Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> ВАТ «Концерн Галнафтогаз»

ВАТ «Концерн Галнафтогаз»

Назва:
ВАТ «Концерн Галнафтогаз»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,05 KB
Завантажень:
283
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
1 Характеристика ВАТ «Концерн Галнафтогаз»
1.1 Історія та діяльність ВАТ «Концерн Галнафтогаз»
30 жовтня 2001року в процесі злиття ВАТ «Івано-Франківськнафтопродукт», ВАТ «Закарпатнафтопродукт-Ужгород» і ВАТ «Закарпатнафтопродукт-Хуст» було засноване Відкрите Акціонерне Товариство «Концерн Галнафтогаз». Це був один з небагатьох випадків збереження структури, ринку та цілісних майнових комплексів колишніх облнафтопродуктів. Статутний фонд Товариства становив 54 млн грн. Концерн розпочав один з перших своїх успішних проектів — безготівковий розрахунок за паливо і послуги за допомогою паливних смарт-карток «ОККО-кард». Постійний ріст об`ємів діяльності і тверде виконання прийнятих зобов`язань зробили «Концерн Галнафтогаз» одним із провідних операторів на ринках нафтопродуктів західних і центральних областей України.
Відкрите акціонерне товариство «Концерн Галнафтогаз», провідне підприємство «Універсальної інвестиційної групи», є одним з найбільших власників АЗС в Україні. Концерн експлуатує мережу АЗК «ОККО», що складається із 174 сучасних автозаправних комплексів*. Загалом мережа АЗС «Концерну Галнафтогаз» налічує 217 АЗС* і 9 нафтобаз у Дніпропетровській, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях, а також у Києві.
Основною діяльністю компанії є роздрібна реалізація нафтопродуктів, що здійснюється через власну мережу АЗК «ОККО».
Основними видами дiяльностi товариства є оптова, родрiбна та комiсiйна торгiвля енергоресурсами (нафта,газ) та продуктами їх переробки; оптова, роздрiбна та комiсiйна торгiвля зрiдженим газом; будiвництво та експлуатацiя нафтобаз, наливних пунктiв нафти та нафтопродуктiв; будiвництво та експлуатацiя автозаправних станцiй та надання супутнiх послуг; надання транспортних послуг, включаючи внутрiшнi та мiжнароднi вантажнi перевезення, надання у прокат транспорту та iнших технiчних засобiв; створення та експлуатацiя автостоянок, надання послуг по сервiсному обслуговуванню автотраспорту; надання посередницьких послуг, що здiйснюються за договорами доручення, комiсiї та агентськими угодами, також iншi види дiяльностi.
На даний момент роздрібна мережа широко представлена в  областях України та Києві. Стратегічний план Компанії передбачає не лише зміцнення позицій на вже освоєних ринках (кожного року відкривається близько 50–60 нових чи реконструйованих АЗК), але й вихід ТМ «ОККО» у нові регіони. У 2006 році АЗК «ОККО» почали працювати у Харківській, Одеській, Житомирській областях, а на початку 2007 року перші автозаправні комплекси з'явились в Черкаській області.
Від самого початку концепція автозаправного комплексу «ОККО» базується на приорітеті сервісу. На АЗК наявність додаткових послуг є не менш логічною, ніж наявність пального. Автозаправні комплекси «ОККО» — це, окрім заправки автомобіля, ще й цілий спектр додаткових послуг: магазин з широким асортиментом автомобільних та споживчих товарів; мийка (ручна або портальна); міні-кафе, телефон, кавовий автомат, пилосос для чистки салону, безкоштовні підкачка коліс і долив води та багато іншого. Компанія працюємо над розширенням переліку додаткових послуг.
Дуже важливу роль відіграє побудова організаційної структури підприємства. Організаційна структура помітно впливає на зміст та обґрунтування управлінських рішень, на швидкість їх доведення до безпосередніх виконавців, чіткість, достовірність та оперативність інформації, зміст роботи різних керівників та функціонерів. Для того, щоб забезпечити якісне виконання всіх завдань, необхідно дуже уважно підходити до визначення структури організації, як в межах підприємства так і в його структурних підрозділах, тобто займатись проектуванням організаційних структур управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Курсова робота на тему: ВАТ «Концерн Галнафтогаз»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок