Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Інше -> Особливі умови пасажирських перевезень

Загрузка...

Особливі умови пасажирських перевезень

Назва:
Особливі умови пасажирських перевезень
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
7,54 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Курсова робота
Особливі умови пасажирських перевезень


План
І. Вступ
ІІ. Основна частина
1. Безплатний проїзд залізницями України
2.Проїзд депутатів
3.Перевезення у вагонах інших міністерств і відомств, суб'єктів підприємницької діяльності, заводів та інших підприємств Укрзалізниці, що знаходяться на самостійному балансі
4. Масові перевезення людей
5. Спеціальні вагони та поїзди
6. Перевезення пасажирів у орендованих вагонах
7. Перевезення пасажирів у орендованих поїздах
8. Перевезення хворих
9. Перевезення пошти
10. Перевезення військовослужбовців
11. Прямування вагонів-ресторанів і буфетів
12. Перевезення вантажу Національного банку України
13. Проїзд фельд'єгерів
ІІІ. Охорона праці
ІV. Використана література


Вступ
Значення і задачі пасажирських перевезень
Пасажирські перевезення здійснюються між містами і населеними пунктами нашої держави, зв’язані між собою залізничною мережею. Пасажиру надається можливість здійснити поїздку в необхідний для нього пункт за час і термін. які встановлені розкладом руки поїздів. В даний час впроваджується швидкісний рух пасажирських поїздів, що дозволяє значно скоротити час знаходження в дорозі. Пасажиру забезпечуються послуги і зручності в придбанні квитка, отриманні довідок та інформації на вокзалах, в поїздах, а також відпочинок та харчування, користування камерами зберігання, послугами носіїв, медична допомога і ін. В поїздах пасажиру відводиться місце згідно придбаного їм проїзного документа, надається комфорт та зручності, надається ряд платних і безплатних послуг (постільна білизна, продукти чайної торгівлі, кондитерські вироби, шахи, шахмати, журнали, газети, харчування у вагонах-ресторанах, буфетах і ін.). Сьогодні надаються послуги пасажирам більш різнобічні.
Встановлюються пасажирські сполучення за новими направленнями і з новими пунктами, вводяться пасажирські поїзда різних типів, а також безпересадочні вагони.
Головне завдання працівників залізничного транспорт у- забезпечити рух пасажирських поїздів суворо по розкладу, безпеку пасажирів, високу культуру їх обслуговування, надання максимальної кількості послуг. В спілкуванні з пасажирами провідники пасажирських вагонів, касири квиткові повинні бути ввічливими, турбуватися про їх зручності при їх користуванні залізничним транспортом.
В цих умовах працівники вагонного господарства повинні в свою чергу оволодівати прогресивною технологією виробництва робіт. Від їх знань та уміння використовувати передові методи праці, багато в чому залежить і успішне вирішення задач, які поставлені перед залізничним транспортом України.
ІІ. Основна частина.
ОСОБЛИВІ УМОВИ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
1. Безплатний проїзд залізницями України
При прямуванні осіб, яким надано право безкоштовного проїзду тільки з межах України, територією інших країн, вартість квитка за територію цих країн сплачується па загальних підставах, тобто в повному розмірі. Також в повному розмірі сплачується вартість плацкарти за весь маршрут, якщо поїздка здійснюється у вагоні залізниць інших держав.
Особи, яким згідно з міжурядовою "Угодою про взаємне визнання прав на пільговий проїзд для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, а також осіб, прирівняних до них" від 12 березня 1993 року надано право безплатного проїзду по Україні у вагонах країн членів Співдружності незалежних держав.
У разі проїзду у вагонах Латвійської Республіки. Литовської Республіки, Естонської Республіки сплачується тільки вартість плацкарти.
Особам, які мають право безпека того проїзду у приміських поїздах, таке ж право надасться і при проїзді у місцевих поїздах з ненумерованими місцями.
2.Проїзд депутатів
Право безплатного проїзду у всіх поїздах і вагонах надається: народним депутатам України - у межах України; народним депутатам Верховної Ради Автономної Республіки Криму у межах Автономної Республіки Крим:
депутатам місцевих Рад народних депутатів на території відповідної Ради. Право безплатного проїзду у всіх поїздах і вагонах поширюється також па особу, яка супроводжує народного депутата інваліда першої групи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Курсова робота на тему: Особливі умови пасажирських перевезень

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок