Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Мода і реклама

Мода і реклама

Назва:
Мода і реклама
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
35,71 KB
Завантажень:
153
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота на тему: Мода і реклама


План


ВСТУП
В основі реклами – інформація і переконання.
Цінність реклами полягає у тім, що вона залучає до себе багатьох талановитих людей – художників, письменників, режисерів, акторів, співаків і т.д. Саме вони перетворюють рекламу в мистецтво. Реклама ж, у свою чергу, забезпечує їм постійний тренінг, а також безбідне існування.
У рекламі головне - гарна, в ідеалі - блискуча ідея (чи унікальна торгова пропозиція), а як це виражено - вербально чи візуально - не так важливо. Добре, коли і текст, і зображення на гідному рівні.
Незавжди стиль і тематика були такими як сьогодні.
На протязі останніх півтора десятків років українців виховували на прикладі України кінця XIX - початку XX століття, роблять це, посилаючись на визначних діячів тієї епохи.
Але різкого злету духовності не спостерігається, навпаки, культурний рівень населення знижується катастрофічними темпами. Основи наукового світогляду в старших поколінь - підірвані, у молодших же - просто не закладені. Наприкінці 1980-х - початку 90-х спостерігався підтриманий ЗМІ сплеск активності релігійних сект і представників окультних навчань. Підсилюється діяльність православної церкви. У суспільстві приживається своєрідна помісь релігійності з тваринним матеріалізмом. У чималому ступені тому сприяють і засобу масової інформації - вони з такою легкістю і безвідповідальністю тасують сюжети, що здається, начебто кримінальна сцена є логічним продовженням богословської бесіди, а та, у свою чергу, якось зв'язана з проблемою корекції фігури.
Курсова робота присвячена розгляду теми “Реклама і мода”.
Актуальність теми курсової роботи полягає у постійно зростаючому значенні реклами та її складових у сучасному суспільстві. За аналізом багатьох дослідників ПР-технологій та технологій впливу на свідомість людини засобами реклами визначено провідну роль в цьому процесі такого феномену як мода. Тому провідні рекламісти частіше починають ставити саме на фактор моди в розробці своєї марки чи товару.
Мета курсової роботи визначити місце моди в рекламній сфері та показати ті галузі , в яких її прояв має найвиразніші риси та, в яких потрібно впроваджувати заходи щодо розвитку фактора моди.
Для досягнення поставленої мети, автор ставить такі завдання:
Визначити деякі шляхи розвитку реклами в Україні;
Показати зв’язок реклами і моди;
Розглянути приклади прояву моди в рекламі;
Визначити деякі аспекти впливу моди в процесі створення реклами.
Структурно робота складається з вступу, чотирьох розділів, висновку, використаної літератури та додатків.
1. ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ В УКРАЇНІ
З розвитком технологій виробництва з побуту природним образом були витиснуті примітивні форми доведення інформації (у першу чергу - інформації про промислову продукцію). Такі форми одержання інформації, як бесіда із сусідом із приводу вдалого придбання перестали відповідати потребам виробництва. Стала зароджуватися комерційна оперативна преса ("центральна" преса сформувалася раніш). Комерційна преса традиційно мала два джерела фінансування: засоби, що надходили від покупців, і засоби, що надходили від опублікування приватних оголошень і реклами промислової продукції. До моменту формування великої культурної і соціальної бази (достатнього числа грамотних читачів, що володіють вільними засобами для покупки газет і журналів) комерційній оперативній пресі просто не було місця в суспільному житті.
Українські газетярі, наприклад, училися, швидко переймаючи досвід у Заходу. Спочатку велику частку оголошень публікували українські представництва іноземних фірм. На той час уже було ясно, що реклама не робить універсального впливу на всі групи споживачів, що лише частину з них реклама спонукає до придбання рекламованої продукції. На досвіді західних комерційних видань були виявлені ті сфери, у яких рекламна діяльність могла сприяти генерації попиту на продукцію, і ті сфери, у яких реклама могла виконувати лише інформативну функцію, але попит генерувати не могла.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Мода і реклама

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок