Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Порядок приймання продукції по кількості та якості

Порядок приймання продукції по кількості та якості

Назва:
Порядок приймання продукції по кількості та якості
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,91 KB
Завантажень:
527
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Порядок приймання продукції по кількості та якості


ПЛАН
ВСТУП
1. ПОРЯДОК ПРИЙМАННЯ ПРОДУКЦІЇ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО
ПРИЗНАЧЕННЯ І ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ПО КІЛЬКОСТІ
1.1. Повноваження підприємства-одержувача продукції з перевірки збереження вантажу
1.2. Строки приймання продукції по кількості
1.3. Порядок приймання продукції по кількості
1.4. Результати приймання продукції по кількості
2. ПОРЯДОК ПРИЙМАННЯ ПРОДУКЦІЇ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ І ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ПО ЯКОСТІ
2.1. Повноваження підприємства-одержувача щодо приймання продукції по якості та комплектації
2.2. Строки приймання продукції по якості і комплектації
2.3. Актування виробничих недоліків продукції
2.4. Порядок приймання продукції по якості та комплектації
2.5. Відбір зразків (проб) для визначення якості продукції
2.6. Оформлення результатів приймання продукції по якості та комплектації
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


ВСТУП
Розвиток ринкових відносин в Україні не тільки створює нові можливості для виробництва та реалізації різноманітної продукції, але й підвищує вимоги до її якості. Підприємства-виробники, реалізатори та постачальники товарів прагнуть забезпечити себе гарантіями від поставки недоброякісної продукції та закріпити ефективний механізм перевірки поставленої їх продукції по якості та кількості.
На сьогоднішній день існує ряд нормативно-правових актів, які регулюють цивільні правовідносини щодо прийому-передачі товарів як виробничо-технічного призначення, так і продуктів харчування. До основних з них відносяться Цивільний кодекс України, Особливі умови поставки, Інструкція “Про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання по кількості”, Інструкція “Про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання по якості” а також договори та інші документи, які між собою погодили сторони та визнають їх як обов’язкові у процесі договірних відносин.
Поряд з цим, на нашу думку, таке правове регулювання не в повній мірі відповідає потребам цивільного обороту. Перш за все, необхідно зазначити, що цивільний кодекс лише закріплює основні принципи, якими повинен керуватись суб’єкт договірних відносин у процесі приймання продукції по якості та кількості, а зазначені інструкції були прийняті відповідно 1965 та 1966 року, а тому окремі їх положення застаріли та підлягають докорінній зміні.
У зв’язку з цим, основним завданням даної роботи буде з’ясувати зміст вказаних нормативно-правових актів з метою аналізу їх відповідності сучасному цивільному та іншому законодавству.


1. ПОРЯДОК ПРИЙМАННЯ ПРОДУКЦІЇ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО
ПРИЗНАЧЕННЯ І ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ПО КІЛЬКОСТІ
Порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання по кількості регулюється стандартами, технічними умовами, Основними і Особливими умовами поставки, Інструкцією “Про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання по кількості” та іншими обов'язковими правилами і договором.
1.1. Повноваження підприємства-одержувача продукції з перевірки збереження вантажу
Забезпечити приймання продукції по кількості в точній відповідності із Інструкцією “Про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання по кількості” зобов'язано підприємство-одержувач.
При прийманні вантажу від органів транспорту підприємство-одержувач відповідно до діючих на транспорті правилами перевезень вантажів зобов'язано перевірити, чи забезпечене збереження вантажу при перевезенні, зокрема:
а) перевірити в належних випадках наявність на транспортних засобах (вагоні, цистерні, баржі, трюмі судна, автофургоні і т. ін.) або на контейнерах пломб відправника або пункту відправлення (станції, пристані, порту), справність пломб, відтиснення на них номер вагона, інших транспортних засобів або контейнера, наявність захисної маркіровки вантажу, а також справність тари;
б) перевірити відповідність найменування вантажу і транспортної маркіровки на ньому даним, вказаним в транспортному документі, і зажадати від органів транспорту видачі вантажу по кількості місць або вазі у всіх випадках, коли такий обов'язок покладений на них правилами, діючими на транспорті, і іншими нормативними актами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Порядок приймання продукції по кількості та якості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок