Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Скачати курсова робота: Холодильні уксановки на залізничному транспорті

Холодильні уксановки на залізничному транспорті / сторінка 4

Назва:
Холодильні уксановки на залізничному транспорті
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,79 KB
Завантажень:
356
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Кожен термостат має три ртутно-контактних термометри.
Проміжні реле і контактори системи керування розміщені на головному розподільному щиті.
При нормальній роботі системи охолодження манометр низького тиску повинний показувати тиск 2,2—2,5 кгс/див2 (0,22—0,25 МПа) і відповідно температуру випару 1,1—3,3°С, а манометр високого тиску — 6,75—15 кгс/див2 (0,675—1,5 МПа) і відповідно температуру конденсації 31—62 °С.
Тиск олії перевіряють тільки при відстоях у парках формування й обороту підключенням манометра до передбаченого для цієї мети штуцеру на компресорі. Тиск у системі змазування й у регулюючому пристрої компресора повинний перевищувати тиск пар хладона на стороні усмоктування на 0,316— 0,35 Мпа.
Реле високого і низького тиску встановлені на одній панелі з манометрами у входу в казанове відділення. Реле високого тиску спрацьовує при 1,69 МПа, а відновлюється вручну при тиску нижче цієї величини натисканням кнопки повторного включення. Реле низького тиску спрацьовує при тиску 0,007 МПа, а відновлюється автоматично при тиску 0,07 МПа.


3.Установка типу КЖ-25П
Установка типу КЖ-25П застосовується на м'яких вагонах із двох або чотиримісної купе будівлі Ленінградського вагонобудівного заводу ім. Єгорова (типу 504).
Система вентиляції цього вагона відрізняється тим, що вентиляційний агрегат, повітроохолоджувач, електрокалорифер, фільтри і забірні ґрати зовнішнього повітря розташовані з не котлової сторони вагона. Рециркуляційний повітря засмоктується через ґрати в стелі великого коридору з не котлової сторони вагона, а зовнішнє повітря — через ґрати на причілку. Вентилятор приводиться в дію електродвигуном потужністю« 1,7 квт і має низьку, середню і високу частоту обертання.
При роботі установки кондиціонування повітря в літньому режимі використовуються дві частоти обертання вентилятора: висока — при роботі системи охолодження і середня — при роботі електропідігрівання, коли температура повітря у вагоні нижче 20 °С. При роботі установки в зимовому режимі, коли працює водяне опалення, також використовується середня частота обертання вентилятора при температурі зовнішнього повітря до —25 °С и низька — при температурі нижче —25 °С. Причому в останньому випадку робота вентилятора на стоянці припиняється.
Подача вентилятора при високій частоті обертання складає 5000 м3/год, при середньої — 3000 м3/год і при низкою — 2200 м3/ч. При харчуванні від акумуляторної батареї вентилятор високої і середньої частоти обертання автоматично переключається на низьку.
Опалення вагона здійснюється від водяного казана зі сполученим розширником і верхнім розведенням труб. З купейної сторони прокладені дві обігрівальні труби, а з коридорної — одна труба. Основна відмінність від систем опалення інших вагон-відсутність водяного калорифера.
З 1978 р. система опалення застосовується комбінована з підігрівом води високовольтними елементами.
Електропідігрівання повітря, подаваного у вагон у перехідний і зимовий час року, виробляється трубчастим двосекційним електрокалорифером потужністю 12 квт. При харчуванні від генератора в шляху проходження можуть включатися автоматично обидві секції чи одночасно однією потужністю 8 квт, а при роботі генератора від асинхронного чи двигуна при харчуванні від акумуляторної батареї тільки одна секція потужністю 8 квт. На вагонах більш ранньої будівлі секції калорифера мають потужність 6,5 і 9,5 квт.
Система охолодження складається з компресора (мал. 117) типу ФУ-15, що приводиться в дію через еластичну муфту електродвигуном 2 потужністю 12 квт; конденсатора 11 з теплопередаючий поверхнею 150 м2, охолоджуваного двома вентиляторами 12 з електронагрівниками по 1,1 квт; ресивера 13 місткістю 25 л; повітроохолоджувача 7 з теплопередаючий поверхнею 84 м2; терморегулювальні вентилі 9 типу ТРВК-20; дросельно-регулюючого пристрою 5з Г соплом постійного перетину; теплообмінника 6, сполученого з фільтром-осушувачем; соленоїдних вентилів 10 і щита, на якому змонтовані манометри 5 низького і високого тиску, манометр 4 тиски олії, а також реле тиску 3 типи РД-6, що забезпечує захист від неприпустимого високого і низького тиску.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота на тему: Холодильні уксановки на залізничному транспорті

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок