Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Організація роботи соусного відділення гарячого цеху підприємства громадського харчування

Організація роботи соусного відділення гарячого цеху підприємства громадського харчування

Назва:
Організація роботи соусного відділення гарячого цеху підприємства громадського харчування
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,62 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота на тему: Організація роботи соусного відділення гарячого цеху підприємства громадського харчування


План


Вступ
Соусне відділення призначене для готування других блюд, гарнірів, гарячих напоїв. Так само як супове відділення, воно тісно зв'язано з роздачею, тому розташовується поруч з нею і залом. Обладнають це відділення жарочними шафами, електросковородами, фритюрницями, плитами, харчоварочними казанами.
Мета цієї роботи дати детальну характеристику роботи соусного відділення гарячого цеху в їдальні при вищому навчальному закладі.
Актуальність теми курсової роботи полягає в тому, що останнім часом все більше зростають на Україні вимоги до якості організації роботи цехів при закладах громадського харчування. Вміння професійно організувати роботу визначеного цеху перш за все потребує теоретичних знань.
Для досягнення поставленої мети, автор ставить перед собою такі завдання:
Дати загальну характеристику їдальні при вищому навчальному закладі;
Визначити основні характеристики роботи гарячого цеху при їдальні;
На прикладі студентської їдальні розглянути організацію роботи соусного відділення гарячого цеху.
Структурно робота складається з вступу, двох розділів, висновків, використаної літератури та додатків.
1. Загальна характеристика підприємства
Студентська їдальня розташована в центрі міста Одеса при вищому закладі навчання Одеському Політехнічному Університеті. Їдальня розміщена в одноповерховій будівлі і має ряд переваг, порівняно з аналогічними підприємствами у будівлях з кількома поверхами. В цьому приміщенні (їдальні) дотримується чітка послідовність технологічного процесу (обробки сировини, приготування їжі, реалізація), чудовий взаємозв'язок між приміщеннями для прийому та збереження продуктів, мінімальна протяжність технологічних ліній.
В основу роботи кожного виробничого підприємства закладено технологічний процес, який представляє собою сукупність виробничих дій - операцій, - які виконуються працівниками з використанням ручних та механізованих засобів праці. Потужність їдальні при Одеському університеті - розрахована на 200 місць. Є можливість розширення підприємства. Працює на сировині. Працює підприємство з 8.00 до 22.00, гарячий цех з 7.00 до 22.30 (режим роботи гарячого цеху залежить від режиму праці залу та форм відпуску готової продукції, а режим роботи всього підприємства залежить від режиму праці всіх цехів та обіднього залу. В цьому підприємстві вводиться цехова структура виробництва, в кожному цеху організовуються технологічні лінії.
Технологічною лінією називають ділянку виробництва, де знаходиться все необхідне обладнання для конкретного технологічного процесу. Так виділяються лінії приготування супів, гарячих страв, гарячих напоїв.
Для того, щоб запобігти проникненню запахів кухні у зал в гарячому цеху влаштовують природні вентиляції, підприємство забезпечується сировиною, водою (гарячою, холодною), газом, електроенергією. Одноповерхові будівлі проектують здебільшого без підвалів (цоколів). У цьому разі всі основні групи приміщень розміщують на одному рівні і виробничий процес здійснюється тільки горизонтально. Завдяки цьому відпадає потреба у влаштуванні східців і підйомників, як це існує у багатоповерхових будівлях.
Планувальна схема |
- зал
- виробничі
приміщення
- мийочна
Обідній зал у роздаточній примикає до гарячого та холодного цехів, мийної та приміщення для нарізки хліба. Це планування спрощує організацію руху споживачів та персоналу, сировини та готової продукції. В Одеському Університеті навчається більше 10000 тис. студентів, які можуть завітати до цієї їдальні, оскільки вона загальнодоступна з самообслуговуванням.
Студентська їдальня призначена для при-го-ту-вання, реалізації і організації споживання на місці сніданків, обідів, вечерь .
Їдальня складається з приміщень: 2 кладові - одна для напоїв, друга - з продуктами, холодильна камера, мийочна для кухонного та столового посуду, кабінет завідуючої, кухні - гарячого цеху, 3 заготівельних цехи, с/у окремий, вестибуль, залу для обідів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Організація роботи соусного відділення гарячого цеху підприємства громадського харчування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок