, парові сухопутні екіпажі. Новий поштовх до розвитку транспортної системи дало створення двигунів внутрішнього згорання (кінець 19 – початок 20 ст.).
При капіталістичному способі виробництва, по мірі розвитку і становлення підприємств, ускладнювалась техніка й технологія виробництва, а тому зріс обсяг продукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Сучасний стан залізничної системи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок