Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Педагогіка -> Система вищої освіти в Австрії та принципи і шляхи їх інтеграції

Система вищої освіти в Австрії та принципи і шляхи їх інтеграції

Назва:
Система вищої освіти в Австрії та принципи і шляхи їх інтеграції
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,99 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Система вищої освіти в Австрії та принципи і шляхи їх інтеграції
І Австрійська система освіти
Отоо Гльокель – великий реформатор
Управління освітою
Завдання школи
Структура та організація шкільної системи
ІІ Професійна підготовка
Проміжні професійно-технічні школи
Університетська освіта
ІІІ Вступ до Австрійського вузу
Навчання у вищому навчальному закладі
Додаткові іспити
IV Стипендіальні програми Австрії


АВСТРІЙСЬКА СИСТЕМА ОСВІТИ
Підвалини австрійської освіти закладені в ранньому середньовіччі. Заснований вже в 1365 році, Віден-ський університет започаткував чимало традицій та наукових шкіл в академічному житті країни, протягом віків був центром науки та освіти в Австрії. В ті часи головну роль в організації освіти в країні грала католицька церква.
Початок державної освіти в Ав-стрії припадає на еру освіченого абсолютизму другої половини вісім-надцятого століття. Державні школи були запроваджені під час правління Марії Терезії у ході реформи освіти 1774 року. Тоді було видано указ, який узаконював шестирічну обов'язкову освіту).
Базис для сучасної системи освіти було закладено в другій половині дев'ятнадцятого століття в епоху лібералізму. Конституційний Акт 1867 року постановив, що наука та освіта виводяться з-під керівництва церкви. Наступного року було узако-нено державне керівництво школами. Церква залишила за собою право навчати релігії та управляти духов-ною школою. Професія вчителя була відкрита для кожного, незалежно від релігійних переконань.
Реальну реформу освіти цієї епохи було завершено 1869 року Законом про імператорські початкові школи. Це був перший закон в історії австрійської освіти, який заклав підвалини до системи повної обов'язкової школи. Основні його поняття діють і сьогодні. Термін обов'язкової освіти було продовжено до восьми років. Закон про імператорські почат-кові школи передбачав розширення навчального плану початкової школи, заснування проміжних шкіл для учнів 11-ти і 14-ти років, вдоско-налення підготовки вчителів. Після скасування плати за обов'язкову освіту, неграмотність в Австрії значно знизилась. Було засновано середні класичні та технічні школи, багато університетських та комерційних коледжів, завдяки яким школа повільно адаптувалася до потреб технічного та економічного життя перед Першою Світовою вій-ною.
1.1 Отто Гльокель — великий реформатор
У 1918 році, коли після краху Австро-Угорської імперії, було встановлено Першу Республіку, змогу вплинути на систему освіти одер-жали соціал-демократи. Під керівництвом Отто Гльокеля, що керував міністерством освіти, а пізніше — управлінням освіти у Відні, розпо-чалася велика реформа школи, що викликала всесвітній інтерес. Адже, незважаючи на тяжке економічне та соціальне становище, запровад-жувана система базувалася на етич-ному принципі, за яким суспільство мало надавати допомогу знедоленим. Усім дітям було гарантовано опти-мальну ОСВІТ).
Відповідно до цього принципу, дуалістична система проміжних шкіл мала бути замінена на просту загальну проміжну школу для дітей віком від 10 до 14 років. Прагнення до активної і соціальної освіти призвело до внутрішньої реформи шкіл: в шкільній методиці більше уваги приділялося розвитку вміння учнів працювати самостійно, це давало не тільки ефективні результати в шкільній освіті, але й закладало основи для подальшої самоосвіти людини. Нові об'єднані навчальні методи в початкових школах, які дотримувались тради-ційного розподілу на предмети, були розроблені для того, щоб покласти кінець роздільному навчанню з різних предметів. Почали створюватися спеціальні школи для учнів, які відставали через свої фізичні чи розумові вади.
Щоб закласти матеріальний фун-дамент для ефективної роботи шкільних закладів, муніципалітет Відня взяв під свою юрисдикцію забезпечення шкіл безкоштовними підручниками та навчальними матеріалами.
Вдалий початок реформування, на жаль, різко припинився через встановлення фашистського режиму в Австрії та розв'язання Другої Світової Війни.
1.2 У правління освітою
У ряді питань, що стосуються організації діяльності державних обов'язкових шкіл (будівництво, матеріальне забезпечення, три-валість навчання, кількість учнів у класі), політика визначається на федеральному рівні, а виконання її покладено на усі дев'ять австрійських провінцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Система вищої освіти в Австрії та принципи і шляхи їх інтеграції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок